صفحه 22 از 162 نخستنخست ... 12131415161718192021222324252627282930313272122 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 211 تا 220 , از مجموع 1617

موضوع: درخواست پارتنر برای Speaking (پست اول حتما مطالعه شود-به روز شد)

Junior Member

Post Looking for a study partner

Hello everyone,
    I'm taking an iBT test on March 10th and I'm seeking someone in my own skill range to study with.
    I'm somewhat skilled in reading, listening and writing tasks and I'm currently working on my speaking.
    So if anyone, preferably a student, in SHIRAZ is interested and studying for TOEFL (same test date preferred), please send me a private message.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Industrial Engineer

پیش فرض پاسخ : درخواست پارتنر براي speaking (امتحان و بعد از آن)

سلام به همه
    من دارم واسه دو سه ماه دیگه آماده میشم. سطح UI هستم . اگه دوستان از تهران کسی علاقه داشت باهم کار کنیم خوشحال میشم پیام بده.

Junior Member

من 5 فوریه امتحان دادم. دوباره میخوام ثبت نام کنم. در حد متوسط، اگه از دوستان کسی باشه که به هم کمک کنیم خوشحال می شم.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    M.Sc Electrical Eng.-polytechnic

سلام
    دوستان منم امتحان دارم و اسپیکینگ ibt باید تمرین کنم تو امتحان ایلتز هم نمره اسپیکینگم 6.5 است. اگه کسی خواست بهم ایمیل بده

Member nobuddy آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    IE @ IUST

درود بر دوستان
    من تا چند ماه آینده قصد دارم امتحان تافل شرکت کنم. اگه کسی مایل به همکاری هست لطفا ایمیل بده

من هم همين حدودام و بهترين كار اينه كه 2-3 نفر بشيم يا بيشتر تو oovoo صحبت كنيم اگه پايه اي هر شب ساعت 10-11 به مدت 2 ساعت راجع به يه چيزي صحبت مي كنيم

بچه ها چند نفر در حد UI بيان و ID هاي oovoo يا حتي ياهو يا هر وسيله اتباطي رو را بياندازيم هر شب 2 ساعت تمرين speaking داشته باشيم لطفا ASAP جواب بديد وقتمون نره به نظر من كنفرانس چند نفره بيشتر جواب مي ده چرا كه دوستاي من اينكارو كردن و هر 5 نفرشون بالاي 100 شدن 1 ماه پيش اگه كسي خواست شروع كنه آدي oovoo من mehdiforouzan و ID ياهوي من nima_59_nima هستش add كنيد و زود شروع كنيم اگه هم لازم دونستيد همينجا پيغام خصوصي بدهيد يا ID هاتونو بگيد كه add كنيم

Junior Member

پیش فرض پاسخ : Looking for a study partner

نقل قول نوشته اصلی توسط soroushar نمایش پست ها
    Hello everyone,
    I'm taking an iBT test on March 10th and I'm seeking someone in my own skill range to study with.
    I'm somewhat skilled in reading, listening and writing tasks and I'm currently working on my speaking.
    So if anyone, preferably a student, in SHIRAZ is interested and studying for TOEFL (same test date preferred), please send me a private message.
    Hi
    I am taking iBT at the same date and I like to practice more, but I am living in Tehran. If you feel inclined we can practice via Yahoo messenger or oovo

Yours

Hi everybody
    I wanna improve my speaking , so I would be really pleased to have someone to chat with via yahoo, my level is UI , so if u want please leave me a personal message , we can set up a time for chatting .

Member m_qashqai آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Earth and planetary sciences, Macquarie University

نقل قول نوشته اصلی توسط vortex نمایش پست ها
    Hi everybody
    I wanna improve my speaking , so I would be really pleased to have someone to chat with via yahoo, my level is UI , so if u want please leave me a personal message , we can set up a time for chatting .
    من این سایت رو بهت معرفی میکنم.
    www.speaking24.com
    God does not play dice
    Albert Einstein

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)