صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 25

موضوع: عدم توانایی اثبات کار در شرکت

Hybrid View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی
    shahriar
    Guest

پیش فرض عدم توانایی اثبات کار در شرکت

سلام دوستان
    خیلی ممنون میشم اگر تجربه دارید کمکم کنید.
    من پارسال در یک شرکت کامپیوتری در تهران در بعضی پروژه ها به طور غیر رسمی و به صورت کارآموز کار میکردم ، امسال که برای پذیرش اقدام کردم در رزومه نوشتم یک سال در فلان شرکت رو پروژه های آن شرکت کار میکردم و در مورد بعضی از پروژه ها هم توضیح فنی دادم که کار تحقیقاتی بوده , و این باعث شد که رزومه پرباری داشته باشم و با این رزومه چند تا استاد بهم پیشنهاد پذیرش و کمک مالی دادند ، اما مشکل من اینکه تو این یکسال سیستم کلان مدیریتی اونها عوض شده و تقریبا همه مدیرانشون رو عوض کردند و من هیچ راهی برای اثبات اینکه اونجا کار کردم ندارم ؛ از طرفی نمیتونم این رو از رزومه حذف کنم چوم استادا ممکنه نظرشون عوض بشه .

Junior Member

پیش فرض پاسخ : عدم توانایی اثبات کار در شرکت

شرکت ها معمولا با گواهی سابقه کار انگلیسی مشکلی ندارند چون از نظر بیمه براشون گرفتاری درست نمیشه. به نظر من یه سری به آن شرکت بزنید.

wow.oops
    Guest

من فکر می کنم اونا فقط سطح تواناییها و field کاری براشون مهم بوده که جواب دادن و گر نه اونا شناختی از شرکتای ایرانی ندارن. تا اونجایی که reqirement های دانشگاه ها رو دیدم نیازی نیست که resume خودتون رو اثبات کنید. در هر حال اگه استاده دانشجو بخواد شما رو میگیره.

shahriar
    Guest

دوستان عزیز خیلی خیلی ممنونم از جوابتون، من راستش این کار رو کردم یعنی قبلا رفتم و از مدیر قبلی بخش فنی چند نامه که نوشته ایشون یک سال با ما در بعضی پروژه ها همکاری میکرده و یه خورده تعریف و تمجید از من (به عنوان recommendation letter)، گرفتم که در سربرگ انگلیسی شرکت نوشته شده و در پاکت شرکت گذاشته شده که در نتیجه تلفن های تماس برای confirmation هم موجوده ، اما همانطور که گفتم مدیر قبلی عوض شده و چون اطلاعات تماس در برگه شرکت موجوده آیا دانشگاه و یا بعد سفارت امریکا برای confirmation زنگ میزنند ؟ همانطور که گفتم مدیر عوض شده و به احتمال خیلی زیاد مدیر جدید اصلا پاسخگوی اون ها نیست. , من چون سوابق ثبت شده در شرکت ندارم اصلا نمی تونم با مدیر جدید هماهنگ کنم و از طرفی به مدیر قبلی دسترسی ندارم.
    ببخشید از اینکه وقتتون رو میگیرم.

ApplyAbroad Champion
    vahid1982 آواتار ها

فکر نمیکنم مشکلی باشه بالاخره ایشون زمانی که نامه گرفتی مدیر شرکت بودن و قرار نیست تا ابد مدیر اون شرکت باقی بمونن و اگه تو نامه اسم مدیر و ترجیحا تاریخ نوشتن نامه باشه مشکلی نداره. در ضمن من تا بحال ندیدم واسه ویزای دانشجویی از سفارت زنگ بزنن به محل کار و این مورد واسه گرفتن ویزای کار هست که من خیلی هم دیدم که واسه ویزای کار زنگ بزنن به محل کار. در کل فکر نمیکنم به هیچ وجه مشکلی باشه و همونطور که دوستان گفتن دانشگاه و استادا مبنا رو بر صداقت میزازن و رزومه رو قبول میکنن و بیشتر واسشون مهمه تو اون زمینه ها واقعا تجربه داشته باشی.
    فرومایگان، از خطاها و لغزشهای دیگران لذت میبرند.
    شوپنهاور

ApplyAbroad Veteran
    saman_shahin آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Law, aiuctb.ac.ir

نقل قول نوشته اصلی توسط vahid1982 نمایش پست ها
    فکر نمیکنم مشکلی باشه بالاخره ایشون زمانی که نامه گرفتی مدیر شرکت بودن و قرار نیست تا ابد مدیر اون شرکت باقی بمونن و اگه تو نامه اسم مدیر و ترجیحا تاریخ نوشتن نامه باشه مشکلی نداره. در ضمن من تا بحال ندیدم واسه ویزای دانشجویی از سفارت زنگ بزنن به محل کار و این مورد واسه گرفتن ویزای کار هست که من خیلی هم دیدم که واسه ویزای کار زنگ بزنن به محل کار. در کل فکر نمیکنم به هیچ وجه مشکلی باشه و همونطور که دوستان گفتن دانشگاه و استادا مبنا رو بر صداقت میزازن و رزومه رو قبول میکنن و بیشتر واسشون مهمه تو اون زمینه ها واقعا تجربه داشته باشی.
    سلام به دوستان و دوست عزيز وحيد آقا
    مگه توصيه نامه و يا فايلهايي از اين قبيل رو ترجمه و رسمي نميكنن؟ كه اگه اينطوري باشه پس خودبه خود تاييديه دولتي و رسمي روي امضا هست. مخصوصا اينكه براي ترجمه و رسمي كردن همراه با اصل نامه يه كپي از اساسنامه يا مجوز كسب شركت مي خواهند.
    لطفاً راهنمايي بفرماييد.
    ... Aimons, gardons espoir, restons optimistes et nous changerons le monde - Jack Layton ...

سلام. من برای دانشگاه های آلمان دنبال پذیرشم. به خاطر اینکه 7 ساله از فارغ التحصیلی لیسانسم می گذره باید برای ویزا گواهی اشتغال به کار از محل کارم(بانک) بگیرم. ولی این گواهی رو سفارت فبول نمی کنه. باید حتماً اساسنامه و روزنامه رسمی تایید شده توسط قوه قضاییه داشته باشم. آخه بانک که نمیاد اساسنامش رو به من بده. اگه کسی میتونه راهنماییم کنه ممنون میشم. اگه این مدرکو ارایه ندهم ممکنه مجبور شم دوباره یکسال دیگه لیسانس بخونم.

سلام، من نزدیک به چهار سال تو یه شرکت که کارش 100 درصد به رشته مورد علاقم نزدیکه کار کردم و الان میخوام اپلای کنم، اولا به نظرتون این قضیه چقدر به قوی تر شدن رزومم کمک میکنه؟ یعنی در واقع اونا چقدر واسشون مهمه؟
    از طرفی من متونم گواهی اشتغال به کار بگیرم و ترجمه رسمیش کنم، این مدرک چقدر معتبره؟ حالا اگه من شیطنت کنم و یه جای 4 سال بزنم 8 سال کی میفهمه؟ کجا مشکل پیش میاد؟ (منظورم این نیست که خودم تقلب کنم منظورم اینه که کسی هم این رزومه رو نداشته باشه میتونه تظاهر به سابقه کاری کنه؟)

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط miladgoodarzi نمایش پست ها
    سلام، من نزدیک به چهار سال تو یه شرکت که کارش 100 درصد به رشته مورد علاقم نزدیکه کار کردم و الان میخوام اپلای کنم، اولا به نظرتون این قضیه چقدر به قوی تر شدن رزومم کمک میکنه؟ یعنی در واقع اونا چقدر واسشون مهمه؟
    از طرفی من متونم گواهی اشتغال به کار بگیرم و ترجمه رسمیش کنم، این مدرک چقدر معتبره؟ حالا اگه من شیطنت کنم و یه جای 4 سال بزنم 8 سال کی میفهمه؟ کجا مشکل پیش میاد؟ (منظورم این نیست که خودم تقلب کنم منظورم اینه که کسی هم این رزومه رو نداشته باشه میتونه تظاهر به سابقه کاری کنه؟)
    سابقه کار طولانی برای ادامه تحصیل در اکثر رشته ها چندان موثر نیست. بعلاوه زمان بندی اش رو چکار میکنید؟ بالاخره اگر به جای چهار سال بخواهید بزنید هشت سال با کاری که در مدت چهار سال قبل از این شرکت انجام میداده اید (کار یا تحصیل) تداخل پیدا میکند.

Junior Member

احتمال اينكه سفارت زنگ بزنه 0 درصده
    و احتمال اينكه دانشگاه زنگ بزنه 1 درصد
    اصلا نگران نباش

صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)