صفحه 6 از 6 نخستنخست 123456
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 58 , از مجموع 58

موضوع: قانون جدید وزارت علوم در مورد ارزشیابی مدارک اخذ شده از دانشگاه های قبرس شمالی

Junior Member

پیش فرض پاسخ : قانون جدید وزارت علوم در مورد ارزشیابی مدارک اخذ شده از دانشگاه های قبرس شمالی

سلام اگر میشه این سوال من رو جواب بدید. درباره ی اینکه حداکثر ۴ سال میشه از تحصیل دور بود. من از دانشگاه سال ۹۲ انصراف دادم ۳ ترم هم خونده بودم. مدرک پیش دانشگاهی ام هم سال ۹۰ گرفتم . حالا از سال ۹۰ سه سال گذشته تا الان، که تا بخوام آیلتس و تافل بگیرم میشه ۴ سال!!!!‌ میخوام بدونم انصراف از دانشگاهم محسوب نمیشه تا حداقل ۲ سال وقت داشته باشم با خیال راحت به کارهام برسم! معدل پیش دانشگاهی ام ۱۵ و دیپلمم ۱۷.۶۴.

پیش فرض پاسخ : قانون جدید وزارت علوم در مورد ارزشیابی مدارک اخذ شده از دانشگاه های قبرس شمالی

سلام یه سوالی داشتم:معدل کارشناسی من 14.5 هست 3 سال از تاریخ فارغ التحصیلیم میگذره رشتم کامپیوتر بوده الان میخوام واسه کارشناسی ارشد MBA بخونم آیا ارز دولتی بهم تعلق میگیره؟مدرکم چجوری ارزیابی میشه؟با آزمون؟ممنون منتظرم

Member
    رشته و دانشگاه
    Biomedical Engineering, Sahand University of Technology

نقل قول نوشته اصلی توسط golnaz1987 نمایش پست ها
    سلام یه سوالی داشتم:معدل کارشناسی من 14.5 هست 3 سال از تاریخ فارغ التحصیلیم میگذره رشتم کامپیوتر بوده الان میخوام واسه کارشناسی ارشد MBA بخونم آیا ارز دولتی بهم تعلق میگیره؟مدرکم چجوری ارزیابی میشه؟با آزمون؟ممنون منتظرم
    مدارك تحصيلي صادره از مؤسسات متوسط، علاوه بر داشتن مدرك كارشناسي معتبر، لازم است:
    الف- رشته تحصيلي كارشناسي ارشد با رشته تحصيلي مقطع كارشناسي هم راستا باشد
    ب- معدل كل مدرك كارشناسي حداقل 14 به بالا يا معادل آن باشد
    ج- در صورت نداشتن هر يك از شروط الف و يا ب، به شرط بررسي کيفي و احراز توانمنديهاي علمي پژوهشي و حرفه اي متقاضي از طريق اخذ آزمون، مصاحبه علمي، ارائه مقاله علمي پژوهشي، حسب مورد يك يا همه آنها به تشخيص كميسيون هاي ارزشيابي مدارك تحصيلي.
    هر بحران ممکن است در جهت مثبت یا منفی حرکت کند، این وظیفه شماست که بحران را به موفقیت تبدیل کنید.

"کیم ووچونگ"

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    دندانپزشكي

رشته دندونپزشكي در دانشگاه uem مورد تاييد ايران نيست راهي نداره كه بعد از اتمام تحصيل تو ايران كار كرد؟يا اينكه بشه بعد از چند ترم به يه كشور ديگه رفت كه مورد تاييد باشه؟چون اين رشته رو ميتونم...

سلام دوستان...من رشته ی IT از دانشگاه EMU پذیرش گرفتم.این رشته بدون تز هست ...میخواستم ببینم توی ایران وزارت علوم قبول میکنه؟مورد تایید هست؟

ممنون میشم کمک کنین

ApplyAbroad Hero sasansas آواتار ها

سلام
    با توجه به اینکه در نیوزیلند دکتری کورس ندارد و پایه research هست آیا وازرت علوم اینگونه دکتری را قبول دارد:
    Quick facts
    Points per degree Thesis
    Full-time study 3-4 years
    Structure Research
    Applications close Applications may be submitted at any time of the year
    Start date PhDs can be started at any time of the year
    I spring over the spring with the spring in the spring

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    computer sciences

باسلام
    سوال دارم و خواهش میکنم راهنماییم کنید چون همه ی صحبت ها و سوالها درباره دانشگاه emu هس
    من میخواستمبرای رشته ی interior design دانشگاه neu برای بچلر اپلای کنم ولی شنیدم که استادا ترکی حرف میزنن. میخوام بدونم بلاخره کرس ها اونجا انگلیسی تدریس میشه یا ترکی؟؟
    این خیییلی برام مهمه
    دوم اینکه شرط سنی نداره؟
    سوم اینکه دانشگاهش خیلی بده؟؟
    من هدفم اینه که حتما این رشته رو جایی بخونم که محیط بین المللی داشته باشه و انگلیسی تدریس بشه
    خواهش میکنم بدون اغراق راهنماییم کنید واقعا نیاز ب کمک هس
    دلا نزد کسی بنشین که او از دل خبر دارد ...

ضوابط جدید که سطح بندی دانشگاه ها بعد از سال 2018 می باشد شرط معدل پیش دانشگاهی و لیسانس وجود داشت موجود نمی باشد.
    http://grad.saorg.ir/After-September2018

به نظر شما این شرایط معدل برداشته شده است ؟

صفحه 6 از 6 نخستنخست 123456

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)