نمایش نتایج: از شماره 1 تا 4 , از مجموع 4

موضوع: دانشجوی دکتری بودن رو چطوری مطرح کنم؟

Junior Member

پیش فرض دانشجوی دکتری بودن رو چطوری مطرح کنم؟

من پارسال که برای دکتری اقدام کردم، یه دانشگاه بهم گفت که بهتره یه MS دیگه بخونی. من برای همون دانشگاه برای MS اقدام کردم ولی reject شدم. یه دانشگاه تو اروپا میرم و از اونجا برای سال بعد apply میکنم. سوالم اینه که چطوری این رو برای همون دانشگاه قبلی مطرح کنم؟ میخوام به MS تبدیلش کنم. با
    اساتید دیگه که مکاتبه میکنم این موضوع رو بگم و چطوری؟

Senior Member maryamf آواتار ها

پیش فرض پاسخ : دانشجوی دکتری بودن رو چطوری مطرح کنم؟

نمی دونم باید بگین یا نه ولی تو cv می تونین بگین که برای دکتری پذیرفته شدین.

Junior Member

راستش یه کم صورت سوال گنگه! اکه میشه rephrase کن.
    کوچک باش و عاشق..، که عشق خود آیین بزرگ کردنت را می داند.

ApplyAbroad Veteran
    farhan6155 آواتار ها

سوالتون يه ذره گنگه. من برداشتم اين بود كه: الان يه دانشگاه ديگه واسه PhD رفتين ولي مي‌خواهيد وسط تحصيلتون دوباره واسه دانشگاه اولي كه reject تون كرده اپلاي كنيد.

در اين صورت من پيشنهاد مي‌كنم مدركتونو تبديل به Ms كنيد و بعداً به اون دانشگاه اپلاي كنيد تا بتونيد از recom ها و احيانا وجهه خوب اين دانشگاهي كه الان تو اروپا مي خواين برين استفاده كنيد.

يادتون باشه اگه به استادي بگيد كه الان دانشجوي دكتري هستيد و مي خواين اونجا رو بپيچونيد و بريد با اين استاد جديد دوباره دكتري شروع كنيد احتمال بسيار بسيار زياد reject ميشين. استدلال استاد هم اينه كه: اين آدم كه يه استادي رو وسط تحصيل مي‌پيچونه كه بياد تو يه موقعيت بهتر، پس با پيدا كردن يه موقعيت بهتر، ممكنه من رو هم بپيچونه.

اين دليلي بود كه يكي از دوستاي من از چند تا استاد rejectشد. "البته 2 تا از استادا خودشون دليل reject شدنشو اينجوري بهش گفته بودن". از اون به بعد هيچ حرفي در مورد دوره دكتراش كه مي خواست نيمه كاره بذاره با هيچ استادي نمي‌زد.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)