صفحه 3 از 6 نخستنخست 123456 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 58

موضوع: مباحث مربوط به کارت شناسایی در امتحان IELTS

Junior Member nima_gorji آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Geotechnical Engineering-Bahonar University

پیش فرض پاسخ : مباحث مربوط به کارت شناسایی در امتحان IELTS

سلام دوستان.کسی میدونه برای ثبت نام در سایت سنجش برای IELTS تاریخ تولد رو میلادی باید وارد کنیم یا فارسی؟
    ممنون
    میان عاشق و معشوق هیچ حجاب حائل نیست تو خود حجاب خودی حافظ از میان برخیز

Senior Member hsnkh7 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط nima_gorji نمایش پست ها
    سلام دوستان.کسی میدونه برای ثبت نام در سایت سنجش برای IELTS تاریخ تولد رو میلادی باید وارد کنیم یا فارسی؟
    ممنون
    تاریخ میلادی.. سعی کنید همونی باشه که تو پاستون خورده یا بعدا میخوره
    -- دیگه نیستم٬ خوبی بدی دیدین حلال کنین. خداحافظ همگی

Junior Member ghandoo آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مترجمی زبان انگلیسی دانشگاه پیام نور

سلام.وقت بخیر. یه سوال در مورد امضای توی پاسپورت دارم. آیلتس تهران گفته باید روز امتحان کپی صفحه ای رو که امضا داره ببریم. اما پاسپورت ایرانی که امضا نداره. حالا من باید چیکار کنم؟

Banned
    رشته و دانشگاه
    زبان و ادبیات انگلیسی دانشگاه علامه طباطبایی

نقل قول نوشته اصلی توسط ghandoo نمایش پست ها
    سلام.وقت بخیر. یه سوال در مورد امضای توی پاسپورت دارم. آیلتس تهران گفته باید روز امتحان کپی صفحه ای رو که امضا داره ببریم. اما پاسپورت ایرانی که امضا نداره. حالا من باید چیکار کنم؟
    شما همون صفحه را کپی بگیر و برای احتیاط پاسپورت را هم همراه خودتون ببرید. مشکلی نیست. دو سوم گذرنامه های این مملکت امضای دارنده را ندارن و این هم مثل بقیه مشکلاتی هست که تو صدور گذرنامه پیش میاد. مسئله ای نیست. نگران نباش

Member M.Rosa آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Biology(Cell development), Ferdowsi university

سلام دوستان
    اگر تاریخ تولد کارت ملی و اونی که تو امتحان به میلادی ثبت نام کردیم یکی نباشه چه اتفاقی می افته؟ یعنی چک میکنن؟ (البته من نامه ی دادگاه رو دارم اما خب ثبت احوال یکم کند عمل کرد و نتونست مدارک با تاریخ تولد صحیحم رو (یعنی همونی که واسه ثبت نام هم نوشتم) آماده کنه!. به هرحال یکم استرس پیدا کردم! ممنون میشم راهنمایی کنید.
    Life is too good to complain!

Member shad آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط M.Rosa نمایش پست ها
    سلام دوستان
    اگر تاریخ تولد کارت ملی و اونی که تو امتحان به میلادی ثبت نام کردیم یکی نباشه چه اتفاقی می افته؟ یعنی چک میکنن؟ (البته من نامه ی دادگاه رو دارم اما خب ثبت احوال یکم کند عمل کرد و نتونست مدارک با تاریخ تولد صحیحم رو (یعنی همونی که واسه ثبت نام هم نوشتم) آماده کنه!. به هرحال یکم استرس پیدا کردم! ممنون میشم راهنمایی کنید.
    دوست عزیز

این مطلب رو عینا از سایت آیلتس سنجش براتون نقل قول می کنم:

تغيير اطلاعات در پروفايل و از طريق لينک Edit personal information که در اين حالت اطلاعات تغيير داده شده بايستي توسط کارشناسان سايت تاييد شود. (اگر در محدوده زماني 35 روز قبل از آزمون از اين شيوه اطلاعات شخصي را ويرايش کنيد، اطلاعات در آن آزمون اعمال نخواهد شد؛ اما در آزمون هاي بعدي اطلاعات جديد مورد استفاده قرار مي گيرد)
    داوطلباني که در آزمون شرکت کرده اند، مي توانند حداکثر تا 20 روز پس از آزمون، بصورت حضوري به ايران آيلتس مراجعه کنند و درخواست تغييرات جزئي اطلاعات شخصي در کارنامه آن آزمون را اعلام کنند. هزينه اين درخواست 50 هزار تومان است که همراه با درخواست دريافت مي شود.
    - چنانچه به دليل ازدواج، راي دادگاه و غيره اطلاعات شخصي مانند نام و نام خانوادگي و تاريخ تولد داوطلب تغيير کند و در مهلت مشخص و به شيوه هاي فوق جهت اصلاح آن اقدام نکند، مسئوليتي متوجه ايران آيلتس نمي باشد.

می بینید که خودشون امکان تغییر در اطلاعات شخصی رو در نظر گرفتند و شما هم که نامه ی دادگاه رو دارید پس روز آزمون مشکلی نباید داشته باشید.

با آرزوی موفقیت در آزمون
    Inactive

Member M.Rosa آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Biology(Cell development), Ferdowsi university

درسته! اما من خب نمیخوام حتی الامکان اون پنجاه تومن رو بدم! چون فقط همین روز جلسه بگذره حل ه بقیش. میخوام ببینم روز امتحان به این موضوع گیر میدن یا نه؟ چون فقط کارت ملی میخوام ببرم.
    Life is too good to complain!

Member
    رشته و دانشگاه
    University at Buffalo, Master of Architecture

با سلام دوستان،

من 30 اکتبر (دو هقته دیگه) ایرن آیلتس امتحان دارم و برای ID ام هم شماره پاسپورتم رو دادم. حالا الان باید پاسم رو بفرستم دبی برای ویزای آمریکا (که شاید تا دو هفته دیگه بیاد یا شایدم نیاد) آیا من الان قبل از امتحان می تونم ID رو به کارت ملی تغییر بدم؟ کسی چنین تجربه ای داشته؟ (باید زودتر بدونم که پاسم رو امروز بدم بره - ایران آیلتس هم که جواب تلفن نمی ده)

با تشکر از راهنماییتون

Member shad آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط M.Rosa نمایش پست ها
    درسته! اما من خب نمیخوام حتی الامکان اون پنجاه تومن رو بدم! چون فقط همین روز جلسه بگذره حل ه بقیش. میخوام ببینم روز امتحان به این موضوع گیر میدن یا نه؟ چون فقط کارت ملی میخوام ببرم.

ببینید این جا دو تا بحث هست یکی قانون آیلتس سنجش هست که مشخصه و بدون بحث :

"از ورود داوطلباني که اطلاعات کارت شناسايي شان با اطلاعات ثبت شده در سايت ثبت نام متفاوت است، جلوگيري مي شود. اين داوطلبان امکان حضور در آزمون را نداشته و هزينه اي نيز به ايشان برگشت داده نمي شود. (داوطلب مي تواند با مراجعه به صفحه My order از اطلاعات کارت شناسايي که براي آزمون معرفي کرده است، آگاه شود)"

اما خب تجربه ی شخصی من این بود که تاریخ تولد رو چک نکردند.
    حالا این دیگه با خودتون هست که چه قدر ریسک کنید.

موفق باشید.
    ویرایش توسط shad : October 17th, 2010 در ساعت 03:39 PM
    Inactive

Junior Member

دوستان در مورد مدارکی که باید روز امتحان ببریم کسی هست توضیح بده؟(آیلتس تهران)
    در مورد عکس یه جا گفتن باید همون عکس پاسپورت باشه!جای دیگه نوشته باید از شش ماه قبل باشه؟!!گیج شدم