نمایش نتایج: از شماره 1 تا 8 , از مجموع 8

موضوع: مدرسه های آمریکا

پیش فرض مدرسه های آمریکا

سلام دوستان

نمیدونم مکان مناسبی برای طرح تاپیک انتخاب کردم یا خیر

میخواستم بپرسم آیا امکان ادامه تحصیل در مدارس آمریکا هم وجود داره و به چه شکل هستش؟

مثلا من دوستی دارم که اول دبیرستان هستش و بنا به دلایلی باید بره امریکا ... حالا تکلیف درسش چطور میشه؟

مدارک زبان و ..... هم نیاز داره؟

چه پایه ای میشه در آمریکا و چند سال باید برای دانشگاه بخونه؟

تا تابستان اول دبیرستانش تموم میشه و بعد قراره برن آمریکا

ممنون میشم از دوستانی که اطلاعاتی دارند راهنمایی کنند

پیش فرض پاسخ : مدرسه های آمریکا

در مورد کسی که تابستون سوم راهنمایی رو تموم میکنه هم اگر راهنمایی کنید ممنون میشم ... این یکی الان یادم افتاد

Junior Member

با عرض سلام
    خواهرم پیش تجربی می خونه خرداد امسال درسش تمام میشه و باید خودش رو برای کنکور آماده کنه.اما با توجه به شرایط یادگیری که داره تمایل داره در آمریکا ادامه تحصیل بده لطفا درمورد این که چجوری باید براش اقدام کنیم و اینکه آیا باید اونجا هم چهار سال دبیرستان رو بخونه خیلی ممنون میشم.

Junior Member

پیش فرض گرفتن پذیرش برای کالج های برتر

سلام دوستان عزیزم
    یک سوال دارم که ممنون می شم پاسخ بدید:برادر من الان داره برای امتحانات اول دبیرستان اماده میشه که به احتمال 99% 20 می گیره.البته زبانش در حد متوسط رو به ضعیف هستش.به نظر شما می تونه از کالج های درجه یک امریکا بورس و پذیرش بگیره به شرطی که همون جا کلاس زبان هم بره؟اگر اره کدوم کالج رو پیشنهاد می کنید؟

Senior Member viana آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    materials science and Simulation

پیش فرض پاسخ : گرفتن پذیرش برای کالج های برتر

از الان هیچ چیز معلوم نیست!هنوز سه سال دیگه مونده.فقط معدل 20ملاک نیست خیلی چیزهای دیگه م مهمه برای پذیرش!

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط viana نمایش پست ها
    از الان هیچ چیز معلوم نیست!هنوز سه سال دیگه مونده.فقط معدل 20ملاک نیست خیلی چیزهای دیگه م مهمه برای پذیرش!
    منظور من برای کالج و high school بود نه لیسانس.فقط میشه از اون خیلی چیزای دیگر چند تاش رو نام ببرید.در مورد اون پذیرش هم که به نامم ثبت شده مربوط به یکی از دوستام هستش که دیگه نمی بینمش

Senior Member viana آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    materials science and Simulation

نقل قول نوشته اصلی توسط narij نمایش پست ها
    منظور من برای کالج و high school بود نه لیسانس.فقط میشه از اون خیلی چیزای دیگر چند تاش رو نام ببرید.در مورد اون پذیرش هم که به نامم ثبت شده مربوط به یکی از دوستام هستش که دیگه نمی بینمش
    برای کالج حداقل باید تا سوم دبیرستان خونده باشه.highschoolهم نمیدونم.اون دیگه نوع ویزا و همه چیزش فرق میکنه!من تا حالا ندیدم به کسی که برای دبیرستان داره میره ویزا دانشجویی بدن!!

نقل قول نوشته اصلی توسط artmiz72 نمایش پست ها
    با عرض سلام
    خواهرم پیش تجربی می خونه خرداد امسال درسش تمام میشه و باید خودش رو برای کنکور آماده کنه.اما با توجه به شرایط یادگیری که داره تمایل داره در آمریکا ادامه تحصیل بده لطفا درمورد این که چجوری باید براش اقدام کنیم و اینکه آیا باید اونجا هم چهار سال دبیرستان رو بخونه خیلی ممنون میشم.
    خوب براي ليسانس اپلاي كنه ديگه

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)