صفحه 3 از 12 نخستنخست 123456789101112 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 118

موضوع: PHD of Chemistry in Canada & USA

elias
    Guest

پیش فرض پاسخ : PHD of Chemistry in Canada & USA

سلام دوستان
    من شهریور سال 89 تو مقطع کارشناسی ارشد تجزیه گرایش Separation فارغ التحصیل میشم.
    همسرم سال 87 تو همین مقطع و رشته در گرایش الکتروشیمی فارغ التحصیل شده.
    آیا احتمالش هست با همدیگه از یه دانشگاه اروپایی یا آمریکایی پذیرش بگیریم؟

سلام
    منم شیمی فیزیک خوندم.پایان نامم در مورد نانو بوده میخوام تو همین زمینه ادامه بدم.خوشحال میشم اونایی که پذیرش گرفتن یا میخوان بگیرن راهنماییم کنن. مقاله هم ندارم.

سلام
    من ارشد شیمی فیزیک خوندم پایان نامم هم در مورد نانو بوده و دوست دارم تو همین زمینه در دانشگاههای کانادا ادامه بدم.مقاله و نمره تافل هم ندارم .اگه کسی اطلاعات قوی داره لطفا راهنماییم کنه.من میتونم واسه سال دیگه اپلای بگیرم؟البته چند تا میل به استادا زدم ولی هیچکدوم جواب ندادن.خیلی ناامیدکننده بود.

ApplyAbroad Champion

Wink پاسخ : PHD of Chemistry in Canada & USA

نقل قول نوشته اصلی توسط leila.abdoli نمایش پست ها
    سلام
    من ارشد شیمی فیزیک خوندم پایان نامم هم در مورد نانو بوده و دوست دارم تو همین زمینه در دانشگاههای کانادا ادامه بدم.مقاله و نمره تافل هم ندارم .اگه کسی اطلاعات قوی داره لطفا راهنماییم کنه.من میتونم واسه سال دیگه اپلای بگیرم؟البته چند تا میل به استادا زدم ولی هیچکدوم جواب ندادن.خیلی ناامیدکننده بود.
    سلام شیمیست عزیز

اگر فکر می کنید که رزومه تان ضعیف هست به نظر من الان با اساتیدمیل نزنید و سعی کنید که رزومه رو با مقاله یا امتحان های زبان خوب آن رو پررنگ کنید. در ضمن جواب ندادن اساتید دلیل بر این نیست که شما ضعیف هستید و ناامید بشید چون روزانه کلی میل دست شان می رسه و ممکنه تعدادی رو باز کنند و بخونند.

با آرزوی موفقیت

ApplyAbroad Champion

Question پاسخ : PHD of Chemistry in Canada & USA

نقل قول نوشته اصلی توسط elias نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من شهریور سال 89 تو مقطع کارشناسی ارشد تجزیه گرایش Separation فارغ التحصیل میشم.
    همسرم سال 87 تو همین مقطع و رشته در گرایش الکتروشیمی فارغ التحصیل شده.
    آیا احتمالش هست با همدیگه از یه دانشگاه اروپایی یا آمریکایی پذیرش بگیریم؟
    دوست عزیز
    اگر خلاصه ای از رزومه ی خودتان و همسرتان رو بگید بچه ها بهتر می تونند کمک کنند.

Junior Member

من فوق الی از دانشگاه تهران دارم .
    نمره ibt 87 , هنوز هم GRE ندادم اما چون ثبت نام کردمشون دانشگاه قبول کرده و از میشیگان تکنولوژی در رشته شیمی فضا با بورس برای PhD پذیرش گرفتم درمقدمات ویزا امریکا هستم و منتظر جواب دانشگاههای کانادا. منم با جواب ندادن استادهای کانادایی مواجه شدم . اما توصیه ام به بچه ها اینه که سمت دانشگاه هایی برین که موقعیت خالی برای تحصیلات تکمیلی دارندو اینقدر صادقند که اینو در صفحه اول سایتشون می گن. اینجوری شانستون خیلی بیشتره.

ApplyAbroad Champion

Smile پاسخ : PHD of Chemistry in Canada & USA

نقل قول نوشته اصلی توسط parichehr نمایش پست ها
    نمره ibt 87 , هنوز هم GRE ندادم اما چون ثبت نام کردمشون دانشگاه قبول کرده و از میشیگان تکنولوژی در رشته شیمی فضا با بورس برای PhD پذیرش گرفتم درمقدمات ویزا امریکا هستم و منتظر جواب دانشگاههای کانادا. منم با جواب ندادن استادهای کانادایی مواجه شدم . اما توصیه ام به بچه ها اینه که سمت دانشگاه هایی برین که موقعیت خالی برای تحصیلات تکمیلی دارندو اینقدر صادقند که اینو در صفحه اول سایتشون می گن. اینجوری شانستون خیلی بیشتره.
    به شما تبریک می گم دوست عزیز امیدوارم روز به روز تعداد بچه های شیمی بیشتر بشه.

من هم دارم اپلای می کنم برای Fall 2010

ApplyAbroad Champion

Wink پاسخ : PHD of Chemistry in Canada & USA

سلام به تمام دوستان شیمیست

از دوستانی که رشته شان شیمیه و دارن برای Fall 2010 اپلای می کنن بیان و اینجا نظر بدن، اینطوری بهتر می تونیم همفکری کنیم و به یک نتیجه خوب برسیم.

من از خودم شروع می کنم برای دکترا دارم اپلای می کنم و از بین دانشگاهای امریکا و کانادا بیشتر روی امریکا زوم کردم چون این دانشگاهها در رشته های science واقعا های تک هستند. خوشحال می شم بقیه دوستان هم به جمع ما بپیوندن.

نقل قول نوشته اصلی توسط parichehr نمایش پست ها
    سلام

Parichehre عزیز

من پارسال از استرالیا پذیرش گرفتم و الان 9 ماه هست که منتظر ویزا هستم!!! الان دارم برای دانشگاههای دیگه دنیا می گردم. در مورد کانادا بگم که در 2 سال گذشته خیلی خوب پذیرش و ویزا داده (برای شیمی) و من نصف دوستان و همکلاسی هام رفتن کانادا. ولی سیستمش مثل آمریکا هست که اول دانشگاه باید قبولت کنه ولی خوب اگر استادی اول پیدا کنی مسلما بهتره. کم پیش میاد در صفحه اول بنویسن که جای خالی هست ولی گاهی خود استاد ها تو homepage می نویسن که دانشجو می خوان.

من دارم دنبال position برای بهار در آمریکا می گردم از دوستان خواهش می کنم اگر برای بهار دانشگاهی رو می شناسن معرفی کنند.

Parichehre عزیز من بهتون پیام دادم به دستتون رسیده؟)
    لطفا از طرح سوالات مبهم و یا کلی به شکل پیام خصوصی خودداری کنید

نقل قول نوشته اصلی توسط atefeht نمایش پست ها
    سلام
    من لیسانس و فوقم رو شریف خوندم (فوق تجزیه بودم) و الان از جان هاپکینز پذیرش دارم (البته تغییر گرایش دادم واسه دکترا و بیوشیمی فیزیک میخوام بخونم) و ویزام هم خدارو شکر درست شده! این تاپیک شیمی ها رو تازه دیدم ... خواستم بگم بچه های شیمی اینقدر نا امید نباشید و پذیرش و ویزا گرفتن اصلا سخت نیست!
    من معدل ایسانسم 16.3 و معدل فوقم 18.9 بود. تافلم رو اردیبهشت 87 دادم و 630 شدم! تابستون 87 در حالیکه هنوز جی آر ای نداده بودم واسه آلبرتا اپلای کردم و سریع اکسپت شدم و اگرچه واسه ترم بهار اپلای کرده بودم دانشگاه گفت فال سال بعدش برم و منم قبول کردم و اونجا رو تو آب نمک نگه داشتم تا شانسم رو واسه دانشگاه های دیگه امتحان کنم!! آبان ماه دو تا جی آر ای سابجکت و جنرال رو دادم و حتما بهتون توصبه میکنم که واسه جی آر ای خوب وقت بذارید چون خیلی خیلی مهمه و اصلا باورتون نمیشه که چقدر بهش اهمیت میدن دانشگاه های آمریکایی! جنرال شدم 440-8-3.5 و سابجکت 89% شدم! من دو تا مقاله کنفرانس خارجی داشتم که تو یکی از کنفرانس ها جایزه هم برده بودم پروژه ام هم کار نانو و بیو بود!
    مدارکم رو واسه کلتک, یو سی سن دیگو, یو سی دیویس, مینسوتا, جان هاپکینز و یو بی سی فرستادم که از یو بی سی, مینسوتا و جان هاپکینز هر سه پذیرش با فاند داشتم که در نهایت جان هاپکینز رو انتخاب کردم! موقع گرفتن ویزا هم نگران این بودم که چون پروژه ام به نانو و بیوشیمی مربوط بوده و کنفرانس خارجی نانو رفتم بهم گیر بدن که اصلا مشکلی نبود و حتی 35 روزه کلیر شدم!
    امیدوارم همه بتونین جای خوب با پول خوب پذیرش بگیرید!

سلام
    من ارشد شیمی فیزیک خوندم پایان نامم راجع به نانو بوده دوست دارم همین موضوع رو ادامه بدم اما نه مقاله دارم نه نمره تافل میخوام بعد عید امتحان بدم(تافل)اما از الان شروع کردم به استادا میل میزنم به نظر شما بدون نمره تافل میتونم واسه کانادا بورس بگیرم؟البته به چندتا استاد میل زدم ولی هیچ جوابی ندادن

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)