صفحه 3 از 162 نخستنخست 1234567891011121353103 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 1617

موضوع: درخواست پارتنر برای Speaking (پست اول حتما مطالعه شود-به روز شد)

پیش فرض پاسخ : کلاس برای تمرین speaking بعد از گرفتن پذیرش

از اونجایی که متقاضی این جمع‌ها زیاده، فکر می‌کنم دوستان بهتره که 4-5 نفری با هم هماهنگ کنیم و جمع‌های اینطوری تشکیل بدیم. من با دو نفر تا بحال هماهنگ کردم و با 2 نفر دیگه هم در صورت امکان هماهنگ می‌کنم و اگه جور بشه ایشالله به زودی شروع می‌کنیم.

پیشنهاد میکنم دوستای دیگه که میخان رو Speaking کار کنن، به‌صورت داوطلبانه یه نفر مسول هماهنگی یه گروه بشه ...

اینی که هر کسی بیاد یه پیغام بذاره که "چی شد؟ چرا کسی هماهنگ نمی‌کنه؟!" به جایی نمی‌رسه...
    ...Spend each moment perfecting the next, not correcting the last

Senior Member

پیش فرض پاسخ : درخواست پارتنر براي speaking (امتحان و بعد از آن)

نقل قول نوشته اصلی توسط goodatflash
    ولی به طور کلی در مورد worldmikel به لینکهای زیر سری بزنید. اگه نتونستین، باز بگین شاید کمکی تونستم بکنم

http://www.xanga.com/worldmikel
    و یا

http://www.myspace.com/worldmikel
    متاسفانه من نتونسنم اين لينکها رو نگاه کنم (فيلتر شده!)
    من دارم با اين نرم افزار ور ميرم ولي هنوز چيزي دستگيرم نشده! اگه کسي متوجه شده که چطور ميشه از اين skype استفاده کرد .... راهنمايي کنه ممنون ميشم.

ApplyAbroad Champion
    vahid1982 آواتار ها

فکر نمیکنم این بحث فقط مخصوص کسایی که پذیرش گرفتن باشه.
    به هر حال تمرین صحبت کردم هست همه میتونن شرکت کنن.
    و اما در مورد قرار گذاشتن.
    من بهتون پیشنهاد میکنم به modir بگید یه قرار در یک زمان و مکان تنظیم کنه.
    اینطوری که هرکی بیاد بگه چی شد نمیشه.
    من واسه این کار modir رو پیشنهاد میکنم چون میشناسمش
    فرومایگان، از خطاها و لغزشهای دیگران لذت میبرند.
    شوپنهاور

ApplyAbroad Champion
    Some14Myself آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Uni of Tehran - Finance

نقل قول نوشته اصلی توسط niva
    نقل قول نوشته اصلی توسط goodatflash
    ولی به طور کلی در مورد worldmikel به لینکهای زیر سری بزنید. اگه نتونستین، باز بگین شاید کمکی تونستم بکنم

http://www.xanga.com/worldmikel
    و یا

http://www.myspace.com/worldmikel
    متاسفانه من نتونسنم اين لينکها رو نگاه کنم (فيلتر شده!)
    من دارم با اين نرم افزار ور ميرم ولي هنوز چيزي دستگيرم نشده! اگه کسي متوجه شده که چطور ميشه از اين skype استفاده کرد .... راهنمايي کنه ممنون ميشم.
    من به یه جاهایی رسیدم .. البته اگه شما زودتر بهش نرسیده باشین ..
    1. live رو کلیک کنین و یه ذره صبر کنین تا room ها بیان .
    2. بعدش قسمت skypecast آدمای اون room رو می آره ... بعد talk or listen رو بزنین تا شماره بگیره .. اگه بخواین حرف بزنین باید ask to talk رو کلیک کنین ..
    اگه صبح ها برین توش می تونین امریکایی ها رو پیدا کنین .. ولی اگه عصر و شب برین همشون از دم عرب هستند. ;D
    با dial up هم نمی شه اصلآ حرف زد و گوش کرد ... خیلی قطع و وصل داره ..

ApplyAbroad Veteran
    farhan6155 آواتار ها

سلام
    من ويندوز xp دارم. اين فايل رو تونستم داونلود كنم. وقتي run مي‌كنم، بعد از نصب يه پنجره براي ايجاد acount جديد باز مي‌شه. ولي وقتي مشخصات رو پر مي‌كنم، و sign in رو مي‌زنم هيچ اتفاقي نمي‌افته.
    اگه كسي با اين مشكل روبرو شده و مي‌دونه اشكال كار از كجاست لطفا يه راهنمايي بكنه. ممنون مي‌شم.

ApplyAbroad Champion
    Some14Myself آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Uni of Tehran - Finance

حق کاملآ با ناصر و وحیده ... اما راه حل ها :

1. به نظر من دو نفر باید مسئول English meeting ها بشن ... یعنی فقط اونا باشن که زمان و مکان رو set می کنه و کسی زیاد حق جابجایی نداشته باشه که اینطوری هر کسی یه سازی می زنه .. اما چرا دو نفر ؟ ... برای اینکه اگه قرار ها مثلآ هر دو هفته یه بار set می شن دو تا زمان در نظر بگیریم که بازم بچه ها دوتا حق انتخاب داشته باشن .. مثلآ یکی غروب 5 شنبه ها و یکی هم صبح جمعه ها ... بهترین زمان ها این دوتا هستند که بالاخره یکی از این دوتا time بچه ها خالی هستند برای meeting ! ... فوقش این دو نفر یه نفر رو به عنوان معاون بذارن برای محکم کاری ... !!! .. کسایی که داوطلب هستند بهم بگن که رسمآ اعلام کنیم و اون ها هم باهم connect باشن ...

پ . ن : البته مسلمآ موضوع meeting های هر هفته (هم جمعه و هم 5شنبه) یکی باشه که عدالت هم برقرار باشه ... اگه هم کسی خیلی پایه بود جفتشون رو شرکت کنه ...

2. برای کلاس speaking ... فکر کنم همتون به http://www.applyabroad.org/forum/ind...c,4709.45.html سر زدین ... به نظر می آد هدف ها یکی باشه ، اما ما این بحث رو اینجا ادامه می دیم منم با اون تاپیک ادغام نمی کنم که اون به اندازه کافی جلو رفته و دارن به نتیجه می رسن ... بریم وسط حرف هاشون می ریزه بهم ... اما همونطوری که ناصر جان هم گفت برای اینکه متقاضی ممکنه زیاد باشه بهتره که حداقل تهران رو به چند قسمت تقسیم کنیم که راحتتر بشه هماهنگی کرد ...
    مثلآ شمال ، غرب ، مرکز ، شرق و جنوب ! ... بعد هر کسی هم برای منطقه ای داوطلب بشه که من باز رسمآ اینجا تایپک منطقه ای ایجاد می کنم .. فقط هماهنگ کنین که اینطوری بهتر بشه ساختار سازمان یافته ای تشکیل بدیم ...

من تابستون بیشتر وقتم رو برای زبان می ذارم و خیلی هم پایهء این کارا هستم ...;D

پ . ن : خودم برای قسمت شمال موسسه ای رو که پیشنهاد می دم ترجمه همزمانه ... به چند دلیل :
    1. تقریبآ یه سالی می شه که دارم می رم و با محیط آشنام .
    2. کلاس هاش مختطله و دوستان مشکلی پیدا نمی کنند.
    3. کسی که مصاحبه می کنه آدم پایه ای ه و اگه باهاش هماهنگ کنیم که قصدمون چیه به احتمال زیاد باهامون راه می آد ... زیادم مته به خشخاش نمی ذاره ... ( برعکس کیش و کیش ایر و صد البته کانون) که همشون رو من تست کردم !
    4. آدرس هم می دم : تقاطع نیایش - ولیعصر ... بلوار اسفندیاری ... روبروی کارواش !

تنها نکته منفیش پیدا کردن مصیبت وار جای پارکه ! ...

نتیجه گیری :

اگه همه موافق هستند اعلام کنن که من تایپک های مربوطه رو تشکیل بدم و افرادی هم که داوطلب هستند رسمآ اعلام کنیم ...

یه چیزی هم یادم رفتم : موسسه بیان سلیس هم که توی محمودیه است خوبه .. توی لینک بالا nice_guy کاملآ معرفیش کرده ...

Senior Member saheb آواتار ها

پیش فرض English meeting announcement

Dear English Meeting Members

First of all plz excuse me not to use the original format of English Meeting announcement, I have lost it so this time I use my own format

Time:

Sunday,4th May, 6:00 PM , in front of Darake Bridge, In front of it there is a restaurant , we gather ion the second floor, if u ask the owner of the restaurant about English meeting , he will definitely guide u

Topic:

The format of our topic is Horror and Comedy

"What is your reaction if you become aware that your longevity is going to finish in a month and you will die very soon? What are you going to do in this short period? "

Eagerly waiting to see u all

With best regards
    Tahereh

HAPPINESS

Junior Member

سلام به همگی

برگزاری کلاس های speaking برای کسایی که تا چند مدت دیگه کشور رو ترک می کنند خیلی ایده ی خوبیه.
    من هم علاقمندم در این کلاس ها شرکت کنم و البته برای مرکز تهران.

همچنین پیشنهاد اول حسین هم خیلی عالیه حتی من فکر می کنم بهتر از دومی هستش. چون بیشتر ما تافل دادیم و نمره هامون هم نسبتا خوبه و فکر نمی کنم نیازی به استاد داشته باشیم و بعضیا که زبونشون خیلی خوبه در گروه میتونن نقش استاد رو بازی کنن و ما ازشون بهره بگیریم. نظر شما در این مورد چیه؟

Senior Member saheb آواتار ها

پیش فرض پاسخ : English meeting announcement

i put this post deliberately here, because this is most for those applicants who are preparing themselves for vis interview or ones have admission; not for those who are just improving themselves for TOEFL exam THOUGH they all are welcomed to attend
    actually i am not the moderator of this meeting , i am just a member
    ;
    HAPPINESS

Junior Member

Dear Friends,

The 210th English Meeting will be held on Monday, Aug 18 (28 mordad).

We will wait in Darakeh on a bridge, which passes over a small river. Our
    assembly time is 5:45 PM. We will wait until six o'clock, then we will go to
    Pazializ restaurant.

The topic of this session is:
    All of us read in religious books that God has no sex. Many of us have some personal feelings about God. By your heart, do you feel God is male or female?

Hope to see you all,
    Vahideh

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)