صفحه 4 از 12 نخستنخست 123456789101112 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 118

موضوع: PHD of Chemistry in Canada & USA

Junior Member

پیش فرض پاسخ : PHD of Chemistry in Canada & USA

سلام
    من هم فوق شیمی آلی شریف دارم ولی نمره تافل ندارم. 5تا مفاله دارم می خوام واسه آمریکا اپلای کنم . چه دانشگاهی در این زمینه خوبه و هزینه هایش همکمتر است؟ چطور باید شروع کنم؟

Junior Member

سلام atefeht
    من هم فوق شیمی آلی دارم. می خواستم بدانم واسه اپلای از طریق استاد اقدام کردید؟ از کحا می شه فهمید کدام استاد فاند داره؟
    من هم 5 مقاله isi دارم ولی هنوز نمره زبان ندارم. واسه جی ار ای کلاس رفتید؟ چه کتابی خوندید؟

ApplyAbroad Champion

نقل قول نوشته اصلی توسط anahit نمایش پست ها
    سلام
    من هم فوق شیمی آلی شریف دارم ولی نمره تافل ندارم. 5تا مفاله دارم می خوام واسه آمریکا اپلای کنم . چه دانشگاهی در این زمینه خوبه و هزینه هایش همکمتر است؟ چطور باید شروع کنم؟
    سلام دوست عزیز

نمیشه گفت کدام دانشگاه بهتره و کدام بهتر نیست شما باید ببینید در چه زمینه ای می خواهید کار کنید بعد دانشگاههای مدنظره تو سرچ کنی ببینی توی کدام یکی استاد مربوطه داری. در ضمن تا وقتی نمره های زبانتو نگرفتی زیاد به فکر کدام دانشگاه نباش چون آنها ارجح ترند.

Junior Member

سلام. من ارشد شیمی آلی با 2 مقاله ISIهستم.تا 6 ماه دیگه باید برم سربازی و واسه مدرک زبان هم هنوز اقدامی نکردم. جایی سراغ دارین که بتونم برم؟

Junior Member

سلام. من ارشد آلی با 2تا مقاله ISI هستم. تازه فارغ التحصیل شدم و تا 6 ماه دیگه باید برم سربازی. مدرک زبان هم ندارم. جایی هست که اقدام کنم. اگه پیشنهادی دارین ممنون می شم بشنوم؟هرجا غیر از این جا!!

Member
    رشته و دانشگاه
    inorganic chemistry

سلام بخ همه دوستان عزیز
    من هم شیمی معدنی خوندم. معدلم 18.01 است. 5 مقاله ISI دارم 7 مقاله در کنفرانسهای داخلی و خارجی دارم. دو تا ثبت اختراع دارم. و نمره آیلتس 6.5 دارم. 9 ماه هم سابقه کار در مرکز تحقیقات شوینده دارم. می خواستم بدونم با این شرایط می تونم پذیرش دکترا با بورسیه بگیرم. لطفا راهنماییم کنید؟

ApplyAbroad Champion

نقل قول نوشته اصلی توسط samaneh_chem نمایش پست ها
    سلام بخ همه دوستان عزیز
    من هم شیمی معدنی خوندم. معدلم 18.01 است. 5 مقاله ISI دارم 7 مقاله در کنفرانسهای داخلی و خارجی دارم. دو تا ثبت اختراع دارم. و نمره آیلتس 6.5 دارم. 9 ماه هم سابقه کار در مرکز تحقیقات شوینده دارم. می خواستم بدونم با این شرایط می تونم پذیرش دکترا با بورسیه بگیرم. لطفا راهنماییم کنید؟
    دوست عزیز

شرایط شما بسیار خوبه، من خودم شیمی هستم و می دونم 5 ISI یعنی چه؟ تنها به یه GRE General و اگر خواستی برای دانشگاههای تاپ اپلای کنی یه GRE Chemistry هم می خوای. پس بشین این دو تا رو نمره ی خوبی بگیر از بهترین دانشاههای آمریکا می تونی پذیرش بگیری.

Member
    رشته و دانشگاه
    inorganic chemistry

نقل قول نوشته اصلی توسط M.jorfi نمایش پست ها
    دوست عزیز

شرایط شما بسیار خوبه، من خودم شیمی هستم و می دونم 5 ISI یعنی چه؟ تنها به یه GRE General و اگر خواستی برای دانشگاههای تاپ اپلای کنی یه GRE Chemistry هم می خوای. پس بشین این دو تا رو نمره ی خوبی بگیر از بهترین دانشاههای آمریکا می تونی پذیرش بگیری.

دوست عزیز ممنون از پاسختون. به نظر شما با توجه به شرایط من برای کانادا نمی تونم اقدام کنم؟ شما در چه گرایشی و در کجا تحصیل کردید؟

ApplyAbroad Champion

نقل قول نوشته اصلی توسط samaneh_chem نمایش پست ها
    دوست عزیز ممنون از پاسختون. به نظر شما با توجه به شرایط من برای کانادا نمی تونم اقدام کنم؟ شما در چه گرایشی و در کجا تحصیل کردید؟
    دوست عزیز

من باز هم تاکید می کنم که اگر من جای شما باشم می شینم و یک GRE خوب می گیرم و بعد برای هر دانشگاهی که خواستین می تونین اپلای کنید چون رزومه نسبتا خوبی دارین پس حیفه که بدون GRE اپلای کنید چون انتخاب های شما محدود به چند تا از دانشگاههای کانادا که این امتحان رو نمی خوان میشه (معمولا دانشگاههای تاپ این امتحان رو لازم دارند مثل McGill و Toronto)

سوالاتی که جنبه شخصی دارند رو باید با پیام خصوصی سوال بفرمایید.

موفق باشین

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    شیمی تجزیه

با سلام
    لیسانس دبیری شیمی معدل14.6
    فوق شیمی تجزیه معدل 16.3
    سابقه تدریس آموزش و پرورش9 سال، دانشگاهها 4 ترم
    سابقه کار در صنعت به عنوان بازرس کنترل کیفیت و اشنا به انواع خدمات کیفیت مثل کنترل کیفیت آماری و ...6 سال
    یک مقاله ISI فعلا ممکنه یکی دیگه هم جور بشه
    سن 31
    زبان متوسط( تا حالا ایلتس ندادم)
    برای دکتری کانادا شانسم چطوره

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)