صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 25

موضوع: عدم توانایی اثبات کار در شرکت

shahriar
    Guest

پیش فرض عدم توانایی اثبات کار در شرکت

سلام دوستان
    خیلی ممنون میشم اگر تجربه دارید کمکم کنید.
    من پارسال در یک شرکت کامپیوتری در تهران در بعضی پروژه ها به طور غیر رسمی و به صورت کارآموز کار میکردم ، امسال که برای پذیرش اقدام کردم در رزومه نوشتم یک سال در فلان شرکت رو پروژه های آن شرکت کار میکردم و در مورد بعضی از پروژه ها هم توضیح فنی دادم که کار تحقیقاتی بوده , و این باعث شد که رزومه پرباری داشته باشم و با این رزومه چند تا استاد بهم پیشنهاد پذیرش و کمک مالی دادند ، اما مشکل من اینکه تو این یکسال سیستم کلان مدیریتی اونها عوض شده و تقریبا همه مدیرانشون رو عوض کردند و من هیچ راهی برای اثبات اینکه اونجا کار کردم ندارم ؛ از طرفی نمیتونم این رو از رزومه حذف کنم چوم استادا ممکنه نظرشون عوض بشه .

Junior Member

پیش فرض پاسخ : عدم توانایی اثبات کار در شرکت

شرکت ها معمولا با گواهی سابقه کار انگلیسی مشکلی ندارند چون از نظر بیمه براشون گرفتاری درست نمیشه. به نظر من یه سری به آن شرکت بزنید.

wow.oops
    Guest

من فکر می کنم اونا فقط سطح تواناییها و field کاری براشون مهم بوده که جواب دادن و گر نه اونا شناختی از شرکتای ایرانی ندارن. تا اونجایی که reqirement های دانشگاه ها رو دیدم نیازی نیست که resume خودتون رو اثبات کنید. در هر حال اگه استاده دانشجو بخواد شما رو میگیره.

shahriar
    Guest

دوستان عزیز خیلی خیلی ممنونم از جوابتون، من راستش این کار رو کردم یعنی قبلا رفتم و از مدیر قبلی بخش فنی چند نامه که نوشته ایشون یک سال با ما در بعضی پروژه ها همکاری میکرده و یه خورده تعریف و تمجید از من (به عنوان recommendation letter)، گرفتم که در سربرگ انگلیسی شرکت نوشته شده و در پاکت شرکت گذاشته شده که در نتیجه تلفن های تماس برای confirmation هم موجوده ، اما همانطور که گفتم مدیر قبلی عوض شده و چون اطلاعات تماس در برگه شرکت موجوده آیا دانشگاه و یا بعد سفارت امریکا برای confirmation زنگ میزنند ؟ همانطور که گفتم مدیر عوض شده و به احتمال خیلی زیاد مدیر جدید اصلا پاسخگوی اون ها نیست. , من چون سوابق ثبت شده در شرکت ندارم اصلا نمی تونم با مدیر جدید هماهنگ کنم و از طرفی به مدیر قبلی دسترسی ندارم.
    ببخشید از اینکه وقتتون رو میگیرم.

ApplyAbroad Champion
    vahid1982 آواتار ها

فکر نمیکنم مشکلی باشه بالاخره ایشون زمانی که نامه گرفتی مدیر شرکت بودن و قرار نیست تا ابد مدیر اون شرکت باقی بمونن و اگه تو نامه اسم مدیر و ترجیحا تاریخ نوشتن نامه باشه مشکلی نداره. در ضمن من تا بحال ندیدم واسه ویزای دانشجویی از سفارت زنگ بزنن به محل کار و این مورد واسه گرفتن ویزای کار هست که من خیلی هم دیدم که واسه ویزای کار زنگ بزنن به محل کار. در کل فکر نمیکنم به هیچ وجه مشکلی باشه و همونطور که دوستان گفتن دانشگاه و استادا مبنا رو بر صداقت میزازن و رزومه رو قبول میکنن و بیشتر واسشون مهمه تو اون زمینه ها واقعا تجربه داشته باشی.
    فرومایگان، از خطاها و لغزشهای دیگران لذت میبرند.
    شوپنهاور

Junior Member

احتمال اينكه سفارت زنگ بزنه 0 درصده
    و احتمال اينكه دانشگاه زنگ بزنه 1 درصد
    اصلا نگران نباش

اونها اصلا بنا را بر اعلتماد میگذارند و تا این حد وارد جزئیات نمیشن (UNIVERSITY)
    سفارت که بماند!!
    این همه چون سایه تو چون نور باش&nbsp; &nbsp; &nbsp;&nbsp; گر&nbsp;&nbsp; همه&nbsp; داری&nbsp; ز&nbsp; همه&nbsp; دور&nbsp;&nbsp; باش<br /> دوزخ&nbsp; گوگرد&nbsp; شد&nbsp; این&nbsp; تیره&nbsp;&nbsp; دشت&nbsp; &nbsp; &nbsp;&nbsp; ای خنک آن کس که سبکتر گذشت

Junior Member

من میخام داوطلبانه برم دادگستری 1 سال کار آموزی کنم.ولی مساله اینه که نه دانشگاه منو معرفی میکنه(چون چنین چیزی تعریف نشده) و نه دادگستری مدرک خاصی بهم میده(چون برا اونا هم تعریف نشده).یعنی اگه بخام این سابقه رو تو CV خودم بیارم هیچ مدرکی واسش ندارم.اما میتونم از قضات اون شعبه ای که توش کار آموزی میکنم نامه معمولی بگیرم. نظرتون در مورد اینکه همین نامه معمولی رو ترجمه کنم و بفرستم چیه؟ یهو فکر نکنن چون نامم رسمی نیست،کلّا خالی بستم براشون و ردم کنن؟! اینم اضافه کنم که قضات امریکا، اونجوری که شنیدم اعتبارشون خیلی بالاست.

ApplyAbroad Superstar Countdown آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical-Georgia Inst. of Technology

سلام

منظورتون از فرستادن نامه به کجاست؟؟

اگه دانشگاه رو میگید که اصلا همچین نامه ها و certificate هایی نیاز نیستش
    دیگه کجا میخوایند بفرستید نامه رو؟؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط countdown
    سلام

منظورتون از فرستادن نامه به کجاست؟؟

اگه دانشگاه رو میگید که اصلا همچین نامه ها و certificate هایی نیاز نیستش
    دیگه کجا میخوایند بفرستید نامه رو؟؟
    سلام از ماست
    برا دانشگاه میخام دیگه.یعنی اونا برا 1 سال! کارآموزی قضایی از من هیچی نمیخان؟اگه اینجوریه چرا یه سال؟مینویسم 5 سال ;D

صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)