صفحه 8 از 8 نخستنخست 12345678
نمایش نتایج: از شماره 71 تا 75 , از مجموع 75

موضوع: فاصله زمانی بین ارسال مدارک به سفارت تا دریافت ویزا !

Junior Member

پیش فرض پاسخ : فاصله زمانی بین ارسال مدارک به سفارت تا دریافت ویزا !

سلام دوستان

من ترمم 7 ژانویه شروع میشه و تازه الان پرونده م تکمیل شده و پس فردا ارسال می کنم به آنکارا. چقدر امیدوار باشم برای گرفتن ویزا؟! فکر می کنید می رسم ؟

ممنون میشم راهنماییم کنید. می ترسم مجبور بشم دیفر کنم به ترم بعد...

ApplyAbroad Guru zini_zinparast آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط integer نمایش پست ها
    سلام دوستان

من ترمم 7 ژانویه شروع میشه و تازه الان پرونده م تکمیل شده و پس فردا ارسال می کنم به آنکارا. چقدر امیدوار باشم برای گرفتن ویزا؟! فکر می کنید می رسم ؟

ممنون میشم راهنماییم کنید. می ترسم مجبور بشم دیفر کنم به ترم بعد...
    دوست عزیز، تنها چیزی که شما نباید باشید اون هم نامید بودنه. پس تمام سعیتون رو بکنید تا هر چه زودتر مدارکتون رو بفرستید. اگر هم خدای نکرده به موقع ویزاتون آماده نشد دیفر میکنید نگران نباشید.
    Impossible is impossible because someone did not put effort to make it true

ApplyAbroad Hero Pedarbozorg آواتار ها

ویزای من بعد از حدود 6 ماه بالاخره اومد
    موضوع اینه که حساب کتابی اصلن نداره. معلوم نیست چرا دیر یا زود ویزا آماده می شه.

سلام به همه. من یه مدت کوتاهیه که با این سایت آشنا شدم. من مدارکمو 15 اکتبر پست کردم و 18 اکتبر هم رسید به دست سفارت کانادا تو ترکیه. من 7 ژانویه کلاسم شروع میشه. پذیرشم هم برای پاییز 2012 بود که به خاطر یه سری مشکلات دیفر کردم به زمستون 2013. به نطر شما میتونم امیدوار باشم به ویزا؟ اینم شرایط منه:
    پذیرش MENG از Ottawa, فارغ التحصیل 88، معدل 13.5، معافیت پزشکی، حساب بانکی پدرم (100 میلیون بدون ذکر گردش)، سند و جواز کسب مغازه، اجاره نامه یه واحد مسکونی، سابقه کار

Senior Member
    رشته و دانشگاه
    Business PhD (OIS) - U of Alberta

نقل قول نوشته اصلی توسط yousef8604 نمایش پست ها
    سلام به همه. من یه مدت کوتاهیه که با این سایت آشنا شدم. من مدارکمو 15 اکتبر پست کردم و 18 اکتبر هم رسید به دست سفارت کانادا تو ترکیه. من 7 ژانویه کلاسم شروع میشه. پذیرشم هم برای پاییز 2012 بود که به خاطر یه سری مشکلات دیفر کردم به زمستون 2013. به نطر شما میتونم امیدوار باشم به ویزا؟ اینم شرایط منه:
    پذیرش MENG از Ottawa, فارغ التحصیل 88، معدل 13.5، معافیت پزشکی، حساب بانکی پدرم (100 میلیون بدون ذکر گردش)، سند و جواز کسب مغازه، اجاره نامه یه واحد مسکونی، سابقه کار
    سلام

بله خوب امیدوار باشید. جدیدا سفارت به خیلیا زود جواب میده. ایشالا ویزاتون میاد.
    وضعیت کیس شما تاثیری روی زمان پروسه ویزا نداره ظاهرا، خیلی خودتون رو سرگرم این چیزا نکنید!
    اگه تابحال جدول رو ندیدی، از این لینک برو نگاه کن ببین چطوریه وضعیت اپلیکنت ها.

موفق باشی

صفحه 8 از 8 نخستنخست 12345678

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)