صفحه 5 از 12 نخستنخست 123456789101112 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 118

موضوع: PHD of Chemistry in Canada & USA

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    MSC in applied chemistry

پیش فرض پاسخ : PHD of Chemistry in Canada & USA

سلام به همه دوستان
    من دانشجوی ترم 3 فوق شیمی کاربردی هستم تا الان معدلم بدون پایان نامه 19.02 است .زبانم خوبه و آیلس 6.5 جنرال دارم.مطمئن هستم که از پایان نامم حد اقل 2 تا ISIدر می آید.با این شرایط برای استرالیا و کانادا در زمینه شیمی دارویی میتوانم Applyکنم.چون موضوع پایان نامم در باره گیاهان دارویی است.و آیا از دوستان کسی هست که در زمینه جداسازی روی گیاهان دارویی کار کرده باشه.؟

ApplyAbroad Champion

نقل قول نوشته اصلی توسط maryam1350 نمایش پست ها
    سلام به همه دوستان
    من دانشجوی ترم 3 فوق شیمی کاربردی هستم تا الان معدلم بدون پایان نامه 19.02 است .زبانم خوبه و آیلس 6.5 جنرال دارم.مطمئن هستم که از پایان نامم حد اقل 2 تا ISIدر می آید.با این شرایط برای استرالیا و کانادا در زمینه شیمی دارویی میتوانم Applyکنم.چون موضوع پایان نامم در باره گیاهان دارویی است.و آیا از دوستان کسی هست که در زمینه جداسازی روی گیاهان دارویی کار کرده باشه.؟
    سلام دوست عزیز،

معدل کارشناسی ارشد شما بسیار عالی است. IELTS GENERAL به درد اپلای کردن برای دانشگاهها نمی خوره و سعی کنید در اولین فرصت IELTS ACADEMIC رو امتحان بدید. اکثر دپارتمان های شیمی کانادا IETLS 7 می خوان پس سعی کنید کمتر از نیارید. اگر بتونید 2 مقاله ISI بدید خیلی خوبه. در کل فکر نکنم برای گرفتن پذبرش مشکلی پیدا کنی. استرالیا یکم سخت بورس میده...

موفق باشید.

Post پاسخ : PHD of Chemistry in Canada & USA

نقل قول نوشته اصلی توسط simonalekhin نمایش پست ها
    سلام. من فوق شیمی آلی دارم. پارسال از آلمان پذیرش داشتم اما لغوش کردم و می خوام آمریکا یا کانادا رو امتحان کنم واسه دکترا.
    برای تافل و GRE جنرال و سابجکت هم ثبت نام کردم. خیلی خوشحال می شوم از نظرات بچه ها استفاده کنم.
    سلام دوست عزیز من هم شیمی آلی خوندم. اگه تا حالا پذیرش گرفتین یا اطلاعاتی دارین لطفا بگین

سلام دوستان
    دانشجوی ارشد شیمی فیزیک دانشگاه تربیت معلم هستم.
    میخوام واسه PHD اپلای کنم دارم واسه تافل میخونم هدفم کانادا یا سوییسه متاسفانه مشکل خدمت هم دارم معدل لیسانسم 16:20 و معدل ارشدم 17:10 پایان نامم یه مقاله توپ میشه میخواستم بدونم 1-recommendation یه استاد معروف چقدر تاثیر داره؟2 -مراحل مربوط به دردسرهای سربازی و ویزا گرفتن و در کل پذیرش گرفتن تا رفتن حدودا چقدر طول می کشه؟3 -بهترین زمان واسه apply چه تاریخیه؟ممنون.
    به امید موفقیت تمام شیمیست های جوان ایران.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    شیمی

سلام به همگی
    من حدود یک ساله از درس دور شدم اما با توجه به شرایطم میخواستم برای آمریکا اپلای کنم .تازه شروع کردم به خوندن برای سابجکت شیمی .تقریبا دو ماه وقت دارم برای گرفتن نمره حداقل 85% . موندم چی بخونم؟ چه برنامه ای بریزم؟
    ویرایش توسط SABER65 : December 7th, 2010 در ساعت 09:10 PM

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    PhD Candidate - Chemistry- UTAS

سلام
    دوست عزیز
    امیدوارم که همیشه در کارهاتون موفق و پیروز باشین. راستش اگر تاریخ 7 دسامبر 2010 برای فرستادن مطلب بالا صحیح باشه، اولین امتحان جی آر ای بعدی شیمی حدوداً 4-5 ماه دیگه یعنی April 9 برگزار میشه.
    link: http://ets.sanjesh.org/GRE
    من خودم ارشد تجزیه هستم و امتحان آبان ماه 1389 دادم که خیلی واسم سخت بود. میخوام دوباره واسه آپریل تلاش کنم.
    خوشحال میشم اگر بتونم کمکی کنم.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    PhD Candidate - Chemistry- UTAS

ارشد شیمی تجزیه هستم و کارم هم روی فلوئورسانس و کمی لومینسانسه. 2 تا مقاله داخلی، 3 تا سابمیت ISI، متاسفانه واسه Fall 2011 نمی رسم، دنبال position برای بهار 2012 در آمریکا می گردم از دوستان خواهش می کنم اگر برای بهار دانشگاهی رو می شناسن معرفی کنند.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    شیمی معدنی

سلام
    من ارشد شیمی معدنی علم و صنعت دارم میخونم میخوام واسه امریکا اپلای کنم معدلم 15 و مقاله هم هنو ندادم!
    میخوام واسه کالیفرنیا و اون اطراف اقدام کنم کسی دانشگاههایی در اونجا که بشه فاند گرفت رو میشناسه؟؟
    ممنون

ApplyAbroad Veteran
    Mehdi.Chem.Eng آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Chemical Engineering, Australia

نقل قول نوشته اصلی توسط fromjupiter نمایش پست ها
    سلام
    من ارشد شیمی معدنی علم و صنعت دارم میخونم میخوام واسه امریکا اپلای کنم معدلم 15 و مقاله هم هنو ندادم!
    میخوام واسه کالیفرنیا و اون اطراف اقدام کنم کسی دانشگاههایی در اونجا که بشه فاند گرفت رو میشناسه؟؟
    ممنون
    دوست عزیز،
    کم نیستن دانشگاههایی در کالیفرنیا و دیگر ایالتهای امریکا که بشه ازشون فاند گرفت. بستگی به رزومتون داره.
    در ضمن پیشنهاد میکنم که ازحالا ذهنتون رو به یک دانشگاه یا ایالت خاص متمرکز نکنید.

سلام. من فوق شیمی آلی از دانشگاه تربیت معلم تهران را دارم. معدل کارشناسی 16.75و معدل کارشناسی ارشدم 17.76. 1 مقاله ISI دارم که تازه قبول شده. دو مقاله داخلی دوره لیسانس. میخواستم برای پاییز 2011 واسه دانشگاههای کانادا اقدام کنم که نمره تافلم خیلی بد شد 70. برای دانشگاه البرتا هم مدارکه پری اپلیکیشن رو فرستادم بدون نمره تافل..... حالا چی کار کنم؟؟؟؟؟ خیلی ناراحتم با این نمره تافلم!!!!!! به نظرتون ایلتس امتحان بدم؟؟؟ البته باید این سوال رو تو تاپیک زبان میپرسیدم ولی گفتم با بچه های شیمی مشورت کنم!!!!

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)