صفحه 8 از 11 نخستنخست 1234567891011 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 71 تا 80 , از مجموع 110

موضوع: نرم افزارهای مقاله نویسی و جستجوی مقاله

Junior Member

پیش فرض پاسخ : نرم افزارهای مقاله نویسی و جستجوی مقاله

سلام برای رفرنس از end note استفاده می کنم اما یک مشکلی که هست فرض کنید اسم نویسندگان
    john smit , david deson
    می خوام وقتی منبغ می زنم برام نویسندگا ن رو این طوری درج کنه
    J.smit , D.deson
    اما مشکل اینه که در هنگام وارد کردن اسم نویسنده در reference کتایخانه وقتی اسم ها رو کامل کپی می کنم و بین انها کاما هم می ذارم این طوری درچ میشه J.S.S. deson فاصله هم می ذارم باز هم اشتباه درج میشه
    یک فامیل رو حرف اولشو فقظ می زنه چه طوری باید اسم ها رو در reference کتایخانه بنویسم که موقع درج این مشکل نباشه و اون جور که می خوام درج شه
    با نوع style IEEE ,harvard va باید استایل های رفرنس ها ذکر شود با هر دو چک کردم فرقی نکرد
    مرسی

ApplyAbroad Senior Veteran
    Mechatronic آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EE-ME

نقل قول نوشته اصلی توسط piece نمایش پست ها
    سلام برای رفرنس از end note استفاده می کنم اما یک مشکلی که هست فرض کنید اسم نویسندگان
    john smit , david deson
    J.smit , D.deson
    اما مشکل اینه که در هنگام وارد کردن اسم نویسنده در reference کتایخانه وقتی اسم ها رو کامل کپی می کنم و بین انها کاما هم می ذارم این طوری درچ میشه J.S.S. deson فاصله هم می ذارم باز هم اشتباه درج میشه
    یک فامیل رو حرف اولشو فقظ می زنه چه طوری باید اسم ها رو در reference کتایخانه بنویسم که موقع درج این مشکل نباشه و اون جور که می خوام درج شه
    با نوع style IEEE ,harvard va باید استایل های رفرنس ها ذکر شود با هر دو چک کردم فرقی نکرد
    مرسی
    باید این طور نوشته بشه:

Smit, John
    Deson, David

یعنی:
    فامیلی نویسندۀ اول+کاما+اسپیس+اسم نویسندۀ اول
    Enter
    فامیلی نویسندۀ دوم+کاما+اسپیس+اسم نویسندۀ دوم
    Enter
    الی آخر
    آینده‌ای خواهم ساخت که گذشته‌ام جلویش زانو بزند!

به دلیل محدودیت زمانی، از پاسخگویی به پیام های خصوصیِ قابل طرح در فورِم معذورم.

Junior Member niUsha_n60 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    (Organic chemistry (M.Sc

john smit , david deson
    J.smit , D.deson
    مرسی
    دوست عزیز
    برای وارد کردن هر اسم، باید هر اسم و فامیل را در یک خط در رفرنس کتابخانه وارد کنید و برای نوشتن اسم نفر بعد با یه اینتر به خط بعد برید و اسم و فامیل را وارد کنید.
    وقتی اسم همه نویسنده ها رو در یک خط وارد می کنید اسم اول را به عنوان اسم و بقیه اسم و فامیل ها رو به عنوان فامیلیه اسم اول حساب می کنه

Junior Member

سلام مرسی برای جواب های قبلی
    من در end note طبق فرمتی که دادید می زنم style رو هم ieee می خوام باشه اما موقع که رفرنس می زنه در مقاله
    اگه تعداد نوسندگان بیشتر از یکی باشه میزنه مثلا این طوری وار دکردم
    Smit, John
    Deson, David

but reference is shown this way
    S . John
    et al
    اما من می خوام et al نباشه و فامیل بقیه نویسندگان باشه تنظیم این مورد رو هم راهنمایی کنبن مرسی
    من می خوام این طوری رفرنس بزنه
    S. John , D. David

Junior Member

پیش فرض روش درست کردن پیج مقالات در گوگل اسکولار

سلام چه طوری می تونیم پیج مقالات در گوگل اسکولار را برای خودمان طراحی کنیم(خیلی از اساتید دارن) مراحلش رو می خوام. این پروفایل رو چه طور میشه طراحی کرد؟؟مرسی

سلام این قضیه که می گن تعداد citation به مقالمون فرضا 5 تا هست از کجا متوجه این امار می شن که چن بار مقالشون cite شده؟ایا اتوماتیک نوتیفیکشن میاد یا نه؟
    2-سوال بعدی اساتید زیادی دیدم در گوگل اسکولار لیست مفالات با تعداد cite به هر مقالشون هست
    اون وب پیج در گوگل اسکولار رو خودشون طراحی کردن ؟؟یا اتوماتیک گوگل برای نویسندگان طراحی می کنه؟
    و اون تعداد عدد cite چه طور حساب شده؟
    مرسی

نقل قول نوشته اصلی توسط ghlobe نمایش پست ها
    گوگل اسکالر خودش تعداد citation رو محاسبه میکنه. برای هر مقاله ای سرچ بزنید یک لینک به citation های مقاله رو هم میده.
    نقل قول نوشته اصلی توسط Tarkan78 نمایش پست ها
    این مسئله فقط برای اساتید نیست. شما هم میتونید این به اصطلاح اکانت، پروفایل یا لیست مقالات را داشته باشی
    در واقع آن دسته افرادی که شما در google scholar و در یک اکانت، لیست مقالاتشون را میبینید تنها بخاطر اینه که آنها اکانت خودشون را Public کردن. شما یا هر کس دیگه ای هم بعد اینکه پرفایل خودشون را پابلیک کنین اینجوری میشه و افراد دیگه میتونن ریز اطلاعات مربوط به مقاله های شما (نه لزوما فایل مقاله) را میتونن ببینن

ApplyAbroad Superstar Tarkan78 آواتار ها

پیش فرض پاسخ : روش درست کردن پیج مقالات در گوگل اسکولار

سلام چه طوری می تونیم پیج مقالات در گوگل اسکولار را برای خودمان طراحی کنیم(خیلی از اساتید دارن) مراحلش رو می خوام. این پروفایل رو چه طور میشه طراحی کرد؟؟مرسی
    کاری نداره
    شما لینک زیر را باز کن
    http://scholar.google.com
    در بالا سمت راست، گزینه ای هس به اسم My citations
    بعد از کلیک بر آن، باید جی میل خودتان را بدهید. وارد که شدید گزینه جستجو داره که با زدن آن مقالاتی که در جاهای مختلف دارید را میاره. بعد از تایید در لیست شما قرار میگیره. اگه هم مقاله ای از قلم افتاده باشه، میشه در همان گوگل اسکولار اون را پیدا کرده و سپس ادد کنید
    بالا منشين كه هست پستي خوشتر . . .
    هشيار مشو كه هست مستي خوشتر . . .
    در هستي دوست، نيست گردان خود را . . .
    كان نيستي از هزار هستي خوشتر . . .

Banned

من تازه با endnote کار میکنم. یه سوال مبتدیانه دارم.
    دقیقا endnote کارش چی هست؟! مثلا میخوایم یه مقاله رفرنس بدیم، من رفتم سایت isiknowledge و اونجا مقاله مورد نظر که اومد اون رو add to endnote کردم و البته در word هم endnote اضافه شده. الان چطوری باید اون مقاله رو به عنوان رفرنس وارد word کنم. import ش رو نمیدونم چطوریه؟
    2- چطوری میشه همه رفرنس ها رو به یک شکل در آورد، واسه یه مقاله خاص؟

خیلی ممنون

سلام مرسی برای جواب های قبلی
    من در end note طبق فرمتی که دادید می زنم style رو هم ieee می خوام باشه اما موقع که رفرنس می زنه در مقاله
    اگه تعداد نوسندگان بیشتر از یکی باشه میزنه مثلا این طوری وار دکردم
    Smit, John
    Deson, David

but reference is shown this way
    S . John
    et al
    اما من می خوام et al نباشه و فامیل بقیه نویسندگان باشه تنظیم این مورد رو هم راهنمایی کنبن مرسی
    من می خوام این طوری رفرنس بزنه
    S. John , D. David
    You may try the other formats in the endnote library. I'm sure you will find a correct format

نقل قول نوشته اصلی توسط khalas نمایش پست ها
    من تازه با endnote کار میکنم. یه سوال مبتدیانه دارم.
    دقیقا endnote کارش چی هست؟! مثلا میخوایم یه مقاله رفرنس بدیم، من رفتم سایت isiknowledge و اونجا مقاله مورد نظر که اومد اون رو add to endnote کردم و البته در word هم endnote اضافه شده. الان چطوری باید اون مقاله رو به عنوان رفرنس وارد word کنم. import ش رو نمیدونم چطوریه؟
    2- چطوری میشه همه رفرنس ها رو به یک شکل در آورد، واسه یه مقاله خاص؟

خیلی ممنون
    its work is reference organization and arrangement. For example, you can add a reference only by a click. You don't need to type it neither in the text nor in the reference list. Everything is copied by the program. Or when you delete a part of the text, your references including their numbers are automatically updated and re-arranged. You don't need to correct the reference numbers in the text and references list yourself; it's done by the program. More to the point, you can easily choose the reference format only by a click
    In short, Endnote makes it easy to work with references and their arrangement in a correct formats especially when working with a text having a lot of references
    Here, I can't explain how exactly endnote works but take it easy. You are encouraged to look at the Help section (or search through the internet for a file explaining how does it work) of this software program. You will find it very easy and clear to to use

Junior Member

دوستان لطفا کمک کنید که دیگه دارم دیوونه میشم. به مقاله دو زبانه نوشتم (انگلیسی- عربی) حالا میخوام منابع رو در انتها به روش APA با ورد بنویسم اما چون حروف انگلیسی موقع تبدیل به عربی علائمی بهشون اضافه میشه من برای نگارش این علائم از SYMBOL تو ورد استفاده کردم اما الان که میخوام رفرنس بنویسم با ورد دیگه قسمت SYMBOL غیر فعاله و نمیتونم کلمات رو درست بنویسم. خواهش میکنم کمک کنید خیلی عجله دارم.
    مثلا Khuli باید یه خط کوچولو روی U باشه اما نمیتونم این رو اضافه کنم. چه کار کنم؟

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)