صفحه 10 از 11 نخستنخست 1234567891011 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 91 تا 100 , از مجموع 110

موضوع: نرم افزارهای مقاله نویسی و جستجوی مقاله

Junior Member Philofan آواتار ها

پیش فرض پاسخ : نرم افزارهای مقاله نویسی و جستجوی مقاله

نقل قول نوشته اصلی توسط mabi نمایش پست ها
    سلام دوستان عزیز،
    کسی میدونه یک نرم افزار ویرایش PDF خوب چی هست؟ من واسه پر کردن درخواست پایگاه داده و ... نیاز به پر کردن PDF دارم اما نرم افزار خوبی پیدا نکردم. مثلاً لغات جابجا می شدن!!!
    ممنون
    سلام
    من از PDF Annotator استفاده میکنم خیلی عالی و کامل هست

Junior Member

سلام
    واسه ویرایش زبان چیزی سراغ ندارید؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ram_call نمایش پست ها
    سلام
    واسه ویرایش زبان چیزی سراغ ندارید؟
    سلام

به نظر من نرم افزار white Smoke برای ویرایش قوی متن عالیه ؛ و اکثرا محققان از این نرم افزار استفاده میکنند

دوستان سلام. لطفا یک نرم افزار خوب برای ویرایش متن انگلیسی معرفی کنید و نحوه کارش را لطفا توضیح بدید؟
    داور یکی از مقالاتم خواسته a word processing program and save it on your computer استفاده کنم.

white smoke را نصب کردم ولی اشکال گرامری خاصی نگرفت فقط دیکته را چک می کرد آیا نصب و مراحل خاصی داره؟؟؟

نرم افزار مناسب چیزی سراغ دارید که کار کردن باهاش با اطمینان و راحت باشه. ممنون

Member jamalkheiri آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    MA in Tourism Management and Marketing from UT

نقل قول نوشته اصلی توسط khalas نمایش پست ها
    کسی کرک نسخه 7 endnote رو داره؟ اون لینک کار نمیکرد!
    دوستان چرا از مندلی استفاده نمی کنند؟ من با اندنوت کار نکردم تا حالا. آیا مزیت خاصی داره نسبت به مندلی که ترجیح میدن بعضی ها؟ مندلی کار باهاش خیلی راحته، رایگانه و قابلیت های خوبی داره.

سلام ببخشید نرم افزاری که برای کشیدن شکل های مقالات از آن استفاده می کنند تا شکل ها چیست؟ با تشکر

سلام

خسته نباشید

کسی میتونه استایل اندنت ژورنال زیرو برام پیدا کنه؟

http://onlinelibrary.wiley.com/journ...orAuthors.html

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mbafelfel نمایش پست ها
    سلام

به نظر من نرم افزار white Smoke برای ویرایش قوی متن عالیه ؛ و اکثرا محققان از این نرم افزار استفاده میکنند
    سلام اگر امکانش هست یه لینک برای دانلود و سریال نامبر معتنبر واسه دانلود بزارید
    با تشکر

نقل قول نوشته اصلی توسط مهتابان نمایش پست ها
    دوستان سلام. لطفا یک نرم افزار خوب برای ویرایش متن انگلیسی معرفی کنید و نحوه کارش را لطفا توضیح بدید؟
    داور یکی از مقالاتم خواسته a word processing program and save it on your computer استفاده کنم.

white smoke را نصب کردم ولی اشکال گرامری خاصی نگرفت فقط دیکته را چک می کرد آیا نصب و مراحل خاصی داره؟؟؟

نرم افزار مناسب چیزی سراغ دارید که کار کردن باهاش با اطمینان و راحت باشه. ممنون
    نرم افزار "grammarly" نرم افزار خوبی هست. اگر امریکا مشغول تحصیل هستید، احتمال اینکه دانشگاهتون این برنامه رو به رایگان در اختیارتون بذاره زیاده. البته به رایگان منظورم اینه که میتونید با account دانشگاهی تون وارد سایتش بشید و از امکاناتش به رایگان استفاده کنید.
    نرم افزار خوبی هم هست من چندین بار ازش استفاده کردم.
    راجع به ایران و اروپا هیچ اطلاعی ندارم که چه طور میشه به رایگان بهش دسترسی پیدا کرد.
    " پر بکش سوی دل روشنی ها که شاید از پس تیرگی ، آفتابی در آید "
    "Your pain never goes away, You cannot get over it, You just learn how to deal with it"

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    بیهوشی-دانشگاه علوم پزشکی تهران

نقل قول نوشته اصلی توسط jamalkheiri نمایش پست ها
    دوستان چرا از مندلی استفاده نمی کنند؟ من با اندنوت کار نکردم تا حالا. آیا مزیت خاصی داره نسبت به مندلی که ترجیح میدن بعضی ها؟ مندلی کار باهاش خیلی راحته، رایگانه و قابلیت های خوبی داره.
    من از هر دوی این نرم افزار ها استفاده کردم. اصلاااااااااااااااااااااا ا اندنوت قابل مقایسه با مندلی نیس. بیش از پنج سال با اندنوت کار کردم و الان دو ماهی هست با مندلی کار میکنم. مندلی هم خیلی user freindly تره، هم امن تره از نظر از دست نرفتن داده ها. مهمترین ویژگی مندلی هم سرچش هست که من عاشقشم. واسه اینکه تو تمام مقاله هایی که داری این سرچ رو انجام میده. من موندم چطور اندنوت پولیه و مندلی رایگان.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)