صفحه 1 از 4 1234 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 35

موضوع: سفر به کره جنوبی | بلیط | هتل | همسفر | تجربیات سفر و مسائل مرتبط

Senior Member nima_AA آواتار ها

پیش فرض سفر به کره جنوبی | بلیط | هتل | همسفر | تجربیات سفر و مسائل مرتبط

در این تاپیک در مورد تمام مسائل مربوط به

>> تهیه بلیط

>> هماهنگی برا پیدا کردن همسفر
    ویرایش توسط FanTasTic : December 13th, 2012 در ساعت 04:41 PM دلیل: بروزرسانی
    زندگی یک هدیه است به ما حق ویژه، فرصت و مسؤولیت می‌دهد.
    باید به ازای آن، چیزی بازگردانیم و آن « خود اصلاح‌شده » ماست
    . « آنتونی رابینز »

Senior Member nima_AA آواتار ها

پیش فرض پاسخ : مسائل مرتبط با سفر , تهیه بلیط , پیدا کردن همسفر , هم اتاقی

کشور جمهوري کره در نيمکره شمالي و شرقي، در شرق قاره آسيا و در کناره غربي درياي ژاپن قرار دارد.
    پايتخت اين کشور شهر سئول است و از شهرهاي مهم آن مي‌توان پوسان، تائگو، ايچون و کوانگجو را نام برد.
    زبان رايج اين کشور کره‌اي است. مذهب عموم مردم اين کشور بودايي، چوندوکيو و کنفوسيوس و کمي مسيحي است.
    ايمني و امنيت
    1- جرائم عليه خارجيان به طور کلي پائين گزارش مي شود. هرچند لازم است از تردد به تنهايي بعد از تاريکي احتراز كنيد.
    2- توصيه مي‌شود بعد از تاريک شدن هوا بجاي تاکسي از مترو و اتوبوس استفاده كنيد و درصورت لزوم فقط سوار تاکسيهاي آرم دار شويد.
    قوانين و آداب و رسوم
    1- آمار خارجياني که در اين کشور به علت استفاده يا حمل داروها ممنوع و مواد مخدر دستگير شده اند رو به افزايش است. قوانين اين کشور در رابطه با مواد مذکور بسيار سختگيرانه است و مصرف مواد مخدر حتي به تنهايي و در منزل شخصي، حبسهاي طولاني، جريمه‌هاي سنگين و نهايتا اخراج از اين کشور را در پي خواهد داشت.
    2- براي رانندگي در کره جنوبي بايد گواهينامه ملي اين کشور يا يک گواهينامه بين المللي (I D P) در اختيار داشته باشيد. (I D P) يک مجوز بين‌المللي براي رانندگي است که دارندگان آن قادر خواهند بود بدون نياز به گذراندن دوره‌هاي آموزش رانندگي يا شرکت در امتحانات راهنمايي و رانندگي در بيش از 160 کشور جهان رانندگي كنند.
    3- به علت عدم وجود قرارداد انتقال محکومين از حبس ميان دو کشور، در صورتي که فرد به هر عنوان توسط مقامات قضايي اين کشور به زندان محکوم شود، بايد دوران محکوميت خود را در زندان هاي محلي سپري كند.
    4- چنانچه به هر دليل توسط پليس محل بازداشت شديد بلافاصله از مامورين بخواهيد به استناد ماده 36 کنوانسيون وين ناظر بر امور کنسولي، مراتب را سريعا به سفارت يا نزديکترين سرکنسولگري جمهوري اسلامي ايران اطلاع دهند و چنانچه زبان محلي را نمي‌دانيد از امضاء هرگونه اوراق و اسناد خودداري كنيد. شما در اين کشور تحت حاکميت قوانين و مقررات محلي هستيد و وظايف نمايندگي ايران مبني بر ارائه خدمات کنسولي به معناي نقض مقررات کشور كره نيست.

شرايط سفر

1- واحد پول اين کشور وون است که به راحتي مي‌توان ارزهاي خارجي را در بانکها صرافيها و هتل هاي بزرگ به پول محل تبديل كرد.
    2- کره جنوبي از نظر آمار مربوط به مرگ و مير ناشي از تصادفات مقام دوم را درجهان دارا است. بنابراين در رانندگي احتياط كنيد. مضاف بر اينکه چنانچه فرد در تصادفات منجر به خسارت جاني مقصر شناخته شود، با مسئوليت کيفري و مجازاتهاي مربوط به آن مواجه خواهد شد.
    3- بهتر است در زمان استفاده در تاکسي مقصد خود را به صورت نوشته و به زبان کره‌اي در اختيار داشته باشيد ؛ زيرا آشنايي رانندگان تاکسي دراين کشور به زبانهاي متداول خصوصا انگليسي بسيار کم است.
    4- براي تماس با پليس با شماره 112، براي آمبولانس 119را بگيريد. شماره 112 پليس از ساعت 7 صبح تا 10 شب مترجم انگليسي دارد.
    5- در بدو ورود به اين کشور چنانچه در سئول اقامت كرديد، سعي کنيد در اولين زمان ممکن آدرس نمايندگي ايران را که به همين منظور در اختيار شما قرار گرفته است، پيدا كنيد تا در صورت وقوع حادثه و يا نياز به مراجعه، دچار مشکل نشويد.
    6- چنانچه در اين کشور دچار حوادثي مثل سرقت پول يا مدارک مسافرتي شديد، ضروري است قبل از هر کار موضوع را به اطلاع پليس محلي برسانيد و گزارش پليس را در اين رابطه دريافت كنيد. بديهي است گزارش رسمي پليس، به شما امکان خواهد داد موضوع را در نهادهاي مربوطه به نحو موثرتري پيگيري كنيد.
    منبع: http://www.iran-tourism.ir
    زندگی یک هدیه است به ما حق ویژه، فرصت و مسؤولیت می‌دهد.
    باید به ازای آن، چیزی بازگردانیم و آن « خود اصلاح‌شده » ماست
    . « آنتونی رابینز »

پیش فرض پاسخ : تحصیل در کره جنوبی

جناب woody تشکر از پاسختون

دوستان، اگر کسی هست که برای پاییز از کره پذیرش گرفته باشه و بخواد تا یک ماه دیگه اونجا باشه لطفا به من هم خبر بده

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mohamad123 نمایش پست ها
    جناب woody تشکر از پاسختون

دوستان، اگر کسی هست که برای پاییز از کره پذیرش گرفته باشه و بخواد تا یک ماه دیگه اونجا باشه لطفا به من هم خبر بده

من واسه پائیز پذیرش گرفتم و هفته ی آینده می رم، البته سئول

نقل قول نوشته اصلی توسط snu نمایش پست ها
    من واسه پائیز پذیرش گرفتم و هفته ی آینده می رم، البته سئول
    SNU امیدوارم به سلامتی برسی.
    می تونم بپرسم از کدوم هواپیمایی بلیط تهیه کرده اید هزینه اش چقدر شد و چند تا استاپ داره؟ کدوم کشور ها توقف داره و چند شنبه ها پرواز داره؟
    (منم اگه به موقع مدارکم برسه باید تا 20 آگوست سئول باشم)
    ممنون

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mohamad123 نمایش پست ها
    SNU امیدوارم به سلامتی برسی.
    می تونم بپرسم از کدوم هواپیمایی بلیط تهیه کرده اید هزینه اش چقدر شد و چند تا استاپ داره؟ کدوم کشور ها توقف داره و چند شنبه ها پرواز داره؟
    (منم اگه به موقع مدارکم برسه باید تا 20 آگوست سئول باشم)
    ممنون
    سلام
    از مدبران سفر، حدود یک میلیون، با الامارات می رم چون حداکثر بار مجازش 30 کیلو هست که نسبت به بقیه 7 کیلو بیشتره در ضمن ترانزیت کوتاه تری هم داره تو دبی بقیه ی پروازها ی عربی هم یک توقف دارند. اینکه چه روزایی در هفته پرواز دارن نمی دونم

به سلامتی وبه امید دیدار

Junior Member

سلام
    من 25 آگوست به سئول پرواز دارم .کسی هست که اون موقع بخود بره؟

نقل قول نوشته اصلی توسط le0o نمایش پست ها
    سلام
    من 25 آگوست به سئول پرواز دارم .کسی هست که اون موقع بخود بره؟
    سلام
    منم هم تازه ویزا گرفتم اگه خیلی سریع باشم به پرواز 26 آگوست برسم

پیش فرض پاسخ : سفر به کره جنوبی | بلیط | هتل | همسفر | تجربیات سفر و مسائل مرتبط

سلام من طرفای 25 جون به کره جنوبی پرواز دارم. همسفر نبووود؟

پیش فرض پاسخ : سفر به کره جنوبی | بلیط | هتل | همسفر | تجربیات سفر و مسائل مرتبط

سلام
    من 22 دی (12 January) به سئول (کره جنوبی) پرواز دارم.همسفر نبود؟؟؟؟؟؟؟؟

صفحه 1 از 4 1234 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)