صفحه 19 از 24 نخستنخست ... 9101112131415161718192021222324 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 181 تا 190 , از مجموع 235

موضوع: چمدان مناسب برای 30 -32 کيلو بار

پیش فرض پاسخ : چمدان مناسب برای 30 -32 کيلو بار

نقل قول نوشته اصلی توسط amin386 نمایش پست ها
    دوستان براي پرواز تركيش كه 30 كيلو بار مجازه آيا ميشه همه 30 كيلو بار رو تو يك چمدون بزرگ گذاشت يا بايد تو 2 تا چمدون متوسط 30 كيلو بار رو برد؟!
    مطمئنین 30 کیلو بار مجازه؟ تا جایی که من میدونم ترکیش 23 کیلو هستش ها. قطری و امارات 32 کیلو هستن. ولی خب اپر هست شما مقدار بار مجازتون رو باید توی یک چمدون سی کیلویی بزارید. مگر مقصد سفرتون امرکیا کانادا باشه که اونوقت اکثرا میگن دو تا 23 کیلو باید باشه. برید توی سایت ترکیش دقیقا نوشته چندتا چند کیلویی.

دوستان براي پرواز تركيش كه 30 كيلو بار مجازه آيا ميشه همه 30 كيلو بار رو تو يك چمدون بزرگ گذاشت يا بايد تو 2 تا چمدون متوسط 30 كيلو بار رو برد؟!
    بله ميتونيد

نقل قول نوشته اصلی توسط Pearson نمایش پست ها
    سلام
    مرجع چيزي هست كه توي بليت تون نوشته شده
    پرواز هاي توركيش به امريكاي شمالي 23 كيلويي هست در حاليكه به اروپا 30 كيلويي هست توي كلاس اكونومي
    نه مشكلي نداره
    یک چمدان 23 کیلوئی یا دو چمدان 23 کیلوئی به آمریکای شمالی ؟

نقل قول نوشته اصلی توسط pedram55 نمایش پست ها
    یک چمدان 23 کیلوئی یا دو چمدان 23 کیلوئی به آمریکای شمالی ؟
    دو چمدان 23 كيلو

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    UIUC

سلام،
    با شماره پرواز ايران اير IR872 (گويا مشترك با OS872) چه قدر بار مي شه داشت ؟ روي بليط زده كلاس V و 2PC. مي شه چه قدر بار داخل كابين و چه قدر قسمت بار؟
    هر چمدان محدوديت خاصي (سايز، وزن هر كدام) داره؟

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط rmojgani نمایش پست ها
    سلام،
    با شماره پرواز ايران اير IR872 (گويا مشترك با OS872) چه قدر بار مي شه داشت ؟ روي بليط زده كلاس V و 2PC. مي شه چه قدر بار داخل كابين و چه قدر قسمت بار؟
    هر چمدان محدوديت خاصي (سايز، وزن هر كدام) داره؟
    بار دو تكه يعني دو تا ٢٣ كيلو ، داخل كابين هم يك كيف لب تاپ و يك كري ان ٨ كيلويي ميتونيد ببريد

Member Maziar_Rafiei آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    بیوالکتریک- پلی تکنیک تهران

سلام به همه دوستان.
    من دو تا سوال داشتم ممنون میشم جواب بدید.
    1. هواپیمایی قطر به مقصد استرالیا اجازه بار 30 کیلو هست یا 32 کیلو؟
    2. من تقریبا 90% بارم لباسه. میخواستم بدونم سایز متوسط بخرم یا بزرگ؟ ایا سایز بزرگ مجموعش بیشتر از 158cm نمیشه؟
    visa: subclass 476 , lodge: 9 March 2015 , case officer: May 2015 , Health examination: 9 May 2015 , Grant: 11 May 2015 , to: Australia 1 June 2015

جواب سوال اولتون رو نمیدونم ولی خیلی راحت میتونید تو سایت ترکیش پیدا کنید. اگه سی کیلو هست بزرگ بگیرید. کلا بزرگ بگیرید بهتره چون 23 کیلو هم باشه پس فردایی یه پرواز 30 کیلویی داشتید جا کم نمیارید. همون 158 میشه جمعش. یک یا دو تا چمدون رو باز هم باید با ایرلاین چک کنید حتما (روی بلیط معلولا نوشته) ولی اگه فقط 30 کیلو هست معمولا فقط میتونید یه دونه سی کیلویی ببرید. اون دو تا چمدون یا دو تا 23 کیلویی هست یا دو تا 30 کیلویی که هیچ کدوم فکر نکنم حالت شما رو شامل بشه.

Member Maziar_Rafiei آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    بیوالکتریک- پلی تکنیک تهران

سلام به همه دوستان،
    من امروز رفتم بازار بزرگ تهران و چمدون خریدم. من رفتم راسته آهنگران پاساژ صفا. تقریبا همه جور قیمت داشت سایز بزرگ از 100 شروع میشد تا حدود 800 که من پرسیدم. با انواع مدل ها. من سایز بزرگ Jenova چهار چرخ خریدم. زیپش هم دابل بود و کلا مدلش خوب بود. جلوش 2تا جیب بزرگ و کوچیک داره. قفل TSA هم رو خود چمدون داره(جدا نیست). وزنش هم حدود 4.5 کیلو هست. جنسش هم ازین پارچه‌ای های نرم هست. در کل راضی هستم از خریدم و 360 تومن خریدم. ضمنا جمع طول، عرض و ارتفاعش هم استاندارده. یه کوله پشتی هم از همون جا با چمدون خریدم که هم اندازش مناسبه هم جنسش خوبه هم شیکه. مارک Pierr Gardin هست(البته اگه اصل باشه!!) قیمتش هم 120 شد که به نسبت جاهای دیگه خیلی پایین تره به نظرم.
    visa: subclass 476 , lodge: 9 March 2015 , case officer: May 2015 , Health examination: 9 May 2015 , Grant: 11 May 2015 , to: Australia 1 June 2015

ببخشید میشه بگید چمدون با سایز استاندارد یعنی چی؟ و آیا حتما باید بارمون رو تو چمدون بذاریم. منظورم اینه که میشه از ساک یا کارتن استفاده کرد و بار تو تحویل داد؟ واقعا از کمکتون ممنونم

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)