صفحه 6 از 162 نخستنخست 1234567891011121314151656106 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 60 , از مجموع 1617

موضوع: درخواست پارتنر برای Speaking (پست اول حتما مطالعه شود-به روز شد)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : درخواست پارتنر براي speaking (امتحان و بعد از آن)

بچه ها یک خواهش.

لطفا اینایی که از talkshoe استفاده کردن, بگن چجوری کار می‌کنه. من رفتم توی روم, ولی نمیشد حرف زد, مثل اینکه باید یک شماره رو گرفت, اما با skype و نرم افزارهای voip که نمیشه free زنگ زد. یکی راهنمایی کنه خواهشاً.

ممنون.
    اي خداي بزرگ به من کمک کن که هر وقت خواستم درباره راه رفتن ديگري قضاوت کنم، قدري با کفش هاي او راه بروم.

Junior Member

با درود خدمت همه دوستان
    من دارم واسه امتحان toefl ibt و GRE آماده می شوم و برای speaking دنبال partner کسی واسه تمرین می گردم. خوشحال می گردم دوستی به عنوان
    تمرین داشته باشم هر دو مون یا حتی گروهی می تونیم تمرین کنیم.

با تشکر
    ویرایش توسط pApAr : May 17th, 2012 در ساعت 02:20 PM دلیل: اطلاعات تماس

نقل قول نوشته اصلی توسط farhad30000
    سلام بر همه دوستان
    برای هماهنگی بین دوستان جهت تشکیل جلسات Speaking وبلاگی ارائه شد برای کسب اطلاعات در زمینه جلسات، زمان و نحوه تشکیل جلسات و همچنین موضوعات مورد بحث در هر جلسه به آدرس زیر مراجعه کنید
    http://toeflibt.blogfa.com
    موفق باشید
    فرهاد
    میشه بفرمایید چطور میشه هماهنگ کرد
    من فقط تونستم یه پیغام بذارم
    Speak clearly if you speak at all; Carve every word before you let it fall

Junior Member

سلام.

اگر کسی هست که هنوز مشکلی با talkshoe داشته باشه, من به یک نتایجی رسیدم. امیدوارم مفید باشه.
    بعد از ورود به وبسایت talkshoe میشه از قسمت llive now, یکی از conversation ها رو انتخاب کرد و بهش وارد شد (بعد از وارد کردن username و password ای که ایجاد کردین) . ولی تا اینجا فقط میتونید text chat کنید و صدای افراد داخل روم رو بشنوید. اگر میخواین خودتون هم در بحث شرکت کنین, میتونین از Dial in, Call id و Pin ای که در پایین صفحه نشان داده شده استفاده کنین.
    برای اینکار اول باید یک نرم افزار voip دانلود و نصب کنین (مثل Gizmo5 که free هم هست). بعد با این نرم افزار به Dial in داده شده (voip) زنگ بزنید, بعد ازتون میخواد که id و pin رو وارد کنین و بعد از وارد کردن این شماره ها میتونید خودتون توی روم صحبت کنید.

لینکهای مفید:
    http://getsatisfaction.com/talkshoe/...idget_talkshoe
    http://www.talkshoe.com/se/voip/

موفق باشین.
    اي خداي بزرگ به من کمک کن که هر وقت خواستم درباره راه رفتن ديگري قضاوت کنم، قدري با کفش هاي او راه بروم.

پیش فرض پاسخ : دوستاني كه به دنبال پارتنر هستن براي آماده شدن براي امتحان تافل اينجا رو ببينن

سلام دوستان
    من واسه تافل ibt می خونم ، قبلا زبان خوندم یه دوره در اموزشگاه اما نمره که می خوام بالای 100 هست
    می خوام به صورت رقابتی با هم بخونیم تازه شروع کردم به خوندن ، شاید شرایط اینجا طوری نباشه که واسه لیسنیگ با هم همکاری کنیم به دلیل مختلف بودن شهرها
    اما می تونیم میل بزنیم و بگیم که مثلا فلا ن کتاب رو شروع می کنیم به خوندن و هرکه زودتر تموم کرد این طوری حالت رقابتی پیش میاد وعملکرد هر دو طرف افزایش پیدا می کنه اگر افراد بیشتر هم باشن که خیلی بهتر میشه

من از هفته بعد می خوام 1100 رو شروع کنم هر که میاد مسابقه بسم الله
    ;D
    به امید موفقیت همه دوستان
    ویرایش توسط pApAr : May 17th, 2012 در ساعت 02:18 PM دلیل: اطلاعات تماس
    قبلا فوق لیسانس مدیریت خواندم حالا شمال کالیفرنیا لیسانس مهندسی کامپیوتر می خونم. علاقمندم دوستان خیلی زیادی داشته باشم ازسراسر دنیا، در صورت تمایل برای کانکت شدن در شبکه اجتماعی مورد علاقه تان پیام خصوصی بدهید.جهت تشکر ، از دکمه تشکر استفاده کنید.

ApplyAbroad Veteran
    farhan6155 آواتار ها

پیش فرض پاسخ : کلاس برای تمرین speaking بعد از گرفتن پذیرش

لطفا ادامه بحث در رابطه با شركت در جلسات دوره اي تمرين speaking را از
    http://egoft.com/index.php?topic=20.0
    پیگیری کنید.

Junior Member

سلام
    نمی دونم توی فروم از بچه های اهوازی خصوصا خانمها کسی عضو هست یا نه؟
    پیشنهاد می کنم اگه امکان داره ما خانمها در صورت تمایل با هم تمرین مکالمه چه حضوری چه از طریق نت داشته باشیم البته نه فقط برای امتحان(چون من امتحان دادم) بیشتر برای زمانی که وارد آمریکا شدیم( به امید خدا اگه وارد شدیم).
    مرسی

Hello everybody,
    I am Afshin and I want to take IBT exam in august I also teach English in an institute I want someone for more speaking and negotiating ,any volunteer pm me plz.
    the World is what we think it is. If we can change our thoughts, we can change the world. Tomlinson

hi
    i eager to practise speaking vai net with any one
    ویرایش توسط pApAr : May 17th, 2012 در ساعت 02:15 PM دلیل: اطلاعات تماس
    قبلا فوق لیسانس مدیریت خواندم حالا شمال کالیفرنیا لیسانس مهندسی کامپیوتر می خونم. علاقمندم دوستان خیلی زیادی داشته باشم ازسراسر دنیا، در صورت تمایل برای کانکت شدن در شبکه اجتماعی مورد علاقه تان پیام خصوصی بدهید.جهت تشکر ، از دکمه تشکر استفاده کنید.

Junior Member

سلام
    دوستاني كه تمايل دارند كه براي تمرين مكالمه جايي جمع شويم و بحث آزاد داشته باشيم، در اين تاپيك پيام بگذارند. در مورد سطح مكالمات هم فكر مي كنم پس از جلسه اول هر فردي متوجه خواهد شد كه جلسات برايش مفيد است يا خير.
    - امتحان من مهرماه است.
    Hamid

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)