صفحه 5 از 23 نخستنخست 123456789101112131415 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 229

موضوع: رانندگی در آلمان و گرفتن گواهینامه در آلمان

پیش فرض پاسخ : رانندگی در آلمان

سلام
    گواهینامه ایرانی من فقط یک ماه دیگه اعتبار داره و من یکی دوهفته دیگه ایران را ترک میکنم. از طرفی پلیس +10 میگه حتما باید اعتبار گواهینامه تمام بشه تا بتونی دوباره درخواست تمدید بدی!!!
    آیا با این اعتبار کمی که گواهینامه من داره باز هم میشه همین کارهایی را که گفتید انجام بدم؟ بعدا اداره پلیس آلمان از توی ترجمه نمیگن که اعتبار گواهینامه ایرانیت تمومه و در نتیجه اینجا هم اعتبار نداره؟
    پیشاپیش ممنون
    ...Where there's a will there's a way

ApplyAbroad Veteran

دوستان کسی اطلاع داره میشه با گواهینامه آمریکا تو آلمان، هلند و فرانسه رانندگی کرد؟ من از یکی از دوستان آلمانی پرسیدم ایشون گفت میتونی، ولی بقیه جاها رو نمیدونم.

Junior Member savama آواتار ها

البته این قیمتهایی که بعضی دوستان نوشتن متغیره
    هر ایالت با ایالت دیگه فرق میکنه
    مثلا من خودم ایالت نوردراین وست فالن هستم
    هزینه امتحان توف و فاکر امت و اینا نصف این قیمتیه که دوستان نوشتن

درضمن وقتی شما در آلمان زندگی بکنین نمیتونین با گواهینامه بین المللی رانندگی بکنین

اون برای کساییه که توریسیتی قصد یک تا سه ماه اقامت رو در المان دارن

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط savama نمایش پست ها
    البته این قیمتهایی که بعضی دوستان نوشتن متغیره
    هر ایالت با ایالت دیگه فرق میکنه
    مثلا من خودم ایالت نوردراین وست فالن هستم
    هزینه امتحان توف و فاکر امت و اینا نصف این قیمتیه که دوستان نوشتن

درضمن وقتی شما در آلمان زندگی بکنین نمیتونین با گواهینامه بین المللی رانندگی بکنین

اون برای کساییه که توریسیتی قصد یک تا سه ماه اقامت رو در المان دارن
    من نمی دونم منظورتون از این قسمت آخر که با گواهی نامه ی بین المللی نمی تونین رانندگی کنین چیه، ولی من اینجا ایرانی دانشجو میشناسم که با همون گواهی نامه ی بین المللی رانندگی میکنه. مشکلی هم نداره.

منم با گواهینامه بین المللی ام رانندگی کردم. دانشجو هم بودم توریست هم نبودم!!!
    در ره منزل لیلی که خطرهاست در آن .............................................. شرط اول قدم آن است که اوسکُل باشی

Junior Member savama آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط oranus نمایش پست ها
    منم با گواهینامه بین المللی ام رانندگی کردم. دانشجو هم بودم توریست هم نبودم!!!
    پلیس اگه میگرفتت به مشکل بر میخوردی
    مسئله ای که برای خیلی ها اینجا پیش اومد

نقل قول نوشته اصلی توسط savama نمایش پست ها
    پلیس اگه میگرفتت به مشکل بر میخوردی
    مسئله ای که برای خیلی ها اینجا پیش اومد
    قبل از اینکه پلیس بگیره رفتم اداره پلیس گواهینامه م رو نشون دادم. گفتن تا شش ماه می تونی باهاش رانندگی کنی و همیشه پاسپورتت هم باید همراهت باشه که تایید کنه 6 ماه بیشتر نیست که آلمان هستی. ولی چون مامور پلیس بودن و فقط در حد اطالاعات خودشون می دونستن گفتن اگه میخوای مطمئن بشی باید بری اداره گواهینامه اونجا سوال کنی.
    البته من تنبلی کردم و اون موقع نرفتم. بعدا که واسه گواهینامه آلمانی گذرم خورد به اون اداره صرفا برای اینکه اطلاعات این فروم رو تکمیل کنم رفتم و سوال کردم و همین جواب رو بهم دادن. که قبلا هم توی فروم نوشتم.

شما لطف کنید توضیح بدید چه مشکلی برای اون "خیلی ها" پیش اومد که برای من پیش نیومد؟
    در ره منزل لیلی که خطرهاست در آن .............................................. شرط اول قدم آن است که اوسکُل باشی

دوستان سلام
    متشکر از اطلاعاتی که شیر کردین!
    فقط من نفهمیدم:
    1- حالا که از ایران دارم میام و گواهی نامه بین المللی هم گرفتم برای بعد از شش ماه و گرفتن گواهینامه آلمان، لازمه خود کارت گواهینامه رو تو ایران (برای صرفه جویی) بدم ترجمه کنن و با خودم بیارم؟
    2- به چه زبونی: انگلیسی یا آلمانی؟
    3- احتیاج به تأیید قوه قضاییه و وزارت خارجه هم داره؟
    4- خود گواهینامه فارسی رو هم لازمه بیارم یا همون ترجمه اش کافیه؟
    ببخشید که زیاد شد اما خیلی مهمه چون که دارم تا چند روز آینده میام اونجا. گفتم بعدا حسرتشو نخورم که این کارو می کردم یا اونو میاوردم

نقل قول نوشته اصلی توسط esmaili نمایش پست ها
    دوستان سلام
    متشکر از اطلاعاتی که شیر کردین!
    فقط من نفهمیدم:
    1- حالا که از ایران دارم میام و گواهی نامه بین المللی هم گرفتم برای بعد از شش ماه و گرفتن گواهینامه آلمان، لازمه خود کارت گواهینامه رو تو ایران (برای صرفه جویی) بدم ترجمه کنن و با خودم بیارم؟
    2- به چه زبونی: انگلیسی یا آلمانی؟
    3- احتیاج به تأیید قوه قضاییه و وزارت خارجه هم داره؟
    4- خود گواهینامه فارسی رو هم لازمه بیارم یا همون ترجمه اش کافیه؟
    ببخشید که زیاد شد اما خیلی مهمه چون که دارم تا چند روز آینده میام اونجا. گفتم بعدا حسرتشو نخورم که این کارو می کردم یا اونو میاوردم
    1- صرفه جویی به خودت بستگی داره. اما فکر نمی کنم کمتر از 40 یورو بتونی تو ایران به آلمانی ترجمه رسمی کنی. ضمن اینکه 40 یورو تو هزینه های گرفتن گواهینامه گمه... صحبت سر 800 تا 2500 یورو هست برادر من!
    2- آلمانی
    3- بله- تمام ترجمه هایی که ایران انجام می دید باید تایید شده وزارت خارجه باشه.
    4- بله لازمه.

نقل قول نوشته اصلی توسط milad1988 نمایش پست ها
    دوستان کسی اطلاع داره میشه با گواهینامه آمریکا تو آلمان، هلند و فرانسه رانندگی کرد؟ من از یکی از دوستان آلمانی پرسیدم ایشون گفت میتونی، ولی بقیه جاها رو نمیدونم.
    برای کسی که اقامت کوتاه مدت داره (معمولا زیر شش ماه) می شه. اما برای اقامت دانشجویی باید تبدیل کنی به گواهینامه آلمانی. بستگی به ایالت (امریکا) که ازش گواهینامه گرفتی٬ ممکنه مستقیم گواهینامه آلمانی رو بدن دستت٬ یا بگن یکی از امتحان‌های آیین‌نامه یا عملی رو باید بدی. من گواهینامه لويیزیانا داشتم و ۴۰ یورو دادم و بدون امتحان گواهینامه آلمانی گرفتم. برای بیشتر ایالت‌ها همین‌طوریه. البته گواهینامه امریکات رو نگه می‌دارن

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)