صفحه 1 از 12 1234567891011 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 118

موضوع: PHD of Chemistry in Canada & USA

ApplyAbroad Champion

پیش فرض PHD of Chemistry in Canada & USA

سلام دوستان عزیز

شیمیست هایی که از دانشگاههای امریکا و کانادا پذیرش گرفته اند یا قصد گرفتن پذیرش دارند در این قسمت از فورم سوالهای خود را مطرح کنند. تا هم بتونیم با هم ارتباط داشته باشیم و هم اطلاعات همدیگر رو ردوبدل کنیم. در ضمن کسانی که پذیرش گرفته اند خیلی می توانند کمک کنند.

من از خودم شروع می کنم من ارشد شیمی معدنی خوندم و قصد دارم سال آینده برای دانشگاههای کانادا اپلای کنم در زمینه نانو هم می خواهم ادامه تحصیل بدم.

با تشکر

Junior Member

پیش فرض پاسخ : PHD of Chemistry in Canada & USA

سلام
    من هم معدني خوندم...اتفاقا منم نانو دوس دارم ولي صحبت دوستان توي تاپيك مربوطه زياد اميدوار كننده نبود .البته من در مراحل اوليه
    apply هستم.خوشحال ميشم دوستان ديگه تجربياتشونو در اختيار ما بذارن.
    chemist عزيز شما GRE & TOEFL دادي يا نه؟اگه آره نمراتت رو بذار لطفا.

سلام
    من برا فوق میخوام اقدام کنم(پاییز2009)
    معدل لیسانس 10/15
    تافل 92
    4 سال سابقه کار
    gre ندارم(خیلی از دانشگاههای کانادا لازم ندارن)
    به امید موفقیت همه شیمیستهای عزیز

ApplyAbroad Champion

نقل قول نوشته اصلی توسط Diba_1414
    سلام
    من هم معدني خوندم...اتفاقا منم نانو دوس دارم ولي صحبت دوستان توي تاپيك مربوطه زياد اميدوار كننده نبود .البته من در مراحل اوليه
    apply هستم.خوشحال ميشم دوستان ديگه تجربياتشونو در اختيار ما بذارن.
    chemist عزيز شما GRE & TOEFL دادي يا نه؟اگه آره نمراتت رو بذار لطفا.
    سلام Diba_1414 عزیز

من برای سال آینده می خواهم اپلای کنم به همین دلیل امسال سعی می کنم تا اخر اسفند هم امتحان تافل و هم GRE رو بدم دارم خودم رو آماده می کنم/ من نمی دونم منظورتان از صحبت دوستان چی هست و لی همین امسال یکی از بچه ها از دانشگاه آلبرتا در زمینه نانو پذیرش با فاند گرفت.

Junior Member

سلام Diba_1414 عزیز

من برای سال آینده می خواهم اپلای کنم به همین دلیل امسال سعی می کنم تا اخر اسفند هم امتحان تافل و هم GRE رو بدم دارم خودم رو آماده می کنم/ من نمی دونم منظورتان از صحبت دوستان چی هست و لی همین امسال یکی از بچه ها از دانشگاه آلبرتا در زمینه نانو پذیرش با فاند گرفت.
    chemist عزيز توي تاپيك نانو و مواد يه سري از دوستان گفته بودن كه مثه اينكه واسه ويزا (US)يه مقدار روي نانو حساس هستن.يه سري ديگم مثه شما گفتن كه مشكلي نيست.البته اروپا و كانادا رو مطمئن نيستم.اگه اطلاعات جديدي داري لطفا به ما هم بگو.مرسي

ApplyAbroad Champion

نقل قول نوشته اصلی توسط Diba_1414
    سلام Diba_1414 عزیز

chemist عزيز توي تاپيك نانو و مواد يه سري از دوستان گفته بودن كه مثه اينكه واسه ويزا (US)يه مقدار روي نانو حساس هستن.يه سري ديگم مثه شما گفتن كه مشكلي نيست.البته اروپا و كانادا رو مطمئن نيستم.اگه اطلاعات جديدي داري لطفا به ما هم بگو.مرسي
    Diba عزیز ببینید ویزا گرفتن کلا برای امریکا پروسه طولانی و پر استرسی هست و قطعا در مورد رشته های تاپ مثل نانو هم خیلی سخت می گیرند اما کشورهای دیگر مثل کانادا و اروپا این مشکل وجود ندارد و همینطور که گفتم همین امسال یکی از بچه ها از دانشگاه آلبرتا پذیرش گرفت البته این رو هم اضافه می کنم که بچه هایی باز هم هستند که در سالهای پیش در زمینه نانو مهندسی از امریکا پذیرش گرفتند الان هم دارند درسشان رو می خونند.

Junior Member

در مورد نانو یه صحبت هایی رو حساسیت موضوع هست ولی تو همین فورم هم دوستانی هستند که تو رشته های مرتبط با مبحث نانو مثل مکانیک و پلیمر و ... هم پذیرش و هم ویزای امریکا رو گرفتند.
    پس به نظر من با ترس از نگرفتن ویزا گزینه ی امریکا رو حذف نکنین. موارد مشکل ساز ویزا رشته های پر خطر که بیشتر به صنایع نظامی و جنگی مرتبطند هستند که در اون موارد هم پذیرش شده و ویزا گرفته داریم.
    پس فقط به هدف اصلی تون فکرکنین و نگران این مسایل نباشین.
    Fear is the main source of superstition, and one of the main sources of cruelty. To conquer fear is the beginning of wisdom.

منم فاراغ التحصیل شیمی تجزیه دانشگاه شریف ام الانم دارم ارشد تجزیه می خونم قصد دارم ترجیحا برای آمریکا اقدام کنم مشکل اصلیم هم گرفتن تافله! بنابراین اگه کسی هست که الان داره در آمریکا تجزیه می خونه به من یک استاد معرفی کنه تا من با استاد مربوطه اول مکاتبه کنم و سال بعد تافل بگیرم.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط haleh_ta64
    منم فاراغ التحصیل شیمی تجزیه دانشگاه شریف ام الانم دارم ارشد تجزیه می خونم قصد دارم ترجیحا برای آمریکا اقدام کنم مشکل اصلیم هم گرفتن تافله! بنابراین اگه کسی هست که الان داره در آمریکا تجزیه می خونه به من یک استاد معرفی کنه تا من با استاد مربوطه اول مکاتبه کنم و سال بعد تافل بگیرم.
    سلام.
    ورودتون رو تبريك ميگم به تاپيك. براي گرفتن پذيرش و پيدا كردن استاد بهتره اول ببيني به چه مبحثي در زمينه ي كاريت علاقه داري، بعد تو سايت دانشگاهها بگردي ببيني كدوم استادا زمينه كارشونو دوس داري.اين خيلي بهتر از اينه كه كسي به شما استاد معرفي كنه. اول كار هم، خوب فروم رو سرچ كن. تقريبا در مورد همه چيزايي كه لازم دارين اطلاعات وجود داره.
    موفق باشين

Junior Member

سلام دوستان
    بالاخره شيميدون يافتم تو فروم خيلي خوشبختم
    من ليسانس شريفم(محض و كاربردي هر دو رو خوندم) به نانو و پليمر (اگه اينا هم نشد يچي ديگه!) علاقه دارم اما هيچ مقاله اي ندارم واسه فوق fall 2010 & آمريكا و كانادا اگه هم نشد سوئد !!!!! 8) ميخوام اپلاي كنم.
    آيا كسي از دانشگاه هاي اطراف مري لند , پذيرش گرفته؟ (مي خوام اون طرفا برم )خواهش مي كنم تجربياتتون رو بگيد :'( من هيچ ايده اي ندارم كه چه دانشگاهي برم؟
    معدلم هم 15 است.
    خيلي ممنون

صفحه 1 از 12 1234567891011 ... آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)