صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 25

موضوع: عدم توانایی اثبات کار در شرکت

پیش فرض پاسخ : عدم توانایی اثبات کار در شرکت

سلام من یه یک سالی تو یکی شرکتی کار میکردم که این شرکت یه خاطر اینکه زیر بار مالیات و این جور چیزا نره شرکتو ثبت نکرده اند..ولی مهرو اینجور چیزا دارن...به نظرتون همینکه یه نامه با مهرشون بگیرم مشکلی نداره و بذارم تو یک پاکت مهروموم شده؟...مشکلینداره که این شرکت شماره ثبت نداره؟
    Life is your creation

ApplyAbroad Superstar Countdown آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical-Georgia Inst. of Technology

سلام

to Gilemard:

ببینید من رشته شما رو نمیدونم اما اگه چیزی هستش که تنها و تنها جزء Requirement های دانشگاه هست خب اره باید بفرستید و درست هم بنویسید اطلاعات رو- ولی بعید میدونم همچین چیزی رو جایی بخواند

ولی من همچین چیزی ندیدم مثلا از ما بخواند مثلا گواهی رتبه- گواهی عضو انجمن های مهندسی یا عضویت در انجمن مخترعین -گواهی مبنی بر بردن award ها و ... بخواند- یا حتی گواهی چاپ کتاب و .... اگرچه همش تو رزومه اومده

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط countdown
    سلام

to Gilemard:

ببینید من رشته شما رو نمیدونم اما اگه چیزی هستش که تنها و تنها جزء Requirement های دانشگاه هست خب اره باید بفرستید و درست هم بنویسید اطلاعات رو- ولی بعید میدونم همچین چیزی رو جایی بخواند

ولی من همچین چیزی ندیدم مثلا از ما بخواند مثلا گواهی رتبه- گواهی عضو انجمن های مهندسی یا عضویت در انجمن مخترعین -گواهی مبنی بر بردن award ها و ... بخواند- یا حتی گواهی چاپ کتاب و .... اگرچه همش تو رزومه اومده

نه خب اینا رو که نخواستن.اینم مثل هر سابقه کارآموزی دیگه هست.به قول معروف واسه Strengthen کردن CV ه.چون دیدم این امکان برای من بر خلاف اکثر هم رشته ای هام فراهمه گفتم شاید کمک کنه به متمایز شدنم.ولی خب اگه اینجوریه که واسه اینجور چیزا مدرک نخوان خوبه.

رشته و دانشگاه

نه نگران نباش

اینجا دیگه حرف صداقت و .. اینهاست
    تنها چیزهایی که میدید توصیه نامه ها- تافل و جی ار یی -ریز نمرات و سی وی- SOP (بعد از اپلیکیشن آن لاین)-شاید برخی اینها هم آن لاین باشه
    یعنی اکثرا اینطوره
    منم تو سی وی م خیلی چیزا بود ولی اصلا نیازی نیست به مدارک
    چیزهایی که دیدم که تو سی وی میشه آورد اما مدرک هم نمیخواد:

1-مقالات و کتاب ها (شاید استاد مثلا یه الکترونیک فرمت رو واسه ارزیابی بخواد)
    2- عضویت انجمن های علمی تخصصی
    3- ثبت اختراعات
    4- سوابق کار- کارهای اجرایی
    5- رتبه های دانشگاهی
    6- رتبه کنکور (ارشد و یا لیسانس)
    7- جوایز و افتخارات- scholarship ها
    8- امتحانات و نمرات غیر از standard tests
    .....

ApplyAbroad Veteran
    shahrouz آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    PhD, Chemical Engineering- Monash Uni- Aus

ثبت اختراع هم نمي خواد . حتي اگر patent بين المللي باشه؟
    يه سوال: من تو چندين و چند شركت كار كردم( اي كاش كار نمي كردم- اين معدلو يه عاملش غير استاد همينا بودند . تو جهاد دانشگاهي اميركبير- مركز رشد تكنولوژي itan - انجمن ساخت و توليد ايران- ... در همشون هم طويل المدت فعاليت داشتم(بنازم عربيو! )
    بايد براي تمومشون برم مدرك تهيه كنم؟
    از میان دو واژه انسان و انسانیت؛ ‬‫اولی در میان کوچه ها‬،‫و دومی در لابلای کتابها سرگردان است‬...
    PhD positions:Switzerland*** Netherlands***Norwa

رشته و دانشگاه

سلام

Shahrooz:

تو پست بالا من نظرم رو گفتم- حالا بقیه هم شاید نظری داشته باشند
    من تمامی اینهایی که شما دارید رو داشتم و چندتا مورد دیگه- تو رزوومه هم اوردم ولی نیازی نیست مدرکی بفرستیم

Junior Member knowledge آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    civil engineering

سلام دوستان
    رزومه کاری برای پذیرش گرفتن چه ویژگی هایی باید داشته باشه؟ استادای اونور! چه چیزای رزومه کاری واسشون مهمه؟ کار تو شرکت دولتی یا خصوصی؟ مدت انجام کار؟ ....

ApplyAbroad Veteran
    saman_shahin آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Law, aiuctb.ac.ir

نقل قول نوشته اصلی توسط vahid1982 نمایش پست ها
    فکر نمیکنم مشکلی باشه بالاخره ایشون زمانی که نامه گرفتی مدیر شرکت بودن و قرار نیست تا ابد مدیر اون شرکت باقی بمونن و اگه تو نامه اسم مدیر و ترجیحا تاریخ نوشتن نامه باشه مشکلی نداره. در ضمن من تا بحال ندیدم واسه ویزای دانشجویی از سفارت زنگ بزنن به محل کار و این مورد واسه گرفتن ویزای کار هست که من خیلی هم دیدم که واسه ویزای کار زنگ بزنن به محل کار. در کل فکر نمیکنم به هیچ وجه مشکلی باشه و همونطور که دوستان گفتن دانشگاه و استادا مبنا رو بر صداقت میزازن و رزومه رو قبول میکنن و بیشتر واسشون مهمه تو اون زمینه ها واقعا تجربه داشته باشی.
    سلام به دوستان و دوست عزيز وحيد آقا
    مگه توصيه نامه و يا فايلهايي از اين قبيل رو ترجمه و رسمي نميكنن؟ كه اگه اينطوري باشه پس خودبه خود تاييديه دولتي و رسمي روي امضا هست. مخصوصا اينكه براي ترجمه و رسمي كردن همراه با اصل نامه يه كپي از اساسنامه يا مجوز كسب شركت مي خواهند.
    لطفاً راهنمايي بفرماييد.
    ... Aimons, gardons espoir, restons optimistes et nous changerons le monde - Jack Layton ...

سلام. من برای دانشگاه های آلمان دنبال پذیرشم. به خاطر اینکه 7 ساله از فارغ التحصیلی لیسانسم می گذره باید برای ویزا گواهی اشتغال به کار از محل کارم(بانک) بگیرم. ولی این گواهی رو سفارت فبول نمی کنه. باید حتماً اساسنامه و روزنامه رسمی تایید شده توسط قوه قضاییه داشته باشم. آخه بانک که نمیاد اساسنامش رو به من بده. اگه کسی میتونه راهنماییم کنه ممنون میشم. اگه این مدرکو ارایه ندهم ممکنه مجبور شم دوباره یکسال دیگه لیسانس بخونم.

سلام، من نزدیک به چهار سال تو یه شرکت که کارش 100 درصد به رشته مورد علاقم نزدیکه کار کردم و الان میخوام اپلای کنم، اولا به نظرتون این قضیه چقدر به قوی تر شدن رزومم کمک میکنه؟ یعنی در واقع اونا چقدر واسشون مهمه؟
    از طرفی من متونم گواهی اشتغال به کار بگیرم و ترجمه رسمیش کنم، این مدرک چقدر معتبره؟ حالا اگه من شیطنت کنم و یه جای 4 سال بزنم 8 سال کی میفهمه؟ کجا مشکل پیش میاد؟ (منظورم این نیست که خودم تقلب کنم منظورم اینه که کسی هم این رزومه رو نداشته باشه میتونه تظاهر به سابقه کاری کنه؟)

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)