صفحه 7 از 11 نخستنخست 1234567891011 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 61 تا 70 , از مجموع 110

موضوع: نرم افزارهای مقاله نویسی و جستجوی مقاله

پیش فرض پاسخ : نرم افزارهای مقاله نویسی و جستجوی مقاله

سلام
    کسی می تونه راهنمایی کنه؟
    بعد از نصب Endnote وقتی می خواستم 1 کتابخونه بسازم با این ارور مواجه شدم:
    Could not initialize database support
    راه حلی که گوگل پیشنهاد می کنه تغییر preferences در قسمت ادیت و انتخاب Open the specified libraries هست که امتحان کردم و فایده ای نداشت.
    اگه کسی بلده این مشکل رو حل کنه، ممنون می شم راهنماییم کنه.

ApplyAbroad Senior Veteran
    Mechatronic آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EE-ME

نقل قول نوشته اصلی توسط AitUniversity
    سلام
    دوست گرامی سوالی خدمتتون داشتم نرم افزاری وجود داره برای بررسی plagiarism به صورت رایگان؟ من نرم افزار viper رو دیدم
    رایگان اما کار نداد + سایتی برای rewrite کردن میشناسید یا نرم افزار؟
    ممنونم
    سلام

اساساً موارد کاملاً رایگان زیادی وجود نداره؛ بخصوص اینکه موارد رایگان، زیاد به لحاظ فنی قابل اطمینان نیستند.

برای سؤال اولتون:
    http://smallseotools.com/plagiarism-checker/

برای سؤال دومتون:
    Ginger v3.4.350
    Clear Edits v3.1
    Stylewriter v4.02.02
    WhiteSmoke 2012

البته نسخه های رایگان، معمولاً محدودیت هایی دارند. من از بین موارد بالا، فقط تا حدودی با گینگر کار کردم که بد نبود.
    آینده‌ای خواهم ساخت که گذشته‌ام جلویش زانو بزند!

به دلیل محدودیت زمانی، از پاسخگویی به پیام های خصوصیِ قابل طرح در فورِم معذورم.

Senior Member

سلام
    سوال اولم این هست که نرم افزارهایی که میگید در بازار برای خرید هم وجود دارن؟ من سرعت اینترنتم کمتر از اونیه که بخوام دانلود کنم
    و سوال دوم اگه نتونستم تهیه شون کنم ایرادی داره که جداولم رو با وورد بکشم؟ خودم زیاد جدول های وورد رو دوست ندارم ...نرم افزار دیگه ای رو پیشنهاد می دید که قابل دسترس تر باشه (مثلا از مایکروسافت) که بشه باهاش جدول و چند تا شکل ساده کشید و حرفه ای تر به نظر برسه؟
    ممنون میشم زود جواب بدید من یه مقاله آماده دارم که فقط جداول و شکلهاش مونده

نقل قول نوشته اصلی توسط SayeRoshan نمایش پست ها
    سلام
    سوال اولم این هست که نرم افزارهایی که میگید در بازار برای خرید هم وجود دارن؟ من سرعت اینترنتم کمتر از اونیه که بخوام دانلود کنم
    و سوال دوم اگه نتونستم تهیه شون کنم ایرادی داره که جداولم رو با وورد بکشم؟ خودم زیاد جدول های وورد رو دوست ندارم ...نرم افزار دیگه ای رو پیشنهاد می دید که قابل دسترس تر باشه (مثلا از مایکروسافت) که بشه باهاش جدول و چند تا شکل ساده کشید و حرفه ای تر به نظر برسه؟
    ممنون میشم زود جواب بدید من یه مقاله آماده دارم که فقط جداول و شکلهاش مونده
    سلام
    آره فکر کنم هست و می تونین تهیه بکنید.
    نه اصلا اشکالی نداره خیلی ها اصلا از این نرم افزارهای خوششون هم نمی یاد و با ورود کار می کنند به دلایلی که من قبول ندارم . جدول رو که نه سراغ ندارم، شکل شما نمی دونم چه شکلی هست ولی نرم افزار مخصوص برای کشیدن شکل ها در سطح ژورنال نرم افزار visio هست برای شرکت مایکروسافت.
    از آسمان طلا می بارد

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط nimaafshar8 نمایش پست ها
    سلام
    آره فکر کنم هست و می تونین تهیه بکنید.
    نه اصلا اشکالی نداره خیلی ها اصلا از این نرم افزارهای خوششون هم نمی یاد و با ورود کار می کنند به دلایلی که من قبول ندارم . جدول رو که نه سراغ ندارم، شکل شما نمی دونم چه شکلی هست ولی نرم افزار مخصوص برای کشیدن شکل ها در سطح ژورنال نرم افزار visio هست برای شرکت مایکروسافت.
    از آسمان طلا می بارد
    اوکی مرسی...آره من با ویزیو کار می کنم اصلا !! هیچ حواسم نبود...من یه Mik Tex با بدبختی دانلود کردم الان که بازش کردم دیدم فارسی ئه!! حالا برای من که مقاله ام انگلیسی هستش مشکلی پیش میاد؟

نقل قول نوشته اصلی توسط SayeRoshan نمایش پست ها
    اوکی مرسی...آره من با ویزیو کار می کنم اصلا !! هیچ حواسم نبود...من یه Mik Tex با بدبختی دانلود کردم الان که بازش کردم دیدم فارسی ئه!! حالا برای من که مقاله ام انگلیسی هستش مشکلی پیش میاد؟
    نه همین برنامه درسته
    اگر سوالی داشتین در کدها خوشحال می شم کمکی بتونم بکنم فقط سوالتون رو در مورد لاتکس تو این تاپیک بپرسید.
    برای اینکه راحت تر باشین tex maker رو نصب بکنید حجمش 40 مگابایت اینا هست محیط اون رو بیشتر می پسندم.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : نرم افزارهای مقاله نویسی

نقل قول نوشته اصلی توسط gol نمایش پست ها
    یه سری فایل آموزشی ویدئویی لتکس از یه استاد دانشگاه خواجه نصیر:

http://wp.kntu.ac.ir/ftorabi/courses.html
    دکتر ترابی کلاس LATEX میزاره اصولا هر ترم مطمئنا اگر دانشجوهای علاقه مندی هستید بهش ایمیل بزنید خیلی هم خوشحال میشه برید سرکلاسش و یاد بگیرید

پیش فرض پاسخ : چگونه می شود در یک ژورنال عضو Elsevier مقاله چاپ کرد ؟

سلام دوستان
    من در مورد یک مقاله کار میکنم که مجبورم از مقالات مختلف با ذکر منبع عکس ها و شماتیک هاشون رو تو مقالم بیارم سوالم اینه که چجوری میتونم همون عکس هارو بیارم تو مقالم که کیفیتشون حفظ بشه (اگه از صفحه پی دی اف عکس بگیری کیفیت میاد پائین).
    بعد اینکه اگه لازمه عکس ها و شماتیک ها رو دوباره خودم تهیه کنم با چه نرم افزاری باید اینکار رو بکنم (مثلا شماتیک یک ساختمان که در معرض تابش انرژی خورشید هست و اشعه ها رو نشون بدم که برخورد میکنن)
    ببخشید که سوالاتم اینقدر مبتدیانه هستن
    با تشکر

ApplyAbroad Superstar Tarkan78 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط farzad1556 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من در مورد یک مقاله کار میکنم که مجبورم از مقالات مختلف با ذکر منبع عکس ها و شماتیک هاشون رو تو مقالم بیارم سوالم اینه که چجوری میتونم همون عکس هارو بیارم تو مقالم که کیفیتشون حفظ بشه (اگه از صفحه پی دی اف عکس بگیری کیفیت میاد پائین).
    بعد اینکه اگه لازمه عکس ها و شماتیک ها رو دوباره خودم تهیه کنم با چه نرم افزاری باید اینکار رو بکنم (مثلا شماتیک یک ساختمان که در معرض تابش انرژی خورشید هست و اشعه ها رو نشون بدم که برخورد میکنن)
    با تشکر
    شما برای بدست آوردن بهترین کیفیت ممکن هیچ راهی جز تماس با نویسندگان مقاله مرجع ندارین. اگه نشد از همان صفحه پی دی اف هم عکس گرفتید ببرید داخل نرم افزاری مثل فتوشاپ که کیفیت عکس را بالا ببرید
    بسته به رشته کاری، نرم افزارهای خاصی هست. مثلا برای نقشه کشی ساختمان شاید اتوکد گزینه مناسبی باشه
    بالا منشين كه هست پستي خوشتر . . .
    هشيار مشو كه هست مستي خوشتر . . .
    در هستي دوست، نيست گردان خود را . . .
    كان نيستي از هزار هستي خوشتر . . .

نقل قول نوشته اصلی توسط farzad1556 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    با تشکر
    اگر شما دقیقا از شکل یک مقاله استفاده میکنید باید از انتشارات اون مقاله اجازه بگیرید. اینو فراموش نکنید

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)