صفحه 4 از 6 نخستنخست 123456 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 58

موضوع: مباحث مربوط به کارت شناسایی در امتحان IELTS

ApplyAbroad Hero samanjan آواتار ها

پیش فرض پاسخ : مباحث مربوط به کارت شناسایی در امتحان IELTS

نقل قول نوشته اصلی توسط molamamad نمایش پست ها
    دوستان در مورد مدارکی که باید روز امتحان ببریم کسی هست توضیح بده؟(آیلتس تهران)
    در مورد عکس یه جا گفتن باید همون عکس پاسپورت باشه!جای دیگه نوشته باید از شش ماه قبل باشه؟!!گیج شدم
    اگر پاسپورت دارید پاسپورت
    اگر ندارید کارت ملی

شناسنامه قبول نیست . بازم میگم شناسنامه قبول نیست .

اگر پاسپورت شما برای هر تاریخی باشد . نگران نباشید.

Junior Member

دوستان در مورد مدارکی که باید روز امتحان ببریم کسی هست توضیح بده؟(آیلتس تهران)
    در مورد عکس یه جا گفتن باید همون عکس پاسپورت باشه!جای دیگه نوشته باید از شش ماه قبل باشه؟!!گیج شدم
    عکسی که باهاش پروفایل درست میکنید باید حتما با عکسی که توی پاسپورتتون هست متفاوت باشه. این عکس جدید همونیه که در نهایت توی مدرک آیلتس (TRF) شما چاپ میشه. مسلما این عکستون باید نسبت به عکس توی پاسپورتتون جدیدتر باشه (مال 6 ماه پیش).

ApplyAbroad Veteran
    tahahavakhor آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    PhD in ISYS-Walton college of business- university of Arkansas

نقل قول نوشته اصلی توسط chapdast نمایش پست ها
    عکسی که باهاش پروفایل درست میکنید باید حتما با عکسی که توی پاسپورتتون هست متفاوت باشه. این عکس جدید همونیه که در نهایت توی مدرک آیلتس (TRF) شما چاپ میشه. مسلما این عکستون باید نسبت به عکس توی پاسپورتتون جدیدتر باشه (مال 6 ماه پیش).
    البته من عکسم همون عکس دو سال پیش پاسپورتم بود و مشکلی هم پیش نیومد.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط chapdast نمایش پست ها
    عکس پروفایلم با عکس پاسپورتم یکی هستند.باید چیکار کنم؟20 روز دیگه امتحان دارم مشکلی پیش میاد بنظرتون؟

ApplyAbroad Editor
    masoudjoon آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Ph.D. , Industrial Engineering

عکس پروفایلم با عکس پاسپورتم یکی هستند.باید چیکار کنم؟20 روز دیگه امتحان دارم مشکلی پیش میاد بنظرتون؟
    نه مشکلی پیش نمی آد واسه چک کردن هست پاس فقط و یکی هم باشه عکسش مهم نیست
    کمک به کودکان سرطانی
    ارسال پست تنها به منظور تشکر و یا تبریک برخلاف قوانین فروم می باشد؛ به این منظور لطفا از دکمه ی +/- در زیر نام کاربری استفاده نمایید.
    مــا در پیــالـه عکس رخ یار دیده ایم

Junior Member ghandoo آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مترجمی زبان انگلیسی دانشگاه پیام نور

من 6نوامبرامتحان داشتم همین مشکل رو داشتم. خود آیلتس تهران گفته در چنین مواردی باید روز امتحان اسپیکینگ یه عکس جدید که با عکس پاستون متفاوته ببرید و مبلغ 5000تومان هم بدهید خودشون براتون درست میکنن.البته اگه اسپیکینگتون قبل از امتحان ونیوست.هر کدوم که زودتره بایدعکس رو اون روز ببرید سایزشم 3.5*4.5باشه. این تجربه شخصی خود منه مال یه هفته پیشه با اطمینان 100%به کار ببندید و اطمینان داشته باشید مشکلی پیش نمیاد.

ApplyAbroad Veteran
    silence scream آواتار ها

Unhappy خیلی ضروری

امیدوارم مدر بخش گله مند نشه! سخت بود که این سوال رو بفهمم توی این تاپیک باید پست شه یا تو تاپیک مربوط به ثبت نام! ولی چون مربوط به کارنامه میشه اینجا ارسال میکنم (refer to ریپورت نمرات):

یه مسئله ای پیش اومده که دارم دیوونه میشم!!! تمنا میکنم با بنده همفکری کنید:

اسم من و همینطور فامیلیم حاوی «سید» هست. مثلا
    Seyd XXX
    Seyd YYY
    برای گذرنامه که اقدام کردم، از قرار دادن فاصله خودداری کردم. (دلیلش بماند)

حالا فکر کنم حدس زده باشید داستان از چه قراریه! آزمون آیلتس رو با کارت ملی ثبت نام کردم و فاصله ها رو هم قرار دادم. و بشدت هراس دارم که تمامی اپلیکیشنهام رو تحت تاثیر قرار بده. مثلا برای انتخابهام در فنلاند، گفتند که یک رونوشت از گذرنامه هم ارسال بشه همراه مدارک، در ضمن مدارک ترجمه شه م رو هم طبق مندرجات گذرنامه تنظیم کردم (اسم و فامیلم). حالا دلم خوش بود که آیلتسم رو نمره ای گرفتم که کمینه ی امتیاز لازم برای اپلای در همه ی دانشگاههایی که تا حالا باهاشون برخورد داشتم رو داره و نمره ی خیلی نرمالی هم هست و خوبیش اینه که فتوکپیش هم کافیه و حال:....

تنها راه اثباتش اون candidate ID هست که شماره ی کارت ملیم درج شده (در کارنامه آیلتس)، اما نمیدونم چیکار کنم. اگه میشد مشخصاتم رو در کارنامه ی آیلتس تغییر بدم (یعنی از طریق خودشون) که خیلی عالی میشد.

الان اینجوری هر جایی که اپلیکیشن بفرستم میگن خب این کارنامه ی آیلتس که مال صاحب این گذرنامه نیست (بخاطر این تفاوتی که توضیح دادم)
    عکس روی آیلتسم هم با عکس روی گذرنامه م یکی نیست (

اینقدر هم بخاطر کندکاری تهیه ی مدارکم کارهام فشرده شده که هر راهی سخت به نظر میرسه...از دیروز 4 صبح تا الان یا تو یه اداره دانشگاهی جایی بودم یا توی جاده (گرفتن مدارک و دادن واسه ترجمه و چک پرینت و ....)

کمکم کنید
    اراده ی مصممی که آرزوی بزرگی را همراهی می کند و ذهنی که شکست را نمی پذیرد، راه خود را از میان مشکلات پیدا خواهد نمود
    با دادن امتیاز + به دوستانی که به ما کمک میکنند ، روحیه همکاری و دوستی را در فروم ترویج کنیم
    آیا می دانستید می توانید حتی بصورت ناشناس، نتایج پذیرش خود را وارد نمایید!؟ دریغ نفرمایید که از شما دریغ نکردند

Junior Member

پیش فرض پاسخ : خیلی ضروری

نقل قول نوشته اصلی توسط silence scream نمایش پست ها
    امیدوارم مدر بخش گله مند نشه! سخت بود که این سوال رو بفهمم توی این تاپیک باید پست شه یا تو تاپیک مربوط به ثبت نام! ولی چون مربوط به کارنامه میشه اینجا ارسال میکنم (refer to ریپورت نمرات):

یه مسئله ای پیش اومده که دارم دیوونه میشم!!! تمنا میکنم با بنده همفکری کنید:

اسم من و همینطور فامیلیم حاوی «سید» هست. مثلا
    Seyd XXX
    Seyd YYY
    برای گذرنامه که اقدام کردم، از قرار دادن فاصله خودداری کردم. (دلیلش بماند)

حالا فکر کنم حدس زده باشید داستان از چه قراریه! آزمون آیلتس رو با کارت ملی ثبت نام کردم و فاصله ها رو هم قرار دادم. و بشدت هراس دارم که تمامی اپلیکیشنهام رو تحت تاثیر قرار بده. مثلا برای انتخابهام در فنلاند، گفتند که یک رونوشت از گذرنامه هم ارسال بشه همراه مدارک، در ضمن مدارک ترجمه شه م رو هم طبق مندرجات گذرنامه تنظیم کردم (اسم و فامیلم). حالا دلم خوش بود که آیلتسم رو نمره ای گرفتم که کمینه ی امتیاز لازم برای اپلای در همه ی دانشگاههایی که تا حالا باهاشون برخورد داشتم رو داره و نمره ی خیلی نرمالی هم هست و خوبیش اینه که فتوکپیش هم کافیه و حال:....

تنها راه اثباتش اون candidate ID هست که شماره ی کارت ملیم درج شده (در کارنامه آیلتس)، اما نمیدونم چیکار کنم. اگه میشد مشخصاتم رو در کارنامه ی آیلتس تغییر بدم (یعنی از طریق خودشون) که خیلی عالی میشد.

الان اینجوری هر جایی که اپلیکیشن بفرستم میگن خب این کارنامه ی آیلتس که مال صاحب این گذرنامه نیست (بخاطر این تفاوتی که توضیح دادم)
    عکس روی آیلتسم هم با عکس روی گذرنامه م یکی نیست (

اینقدر هم بخاطر کندکاری تهیه ی مدارکم کارهام فشرده شده که هر راهی سخت به نظر میرسه...از دیروز 4 صبح تا الان یا تو یه اداره دانشگاهی جایی بودم یا توی جاده (گرفتن مدارک و دادن واسه ترجمه و چک پرینت و ....)

کمکم کنید
    چقدر شما استرس دارید ! من هم اسمم سید داره، و تا الان که پست شما رو خوندم اصلا به این موضوع به دید مشکل نگاه نکرده بودم. الان هم به نظرم مشکلی نیست. فوق فوقش یه ایمیل بزن دانشگاه بگو این space داره اون نداره. واااااقعا بعیده بخوان به یه همچین چیز مسخره ای گیر بدن. اونا روزی هزار تا از این موردا دارن. شما هم تنها دانشجوی روی کره زمین نیستی که اسمش space داره. خودشون میدونن قضیه چیه. اینکه دلت قرص شه ایمیل بزن دانشگاه بگو تو این مدرکم space زدم تو اون یکی گفتن نمیشه space بزنی، سرهم نوشتم.
    اگه 1% مشکلی داشتن با این موضوع، بیا اینجا هم بگو که آدمای مثل من مطلع بشن.
    ویرایش توسط Moosa : December 16th, 2010 در ساعت 12:01 PM دلیل: رفع ابهام

Junior Member

سلام دوستان
    دوست من برای 10 مارچ ielts ثبت نام کرده ولی مشکلی که براش به وجود اومده اینه که مدارکش از جمله کارت ملیش که باهاش ثبت نام کرده رو ازش دزدیدند. الان بره کارت ملی المثنی اقدام کرده ولی تا 1 ماه دیگه آماده نمیشه که دیگه زمان امتحان گذشته. از مرکز ielts سوال کرد که میشه با یک نامه از ثبت احوال و شناسنامش وارد جلسه بشه که گفتند نمیشه. اایشون حتی به ذهنش رسیده که بره پاسپورت بگیره که زودتر آماده میشه ولی فکر کنم چون با شماره کد ملیش ثبت نام کرده اون هم نمیشه . دوستان لطفا اگه کسی چنین تجربه ای داشته یا چیزی به ذهنش میرسه بگه.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط almaslavi نمایش پست ها
    سلام دوستان
    دوست من برای 10 مارچ ielts ثبت نام کرده ولی مشکلی که براش به وجود اومده اینه که مدارکش از جمله کارت ملیش که باهاش ثبت نام کرده رو ازش دزدیدند. الان بره کارت ملی المثنی اقدام کرده ولی تا 1 ماه دیگه آماده نمیشه که دیگه زمان امتحان گذشته. از مرکز ielts سوال کرد که میشه با یک نامه از ثبت احوال و شناسنامش وارد جلسه بشه که گفتند نمیشه. اایشون حتی به ذهنش رسیده که بره پاسپورت بگیره که زودتر آماده میشه ولی فکر کنم چون با شماره کد ملیش ثبت نام کرده اون هم نمیشه . دوستان لطفا اگه کسی چنین تجربه ای داشته یا چیزی به ذهنش میرسه بگه.
    من چند روز پیش سنجش امتحان دادم.با اینکه با کارت ملیم ثبت نام کرده بودم ولی پاسپورتم رو هم برده بودم.جالب این بود که موقع چک کردن خانومه پاسپورتمو نگاه کرد! خودم حواسم نبود که تو پاسپورت کد ملیم درج شده و براشون انگار فرق نمی کرد .حالا این سوالو بپرسین چون ظاهرا واسه اونا همون کد ملی مهمه که تو پاسپورتم هست.پاسپورت 2 هفته اینطورا طول می کشه تا حاضر بشه.