صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 14 , از مجموع 14

موضوع: سوالات متفرقه در مورد رشته موسیقی ( به جز موارد مربوط به پذیرش)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : سوالات متفرقه در مورد رشته موسیقی ( به جز موارد مربوط به پذیرش)

در مورد نوازنگی سنتور ایا میشود راهی پیدا کرد جهت مهاجرت

Junior Member

سلام من دانشجوی موسیقی ایرانی هستم. با توجه به اینکه رشته ام موسیقی سنتی ایرانیه، آیا شانسی برای اپلای دارم؟ در مجموع منظورم هست (رشته های پژوهشی هم در نظر بگیرید.) ضمناً چیز زیادی راجع به موسیقی کلاسیک غرب نمیدونم.

Member cheshideh86 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Materials Science and Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط zraha نمایش پست ها
    سلام من دانشجوی موسیقی ایرانی هستم. با توجه به اینکه رشته ام موسیقی سنتی ایرانیه، آیا شانسی برای اپلای دارم؟ در مجموع منظورم هست (رشته های پژوهشی هم در نظر بگیرید.) ضمناً چیز زیادی راجع به موسیقی کلاسیک غرب نمیدونم.
    شما میتونید در رشته اتنومیوزیکولوژی ادامه تحصیل و اپلای کنید. این رشته به تحلیل موسیقی های قومی همه ملیتها میپردازه. بنظرم باید بیشتر سرچ کنید و مطالعه کنید.
    موفق باشید

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    موسیقی

پیش فرض پاسخ : توی مالزی کلاس موسیقی به صورت آزاد هست؟

دوستان
    من دانشجوی موسیقی در مقطع کاردانی نوازندگی ساز کلاسیک هستم.با شروع کرونا ، فعلا به دانشگاه سر نزدم و چند واحد رو باید بگذرونم تا پایان این مقطع

به نظرتون بهترین حرکت برای ادامه دادن رشته ام در خارج از ایران ، چه راهی هست ؟

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)