صفحه 11 از 12 نخستنخست ... 23456789101112 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 101 تا 110 , از مجموع 118

موضوع: PHD of Chemistry in Canada & USA

Junior Member

پیش فرض پاسخ : PHD of Chemistry in Canada & USA

نقل قول نوشته اصلی توسط azaaar نمایش پست ها
    سلام دوستان من ارشد شیمی تجزیه خوندم.امکان پذیرش در چه زمینه هایی رو دارم؟ خودم به زمینه های medicine, biomedical یا bioscience و biotechnologyو هر چیزی که مربوط به دارو و درمان بیماریها باشه علاقه زیادی دارم. برای اینکه زیمنه مرتبط با رشته خودم رو پیدا کنم حتما باید به دپارتمان شیمی دانشگاه سربزنم؟ چون خیلی از دانشگاه ها مستقیم دپارتمان شیمی ندارن.حالا برای کدوم زمینه ها میتونم اپلای کنم؟ و کدوم کشور برای من از نظر تحصیلی و هم از نظر کاری بهتر هست؟
    با کارشناسی شیمی کاربردی با معدل 17/10 و ارشد شیمی تجزیه با معدل 16/52 و دو تا مقاله ISI و 3 سال سابقه کار مرتبط بعنوان مدیرکنترل کیفیت.

سلام، شما همون زمینه ای که مقالاتتون هستند را دنبال کنید بهتر هست. عوض کردن موضوعی که قبلا روش کار کردین باعث میشه که شاید اون مقالات اولیتون دیگه به کار نیان. به خاطر اینکه استاد ترجیح میده دانشجویایی رو بگیره که قبلا تجربه اون کار را داشته باشند.
    راحت ترین راه برای پیدا کردن استاد هم اینه که شما اسم دانشگاه مورد نظر را با موضوع کاریتون توی گوگل سرچ کنید که اگه توی اون دانشگاه کسی باشه که روی اون موضوع کار کرده یاشه براتون میاره.

Junior Member

سلام
    کسی رنک یو اس نیوز برای دانشگاههای امریکا در رشته شیمی رو نداره؟

Banned

Junior Member

سلام sajjad76. من ارشد شیمی فیزیک هستم از خواجه نصیر. میخوام واسه شهریور جی ار ای سابجکت بخونم شما از بچه های شریف کسی رو سراغ دارید که بخواد امتحان بده؟ چون من در به در دنبال کسی هستم که بخواد امتحان بده و بتونه همراه بشه چون کارای رقابتی بهتر نتیجه میده. تو رو خدا اگه کسی بود حتمن خبر بده . اگه دوست داشتی پیام خصوصی بده . هیچ فرقی نمیکنه. من بیصبرانه منتظرم
    ویرایش توسط mmodari : June 13th, 2016 در ساعت 05:13 PM

Junior Member blacklily1986 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    nanochem

من این پست رو قلا تو بخش کانادا گذاشتم اما با دیدن این تاپیک فکر کردم اگر از دوستان هم رشته ایی هم مشورتی گیرم میتونه مفید باشه... این رزومه من هست ( البته برای GRE شیمی هم دارم اماده میشم):
    1- دانشگاه لیسانس + رشته تحصیلی + معدل : آزاد - شیمی 15
    2-دانشگاه فوق لیسانس + رشته تحصیلی + معدل : دولتی - نانوشیمی - 15.7
    3-نمره زبان : ایلتس :7
    4-تعداد مقالات داخلی و خارجی : 4 تا ISI، دوتاش با ایمپکت بالای 3
    5-سابقه کار مرتبط: یکسال RA مرتبط drug
    6-دانشگاه های مورد نظر (اگر وجود دارد): کانادا و اروپا
    7-گرایشها و زمینه‌های مورد علاقه: شیمی دارویی و بیوشیمی و drug delivery
    8-فاند: فول فاند

نقل قول نوشته اصلی توسط blacklily1986 نمایش پست ها
    من این پست رو قلا تو بخش کانادا گذاشتم اما با دیدن این تاپیک فکر کردم اگر از دوستان هم رشته ایی هم مشورتی گیرم میتونه مفید باشه... این رزومه من هست ( البته برای GRE شیمی هم دارم اماده میشم):
    1- دانشگاه لیسانس + رشته تحصیلی + معدل : آزاد - شیمی 15
    2-دانشگاه فوق لیسانس + رشته تحصیلی + معدل : دولتی - نانوشیمی - 15.7
    3-نمره زبان : ایلتس :7
    4-تعداد مقالات داخلی و خارجی : 4 تا ISI، دوتاش با ایمپکت بالای 3
    5-سابقه کار مرتبط: یکسال RA مرتبط drug
    6-دانشگاه های مورد نظر (اگر وجود دارد): کانادا و اروپا
    7-گرایشها و زمینه‌های مورد علاقه: شیمی دارویی و بیوشیمی و drug delivery
    8-فاند: فول فاند
    سلام دوست عزیز. شرائط شما برای کانادا خوب هست. فقط بایستی مطمئن بشید نمرات شما حداقل دانشگاه های مدنظر رو تامین میکنه. نکنه ایی که در اینجا مهم هست پیدا کردن استاد و که بهتره فیلدتون نزدیک تر باشه که شانستون بیشتر باشه. برای بررسی بیشتر شانستون یه سری هم به بخش نتایج پذیرش بزنید.
    موفق باشید.
    "به دلیل مشغله‎ زیاد، متاسفانه در حالا حاضر قادر به پاسخگویی به پیام‎های خصوصی نمی‎باشم"

Junior Member

سلام، وقت همگی بخیر
    دوستان مگر از گرایش های دیگه شمی در خارج از کشور خبر دارین ممنون میشم بزارید.
    مثلا میدونم این رشته ها هست: green chemistry, cosmetic chemistry, Computational chemistry.

سلام
    برای تحصیل در مقطع دکترا در رشته شیمی دارویی با کسب بورسیه کامل کدام کشور گزینه مناسبی است؟معدلم بالای 17 است.3 تا مقاله دارم.آیلتس 7 دارم وبرای آزمون جی آر ای هم دارم اقدام میکنم
    پیشاپیش از پاسخگویتان متشکرم

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    شیمی آلی

سلام من ارشد آلی با معدل 18/01 و کارشناسی کاربردی با معدل 14/82 دارم، به همراه دوتا مقاله ISI با زمینه کاری سنتز ترکیبا تهتروسیکل و دارویی، میخواستم بدونم برای دکترا همراه با فاند میتونم خوشبین باشم؟ از کدوم کشورها؟
    مرسی از پاسخگویی تون

Junior Member

من ارشد الان تقریبا همه جا شانس قبولی دارم و چندروز دیگه انتخاب رشته هست. ولی موندم ادامه بدم یا برم یه رشته دیگه. چون ظاهرا وضع این رشته تو آمریکا و کانادا خرابه اینطور که میگن. کسی چیزی درباره کشورهای دیگه میدونه؟ مثلا آلمان؟ تنها شغلی که علاقه دارم استاد دانشگاهی هست

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)