صفحه 10 از 24 نخستنخست 1234567891011121314151617181920 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 91 تا 100 , از مجموع 235

موضوع: چمدان مناسب برای 30 -32 کيلو بار

Member
    رشته و دانشگاه
    atomic physics

پیش فرض پاسخ : چمدان مناسب برای 30 -32 کيلو بار

توصیه میکنم اگه کسی میره استانبول بره اینجا که میگم معدن چمدونه اونم با قیمتای باور نکردنی.
    من یه چمدون آلبرتوس سایز کوچک خریدم 20$ و خواهرم هم سایز متوسطش رو خرید 32$. کلی هم تخفیف دادن. الان 1 ساله هر 2 هفته یه بار ازش استفاده میکنم، آخ نگفته. اگه کسی میره اونجا پیام بده تا آدرس بدم.

Member
    رشته و دانشگاه
    atomic physics

نقل قول نوشته اصلی توسط newapplicant نمایش پست ها
    اگر خودش را نمیتونید تکی وزن کنید اول خودتون را وزن کنید و بعد هم دوباره چمدان به دست وزن کنید .
    این چه کاریه آخه؟ چمدون که پر شد بذارینش روی وزنه. اونوقت وزنش رو بخونید. به همین سادگی. پیشنهاد میکنم از ترازوی آشپزخانه هم مدد جویید.

ApplyAbroad Hero anihoo آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط royal65 نمایش پست ها
    این چه کاریه آخه؟ چمدون که پر شد بذارینش روی وزنه. اونوقت وزنش رو بخونید. به همین سادگی. پیشنهاد میکنم از ترازوی آشپزخانه هم مدد جویید.
    ترازوی آشپزخونه ۵ کیلو بیشتر نشون نمیده که... حالا یه مدل بزرگش رو گیر بیارین حداکثر ده کیلو!!!!!!!
    اصلا هم نباید این ریسک رو کرد که چمدون رو گذاشت روی وزنه .. یه پنج کیلویی حداقل خطا داره.... هیچ وزنه ای به اون بزرگی نیست که همه ی سطح چمدون رو در بربگیره تا خطا نداشته باشه....
    بعد که میبری فرودگاه مجبور میشی جریمه اضافه بار بدی....
    از این توصیه ها به کسی نکنید تو رو خدا!
    به هرکجا که روی آسمان به رنگ شیشه های عینکی ست که به چشم زده ای.

Landing :2014

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط anihoo نمایش پست ها
    ترازوی آشپزخونه ۵ کیلو بیشتر نشون نمیده که... حالا یه مدل بزرگش رو گیر بیارین حداکثر ده کیلو!!!!!!!
    اصلا هم نباید این ریسک رو کرد که چمدون رو گذاشت روی وزنه .. یه پنج کیلویی حداقل خطا داره.... هیچ وزنه ای به اون بزرگی نیست که همه ی سطح چمدون رو در بربگیره تا خطا نداشته باشه....
    بعد که میبری فرودگاه مجبور میشی جریمه اضافه بار بدی....
    از این توصیه ها به کسی نکنید تو رو خدا!
    خودتون برید روی وزنه، بعدش چمدون رو بلند کنید و دوباره برید روی وزنه، تفاوت وزن چمدون شماست که معمولا دقت کافی رو داره.

Junior Member

سلام

هیچ راهی نداره ما که داریم برای بار اول و دانشجویی و متاهلی داریم میریم براشون درس بخونیم، بیشتر از 23 کیلوگرم بار همراه داشته باشیم؟ رسما هیچی نیست 23 کیلو
    کسی خبر داره هزینه هرکیلو اضافه بار به استرالیا چقده؟

پیشاپیش تشکر

چمدون برزنتی بگیرید که خودش سبک باشه. بچه ها بعضا کل چمدوناشون رو برزنتی می گیرن. دو تاش تو بازار انگار ۱۵ تومنه! چهارتا زیاد جا می گیره!
    چمدون معمولی استفاده نکنید مگر یکی برای وسایلی که صدمه می بینه احتمالا تو بار مثل کفشاتون!
    شما که دو نفرید می تونید یه چمدون معمولی ببرید سه تا برزنتی.
    تا ۲۴ ام بعضی ایرلاینا گیر نمی دن. ترکیش و آلیتالیا می دونم گیر نمی دن.
    کری آن رو هم سبک بگیرید اون هم سبک باشه بار زیاد می گیره.

نقل قول نوشته اصلی توسط majid_a85 نمایش پست ها
    سلام

هیچ راهی نداره ما که داریم برای بار اول و دانشجویی و متاهلی داریم میریم براشون درس بخونیم، بیشتر از 23 کیلوگرم بار همراه داشته باشیم؟ رسما هیچی نیست 23 کیلو
    کسی خبر داره هزینه هرکیلو اضافه بار به استرالیا چقده؟

پیشاپیش تشکر
    با افزودن امتیاز از دوستانتان تشکر کنید.

You RARELY have one chance to make a good first impression but OFTEN have infinite chances to make up for a bad first impression

نقل قول نوشته اصلی توسط royal65 نمایش پست ها
    توصیه میکنم اگه کسی میره استانبول بره اینجا که میگم معدن چمدونه اونم با قیمتای باور نکردنی.
    من یه چمدون آلبرتوس سایز کوچک خریدم 20$ و خواهرم هم سایز متوسطش رو خرید 32$. کلی هم تخفیف دادن. الان 1 ساله هر 2 هفته یه بار ازش استفاده میکنم، آخ نگفته. اگه کسی میره اونجا پیام بده تا آدرس بدم.
    لطف ميكنيد آدرس رو بگيد؟ و اگر توصيه‌ي ديگري داريد ممنون ميشم بفرماييد

Junior Member

دوستان ابعاد چمدون من ١٦٥ سانت هست و پروازم تركيش هست .فكر ميكنيد ايراد داره؟من اين سوالو جاي ديگه هم پرسيدم كه گفتند مهم نيست ولي از اونجاييكه من وسواس دارم ممنون ميشم اينجا هم منو راهنمايي بفرماييد!

Senior Member nima_AA آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط marfar نمایش پست ها
    دوستان ابعاد چمدون من ١٦٥ سانت هست و پروازم تركيش هست .فكر ميكنيد ايراد داره؟من اين سوالو جاي ديگه هم پرسيدم كه گفتند مهم نيست ولي از اونجاييكه من وسواس دارم ممنون ميشم اينجا هم منو راهنمايي بفرماييد!
    معمولا محدودیت سایز برای بار داخل کابین اعمال میشه و برای چمدان های بزرگ قسمت بار , وزن ملاک هستش

این متن قانون بار از سایت ایرلاین ترکیش هستش :
    In the event of the following your baggage will not be accepted on board the flight:

• Your baggage is liable to cause damage to the aircraft, passengers or other cargo,
    • Your baggage is not packaged in a way that facilitates orderly and safe handling,
    • Your baggage contains items whose transport is prohibited by laws and regulations in any of the states of departure, destination or overflight.,
    • Your baggage is of dimensions exceeding size limits,
    • Any piece of baggage exceeds 32 kg,
    • Your baggage contains prohibited hazardous substances.
    زندگی یک هدیه است به ما حق ویژه، فرصت و مسؤولیت می‌دهد.
    باید به ازای آن، چیزی بازگردانیم و آن « خود اصلاح‌شده » ماست
    . « آنتونی رابینز »

نقل قول نوشته اصلی توسط mtehrani نمایش پست ها
    چمدون برزنتی بگیرید که خودش سبک باشه. بچه ها بعضا کل چمدوناشون رو برزنتی می گیرن. دو تاش تو بازار انگار ۱۵ تومنه! چهارتا زیاد جا می گیره!
    چمدون معمولی استفاده نکنید مگر یکی برای وسایلی که صدمه می بینه احتمالا تو بار مثل کفشاتون!
    شما که دو نفرید می تونید یه چمدون معمولی ببرید سه تا برزنتی.
    تا ۲۴ ام بعضی ایرلاینا گیر نمی دن. ترکیش و آلیتالیا می دونم گیر نمی دن.
    کری آن رو هم سبک بگیرید اون هم سبک باشه بار زیاد می گیره.
    سلام
    منظورتون از چمدون برزنتی و میشه توضیح بدین؟ معمولا برزنتین دیگه ولی قیمتشون دونه ای 100 تومن به بالاست! منظورتون ازین ساک های برزنتی که مثلا حجاج میبرن؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)