صفحه 1 از 6 123456 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 58

موضوع: مباحث مربوط به کارت شناسایی در امتحان IELTS

ApplyAbroad Veteran
    tornado آواتار ها

پیش فرض مباحث مربوط به کارت شناسایی در امتحان IELTS

سلام دوستان
    اگر كسي آيلتس گرفته باشه و پاسپورتش رو بعدا عوض كنه با توجه به اينكه شماره پاسپورت قبلي در آيلتس ثبت شده؛ آيا در هنگام اپلاي براي دانشگاه كار خاصي بايد انجام داد (چون شماره پاسپورت با شماره پاسپورت داخل مدرك آيلتس متفاوت مي شه)

ممنون
    اطلاعات من بر مبنای تجربیات و شنیده های من است که ممکن است در برخی مواقع هم نادرست باشد یا به روز نباشد!

در این مورد صدرصد مطمئن نیستم اما به احتمال بسیار زیاد مشکلی پیش نخواهد اومد. علتش هم اینه که روز امتحان فقط میخوان از هویت شما اطمینان حاصل کنن و تا جایی که من یادمه فقط اسمتون و عکستون رو چک میکنن.
    ویرایش توسط shad : June 9th, 2010 در ساعت 11:29 AM دلیل: ویرایش عنوان
    در کوچه باد می اید <br />این ابتدای ویرانیست <br />آن روز هم که دست های تو ویران شدند باد می آمد

ApplyAbroad Veteran
    tornado آواتار ها

راستش سوال من در مورد تعويض پاسپورت بعد از گرفتن آيلتس هست؛ نه قبلش
    ویرایش توسط shad : June 9th, 2010 در ساعت 11:31 AM
    اطلاعات من بر مبنای تجربیات و شنیده های من است که ممکن است در برخی مواقع هم نادرست باشد یا به روز نباشد!

نقل قول نوشته اصلی توسط tornado
    راستش سوال من در مورد تعويض پاسپورت بعد از گرفتن آيلتس هست؛ نه قبلش
    نه دوست عزیز. نگران نباشید. چون که پاسپورت تنها برای احراز هویت شما است و اصلا توی کارنامه IELTS اصلا شماره پاسپورت و یا حتی کارت ملی شما ثبت نمیشه که بعدا بخواد برای اپلای کردن دچار مشکل بشید. (توی کارنامه خودم رو هم چک کردم. خیال تان راحت باشد که شماره پاسپورت در آن نیست). برای اینکه خیال تان کاملا راحت باشد این را در نظر بگیرید که برای امتحان دادن اصلا لزومی به ارئه پاسپورت نبود و شما میتوانستید کارت ملی و شناسنامه نشان بدهید که در این صورت دیگه اصلا شماره پاسپورت شما رو هم نداشتن.
    پس نگران اپلای کردن نباشید.
    ویرایش توسط shad : June 9th, 2010 در ساعت 12:15 PM
    در کوچه باد می اید <br />این ابتدای ویرانیست <br />آن روز هم که دست های تو ویران شدند باد می آمد

ApplyAbroad Veteran
    tornado آواتار ها

اتفاقا دقيقا شماره پاسپورت در كارنامه آيلتسم بعنوان شماره كانديد ثبت شده
    ولي اين مساله كارت ملي رو درست مي گي؛
    ممنون
    ویرایش توسط shad : June 9th, 2010 در ساعت 12:35 PM

ApplyAbroad Veteran
    vahidR آواتار ها

پیش فرض پاسخ : تعويض پاسپورت و آيلتس

واسه من هم شماره پاسپورت دقیقا زیر اسم و فامیل نوشته شده ....

بنابراین بهتره به سفارت اون کشوری که میخواید برید ایمیل بزنید و ازشون بپرسید. معمولا به ایمیل ها سریع جواب میدن (استرالیا و کانادا که اینطوری هستن).
    فقط تعطیلات سال نو رو هم در نظر بگیرید
    لطفا از فرستادن پیام خصوصی خودداری کنید. اطلاعات من بهیجوجه بروز نیست و متاسفانه فرصت سر زدن به فروم رو هم ندارم .
    ممنون

سلام.
    Tornado جان من الان دوباره کارنامم رو چک کردم. واسه من کد ملیم رو نوشته. عجیبه، چون من هم شماره پاسپورت رو داده بودم و هم کد ملی رو.
    به نظر من که نباید مشکلی پیش بیاد. چون مدت اعتبار آیلتس شما برای دو ساله و خیلی طبیعیه که کسی در طی این دوسال پاسپورتش رو عوش کنه. بهتره شما به IELTS CENTER ای که تو کارنام تون هست ایمیل بزنید و از اونها سوال کنید. (بچه هایی که سنجش امتحان دادن مرکزشون Sussex هستش. از خوشدون بپرسی دقیق تر جواب میدن)
    در هر حال امیدوارم که مشکلی پیش نیاد.
    ویرایش توسط shad : June 9th, 2010 در ساعت 12:27 PM

ApplyAbroad Veteran
    tornado آواتار ها

خوب سايت آيلتس نوشته:
    اگر داوطلب در فاصله بین امتحان و در خواست صدور کارنامه پاسپورت جدید بگیرد به عهده خود وی می باشد

http://www.ieltstehran.com/index.php?sn=frwtrf&lang=fa

البته من هم فكر نمي كنم مشكل خاصي پيش بياد؛ با توضيح احتمالا حل بشه؛ البته من خوشبختانه در زمان اپلاي مجبور نشدم پاسپورتم رو عوض كنم؛ ولي براي ويزا مجبور خواهم شد كه اون موقع ديگه با آيلتس كاري ندارند
    ویرایش توسط shad : June 9th, 2010 در ساعت 12:25 PM

Junior Member

پیش فرض مدارک مورد نیاز برای مرکز IELTS Tehran

در ایمیل Registration Confirmation که برای من اومد از طرف IELTS Tehran نوشته پاسپورتتون امضا شده باشد و امضائ آن با Application form یکی باشد . بابا جان پاسپورت من امضا نداره ، رفتم پلیس +10 گفتن که نه نیاز نیست ، چه کنم؟

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مدارک مورد نیاز برای مرکز IELTS Tehran

خودم یافتم جواب رو. ظاهرا پاسپورت رو میشه خودت تنها امضائ کنی ربطی هم به پلیس 10+ نداره .

صفحه 1 از 6 123456 آخرینآخرین