نقل قول نوشته اصلی توسط azaaar نمایش پست ها
سلام دوستان من ارشد شیمی تجزیه خوندم.امکان پذیرش در چه زمینه هایی رو دارم؟ خودم به زمینه های medicine, biomedical یا bioscience و biotechnologyو هر چیزی که مربوط به دارو و درمان بیماریها باشه علاقه زیادی دارم. برای اینکه زیمنه مرتبط با رشته خودم رو پیدا کنم حتما باید به دپارتمان شیمی دانشگاه سربزنم؟ چون خیلی از دانشگاه ها مستقیم دپارتمان شیمی ندارن.حالا برای کدوم زمینه ها میتونم اپلای کنم؟ و کدوم کشور برای من از نظر تحصیلی و هم از نظر کاری بهتر هست؟
با کارشناسی شیمی کاربردی با معدل 17/10 و ارشد شیمی تجزیه با معدل 16/52 و دو تا مقاله ISI و 3 سال سابقه کار مرتبط بعنوان مدیرکنترل کیفیت.

سلام، شما همون زمینه ای که مقالاتتون هستند را دنبال کنید بهتر هست. عوض کردن موضوعی که قبلا روش کار کردین باعث میشه که شاید اون مقالات اولیتون دیگه به کار نیان. به خاطر اینکه استاد ترجیح میده دانشجویایی رو بگیره که قبلا تجربه اون کار را داشته باشند.
راحت ترین راه برای پیدا کردن استاد هم اینه که شما اسم دانشگاه مورد نظر را با موضوع کاریتون توی گوگل سرچ کنید که اگه توی اون دانشگاه کسی باشه که روی اون موضوع کار کرده یاشه براتون میاره.