صفحه 11 از 24 نخستنخست ... 23456789101112131415161718192021 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 101 تا 110 , از مجموع 235

موضوع: چمدان مناسب برای 30 -32 کيلو بار

ApplyAbroad Hero

پیش فرض پاسخ : چمدان مناسب برای 30 -32 کيلو بار

نقل قول نوشته اصلی توسط hemmati63 نمایش پست ها
    سلام
    منظورتون از چمدون برزنتی و میشه توضیح بدین؟ معمولا برزنتین دیگه ولی قیمتشون دونه ای 100 تومن به بالاست! منظورتون ازین ساک های برزنتی که مثلا حجاج میبرن؟
    دقيقا منظور همان حمدون حاجي هاست . تا ما بوديم كه قيمت حول و حوش ٥٠ هزار تومان بود. به نظر من كزينه خوبيه حون هم تو وزن صرفه جويي ميشه هم بعدا ميشه تا كرد و جاي كمي براي نكهداري ميكيره. حالا همه را هم نخواستيد بكيريد يكي دو تا را اينجوري بكيريد.

سلام دوستان کسی هست که با ترکیش پرواز داشته باشه؟ اگه بخوام یک چمدون ببرم ابعادش باید حدودن چقدر باشه تا 30کیلو جا بشه؟ آیا میشه 30 کیلو بار رو در دو چمدون برد؟

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط Mehravar نمایش پست ها
    سلام دوستان کسی هست که با ترکیش پرواز داشته باشه؟ اگه بخوام یک چمدون ببرم ابعادش باید حدودن چقدر باشه تا 30کیلو جا بشه؟ آیا میشه 30 کیلو بار رو در دو چمدون برد؟
    ابعاد حمدان را كه هم تو سايت هوابيمايي كفته و هم دوستان تو صفحات قبل. ولي اكر منظورتون اينه كه حمدان بزرك بكيريد يا متوسط كه وزن وسايلتون بشه ٢٣ كيلو( نه ٣٠ كيلو) اونم بستكي به اين داره كه حي توش ميخوايد بزاريد . اكر فقط لباسه كه سايز بزرك را بكيريد ولي اكر كتاب و وسايل سنكين داريد همان سايز متوسط را بكيريد. بعد هم تركيش يك تكه حمدان را قبول داره يعني نميشه اين ٢٣ كيلو را تو دو تا حمدان فسقلي كرد. بروازتون به كدام كشوره؟ يك تكه بار ٢٣ تايي داريد يا دو تكه بار؟

نقل قول نوشته اصلی توسط newapplicant نمایش پست ها
    ابعاد حمدان را كه هم تو سايت هوابيمايي كفته و هم دوستان تو صفحات قبل. ولي اكر منظورتون اينه كه حمدان بزرك بكيريد يا متوسط كه وزن وسايلتون بشه ٢٣ كيلو( نه ٣٠ كيلو) اونم بستكي به اين داره كه حي توش ميخوايد بزاريد . اكر فقط لباسه كه سايز بزرك را بكيريد ولي اكر كتاب و وسايل سنكين داريد همان سايز متوسط را بكيريد. بعد هم تركيش يك تكه حمدان را قبول داره يعني نميشه اين ٢٣ كيلو را تو دو تا حمدان فسقلي كرد. بروازتون به كدام كشوره؟ يك تكه بار ٢٣ تايي داريد يا دو تكه بار؟
    خیلی ممنون از راهنمایی تون ولی من منظورم دقیقن همون 30 کیلو بود. بار مجازم سی کیلو هست حالا نمیدونم چه چمدونی بهتره بگیرم. توی سایتش نوشته تعداد چمدانها مهم نیست ولی از اونجایی که بار مجاز من اصلن با جدول داخل سایتش همخونی نداره گفتم شاید این مورد هم متفاوت باشه میخواستم بدونم دوستان که تجربه بار 30 کیلو با ترکیش رو دارن چیکار کردن. مقصدم هم هلنده.

سلام
    کسی هست که ازین چمدون مکه ای ها برده باشه و اذیت شده باشه؟؟

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط mohsenaghaei نمایش پست ها
    سلام
    من خودم نداشتم ولي هي افسوس خوردم كه حرا از اونها نخريدم كه وزنش كمتر باشه و اونهايي كه داشتن هم تو فرودكاه ايران ميدن سلفون و تسمه ميبندن دورش. فقط نكته اي كه داره احتمالن وسيله شكستني نميشه توش كذاشت.

سلام
    بله من یکی بردم خیلی بده چون هیچ وقت تعادل یه چمدون باکسی رو نداره کشوندنش هم سخته تقریبن به همین دلیل. از شانس من هم تو فرودگاه امام ماموره دست گذاشت روی همین گفت بازش کن. دقیقن هم میخواست بدونه ته ساک چیه. یه کم خالی کردن و دوباره پر کردنش سخته. ولی مزیتش اینه که وزنش دو سه کیلو از چمدون عادی کمتره. البته اگه دو سه کیلو براتون حیاتی باشه میارزه.

Global Moderator

Simon آواتار ها

سلام
    عكس ازش داري بزاري؟ شادزي
    اطلاعیه مهم در بخش آمریکا
    اطلاعیه مهم در بخش کانادا

شبیه ساز آزمون تافل را از کجا دانلود کنیم؟
    از پاسخ دادن به پیام خصوصی یا پیام بازدید کننده ایی که در سطح انجمن قابل مطرح کردن است معذورم.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    General Linguistics- Tehran University

نقل قول نوشته اصلی توسط Mehravar نمایش پست ها
    بله من یکی بردم خیلی بده چون هیچ وقت تعادل یه چمدون باکسی رو نداره کشوندنش هم سخته تقریبن به همین دلیل. از شانس من هم تو فرودگاه امام ماموره دست گذاشت روی همین گفت بازش کن. دقیقن هم میخواست بدونه ته ساک چیه. یه کم خالی کردن و دوباره پر کردنش سخته. ولی مزیتش اینه که وزنش دو سه کیلو از چمدون عادی کمتره. البته اگه دو سه کیلو براتون حیاتی باشه میارزه.
    سلام
    اين ساك‌هاي شفاف مخصوص روتختي و ... هم به نظر من خوبه. بخصوص مال سرويس دو نفره ، كه بزرگتر هست.

ApplyAbroad Hero anihoo آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط sif نمایش پست ها
    سلام
    اين ساك‌هاي شفاف مخصوص روتختي و ... هم به نظر من خوبه. بخصوص مال سرويس دو نفره ، كه بزرگتر هست.
    اینا که فقط به درد همون روتختی و لحاف سبک میخوره... اونم دو سه دفعه دربیاری بذاری پاره میشه... به درد مسافرت که نمیخوره.
    به هرکجا که روی آسمان به رنگ شیشه های عینکی ست که به چشم زده ای.

Landing :2014

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)