صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 14

موضوع: سوالات متفرقه در مورد رشته موسیقی ( به جز موارد مربوط به پذیرش)

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Graphic Design

پیش فرض سوالات متفرقه در مورد رشته موسیقی ( به جز موارد مربوط به پذیرش)

من 2 ماهه کلاس گیتار میرم سبک کلاسیک
    میتونم توی مالزی ادامه بدم یا نه؟ به نظرتون گیتارمو با خودم بیارم یا بفروشم اونجا بگیرم؟! اونجا ساز هست؟قیمتهاش چه طوره؟ اگه گیتارمو بیارم توی فرودگاه مشکلی ÷یش نمیاد!!؟ ???

پیش فرض پاسخ : توی مالزی کلاس موسیقی به صورت آزاد هست؟

من دوستم رفت مالزی و گیتاریش هم رو برد ... اگه ساز خوبی داری ببرش و ضمنا مالزی جز کشورهای توسعه یافته اسیاست مگه ممکنه کلاس خصوصی موسیقی نداشته باشه ؟! از اون حرفا بودا!!
    در مورد قیمت ساز نمی دونم ولی شنیدم که واسه گیتار زیاد فرقی ایران و خارج نداره
    دوستان عزیز از طرع سوالات مبهم و یا کلی به شکل پیام خصوصی خودداری کنید .

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Graphic Design

خداروشکر یه نفر جواب داد.......!!! منظورم از کلاس آزاد کلاسی بود که مال خود ایرانیا باشه!!...
    چندتا سوال دیگه هم دارم که اگه بازم راهنمایی کنید ممنون میشم:
    1-دوستتون گیتارشو با خودش برد توی هواپیما یا اینکه دادن به قسمت بار؟ چون واسه بار که با این کاورهای معمولی نمیشه داد!! باید از این جعبه ایاش بگیرم که حدود 50-60 تومنه و نمیصرفه...............
    2-دوستتون اونجا کلاس میره؟

1.گیتار رو ببری تو هواپیما که بهتره. من که غیر این رو که ندیدم تا حالا .. hardcase که 30-40 تا بیشتر نیست در هر صورت باید بخرید مگه نمی خواهید که ادامه بدید و حرفه ای بشید؟
    2.کلاس ایرانی رو نمی دونم ولی ایرانی ها اونجا زیادن احتمالش هست که پیدا کنی
    دوستان عزیز از طرع سوالات مبهم و یا کلی به شکل پیام خصوصی خودداری کنید .

ApplyAbroad Champion
    maziyarsh آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Master of Multimedia

بچه ها در مورد موسیقی در کشور مالزی بگم:
    یک اینکه ایرانی ها اینجا همه چی درس میدن! از کتب دانشگاهی گرفته تا زبان و موسیقی و آواز و ... تشریف میبرید دانشگاه تبلیغات رو همه جا میبینید. این کشور بسیار هم از موسیقی استقبال میکنه و توی تمامی مراسم ها دانشجویان در انواع سبک ها اقدام به نواختن و خوندن و ... مثل ایران نیست اینجا هر چی میشه یک stage میذارن از صبح تا شب همه میرن بالا کلی ساز و ...نگران نباشید در بعضی از سازهای مدرن خود همین مالایی ها خیلی خوب هستند! واقعا گیتار الکتریک و کیتار باس و درام و ... خوب میزنن! من خودم نوازنده بودم در ایران بند داشتم اینجا کلی حسرت خوردم . حتما سازتون رو بیارید اگر خیلی گرون و از جنس چوب هست نیارید! از همینجا یک چیزی تهیه میکنید.
    در مورد نحوه استفاده از فروم اینجا را حتما مطالعه کنید.
    پیش از استفاده از فروم حتما قوانین و مقررات را مطالعه بفرمائید.
    در صورت تمایل به همکاری در مدیریت فروم در این موضوع اعلام آمادگی نمایید.

Junior Member

من یک سوال داشتم
    من توی ایران هم مهندسی می خونم و هم موسیقی این امکان هست که اونجا هم هر دوتا رشته را ادامه بدم ؟! یا فقط می تونم مدرک مهندسی بگیرم و کلاسهای موسیقی را بدون مدرک و آزاد برم ؟!

Exclamation آیا سن من برای رسیدن به رهبری ارکستر زیاد هستش ؟

سلام دوستان
    من الان 22 ساله هستم.نزدیک 10 سال هست که نوازنده پیانو و گیتار هستم.من دانشجوی لیسانس معماری هستم.می خواستم ببینم بعد از اینکه درسم تموم شد می شه وارد کنسرواتور برای رهبری ارکستر شد ؟ یا دیگه اون موقع سنم زیاد هستش و نمی تونم موفق شم ؟
    چون یه نفر بهم گفت کسایی تو اروپا می تونن رهبر ارکستر شن که از 5 یا 6 سالگی موسیقی کار کردن اون هم یه صورت کاملا حرفیه. منم گفتم ببینم اگه شانسم خیلی کمه برم سراغ موسیقی فیلم که دومین علاقه من هست

دوستانی که اطلاعات دارن خواهش می کنم اطلاعاتشونو در اختیار من قرار بدن . واقعا ممنون می شم

Senior Member shabgard25 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Master of Music-Tehran Art University

پیش فرض پاسخ : آیا سن من برای رسیدن به رهبری ارکستر زیاد هستش ؟

سلام دوست عزیز.
    شما با خیال راحت در هر سنی که باشید در صورت اشراف کامل به مبانی موسیقی می توانید درخواست پذیرش از دانشگاه ها و مدارس موسیقی کنید که در صورت گذراندن امتحان ورودی قادر به ثبت نام خواهید بود.
    تنها گرایشی در موسیقی که سنین پائین تر راحت تر در آن پذیرش میگیرند و گاها شرط سنی دارد گرایش نوازندگی است.

Junior Member

اگه شما مدرک موسیقی داشته باشید احتمال پذیرفتنتون خیلی بیشتره

Senior Member shabgard25 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Master of Music-Tehran Art University

نقل قول نوشته اصلی توسط ssiavash نمایش پست ها
    اگه شما مدرک موسیقی داشته باشید احتمال پذیرفتنتون خیلی بیشتره
    با شما مخالفم!!! رشته های هنری و به خصوص موسیقی جر معدود رشته هایی هستند که داشتن مدرک قبلی در اونها ممکنه شرط لازم باشه ولی احتمال چیزی رو افزایش نمیده!!! تنها مولفه برای پذیرش در موسیقی فقط و فقط وفقط علم و آگاهی و داشتن تکنیک لازم در رشته انتخابیه و البته برای برخی رشته ها نمونه کار و آثار و ...

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)