صفحه 12 از 24 نخستنخست ... 2345678910111213141516171819202122 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 111 تا 120 , از مجموع 235

موضوع: چمدان مناسب برای 30 -32 کيلو بار

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    General Linguistics- Tehran University

پیش فرض پاسخ : چمدان مناسب برای 30 -32 کيلو بار

نقل قول نوشته اصلی توسط anihoo نمایش پست ها
    اینا که فقط به درد همون روتختی و لحاف سبک میخوره... اونم دو سه دفعه دربیاری بذاری پاره میشه... به درد مسافرت که نمیخوره.
    ميگن كافر همه را به كيش خود پندارد من داشتم به خودم فكر ميكردم كه اگه برم احتمالاً تا شش هفت سال نميتونم بيام، بنابراين يه جورايي يه بار مصرف محسوب ميشه.
    آره آنيهو جان، اونها عمر زيادي ندارن ضمن اينكه اكثراً خيلي نازك هستن ولي من سرويس خواب از گلبافت گرفتم كه ساكش شفاف هست اما خيلي ضخيم و محكمتر از نوع‌هاي ديگه‌س. براي حمل فقط لباس خوب هستن نه كتاب و وسايل ديگه.

ApplyAbroad Hero anihoo آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط sif نمایش پست ها
    ميگن كافر همه را به كيش خود پندارد من داشتم به خودم فكر ميكردم كه اگه برم احتمالاً تا شش هفت سال نميتونم بيام، بنابراين يه جورايي يه بار مصرف محسوب ميشه.
    آره آنيهو جان، اونها عمر زيادي ندارن ضمن اينكه اكثراً خيلي نازك هستن ولي من سرويس خواب از گلبافت گرفتم كه ساكش شفاف هست اما خيلي ضخيم و محكمتر از نوع‌هاي ديگه‌س. براي حمل فقط لباس خوب هستن نه كتاب و وسايل ديگه.
    من خودم لباس توی اینا میذارم که بتونم بذارم بالای کمد - زمستونی تابستونی- ولی همین از بالای کمد پایین آوردن و بالا بردن باعث پارگیش میشه... چون لباس برخلاف لحاف خیلی سنگینه.... چون حجم کمتری میگیره و وزن بالا میره... حواست باشه... بیشتر به درد لباسهای زمستونی میخوره که به نسبت حجیمترن... اگه این کار رو کردی حتما بده توی فرودگاه سلفون پیچش کنن که جر نخوره!
    به هرکجا که روی آسمان به رنگ شیشه های عینکی ست که به چشم زده ای.

Landing :2014

ApplyAbroad Guardian
    میلاد آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط sif نمایش پست ها
    من نمیدونم اصلا این کیسه ها رو برای بار هواپیما ازتون تحویل میگیرن یا نه، اما اگه هم بگیرن احتمال اینکه اسیب ببینه خیلی زیاده، مخصوصا وقتی که چهارتا ساک و چمدون سنگین رو پرت کنن روشون! و اگه اینها باعث بشه که برچسب بارتون کنده بشه بارتون گم خواهد شد.
    ناگهان خوابی مرا خواهد ربود ...

Junior Member

سلام به همگی،کسی جدیدا چمدان سایز بزرگ (یه چیزی که ۳۰ کیلو لباس و خرت و پرت توش جابشه) خریده یا از قیمتاش خبر داره؟؟؟ یه پست چند صفحه پیش خوندم که قیمتها رو حدودی نوشته بود ولی برا ۲۰۱۲ بود!
    When you tear out a man's tongue, you are not proving him a liar, you're only telling the world that you fear what he might say

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    General Linguistics- Tehran University

نقل قول نوشته اصلی توسط maryamn نمایش پست ها
    سلام به همگی،کسی جدیدا چمدان سایز بزرگ (یه چیزی که ۳۰ کیلو لباس و خرت و پرت توش جابشه) خریده یا از قیمتاش خبر داره؟؟؟ یه پست چند صفحه پیش خوندم که قیمتها رو حدودی نوشته بود ولی برا ۲۰۱۲ بود!
    من حدود يه ماه پيش تو فروشگاه شهروند بيهقي، قيمت كردم. مارك سامسونيت بود، سايز وسطيش رو مي‌گفت هشتصد تومن

Banned

[QUOTE=amirmasod;821710]من این اطلاعات رو به نقل از meweadl از یک سایت دیگه اینجا میذارم. خوندم دیدم شاید واس بقیه هم مفید باشه. فقط به قیمتا توجه نکنید،تاریخش2010 بوده.

قبل از شروع توضیحات و اظهار تجربیات باید به نکته توجه داد که هدف از خرید خود را مشخص و با سایت ایرلاین خود چک کنید. اظهار نظر آژانس ها را تنها نقطه ی اتکای قرار نداده و به آن اکتفا نکیند. فراموش نکیند که در صورتی که شما را در فرودگاه جریمه کردند، مسئولان آژانس هیچگونه مسئولیتی ندارند و این شما هستید که دچار خسارت مالی یا احتمالا روانی خواهید شد.
    هدف خرید:
    منظور از هدف خرید آن است که ببنید شما چه تعداد، حجم و وزن بار را به قسمت بار هواپیما و چه مقدار را داخل کابین میتوانید ببرید. ضمن اینکه حداکثر با پرداخت جریمه اضافی بار، سقف وزن یا حجم چه میزان است. به عنوان مثال Turkish برای هر مسافر قسمت Economy 2عدد چمدان 23 کیلوگرمی برای قسمت بار هواپیما و یک baggage 8 کیلوگرمی برای داخل کابین در نظر گرفته است با این شرط که به ازای هر کیلو اضافه بار، X دلار جریمه میکنه و با احتساب این جریمه، میزان وزن هر یک از چمدان های قسمت بار شما نباید از 32 کیلو تجاوز کند.
    پس از شما 23-32=9 KG اضافه بار میگیره و در صورت تجاوز از این 32KG بار شما را حمل نخواهد کرد; حتی با اعلام رضایت شما نسبت به پرداخت جریمه بیشتر!

ممنون از اطلاعاتتون. من چمدون ارتفاع ۷۰ سانتی دارم ولی لعنتی عرضش کمه و کت و پالتو گرون قیمت دارم میترسم با زور جا بدم توش اپل و سرشونه هاش خورد بشه تا مقصد که حدود ۲۲ ساعت تو چمدان میمونه. با این اوصاف چمدون ارتفاع ۸۲ سانت به بالا ارزون چیزی دیدید اونجا برم بخرم؟ فقط یبار میخوام بارو تا کانادا ببره دوامش مهم نیست. ممنون

Junior Member

من دیروز منوچهری بودم مخم سوت کشید اینقدر قیمتا نسبت به پارسال بالاتر بود 750 به بالا
    یسری بین 200 تا 400 هم بود که تقریبا میشه گفت یکبار مصرف
    من 2 تا چمدون بزرگ دارم اما چون وسایلم نسبتا زیاده و وزن این چمدونا ها هرکدوم 3-4 کیلو میشه نمیخوام تو این سفر همراهم ببرم
    نظرتون راجع به این ساک های چرخداری که حاجی ها مکه میبرن چیه؟ همون طبقاتی ها؟

Member
    رشته و دانشگاه
    atomic physics

نقل قول نوشته اصلی توسط ehassanpour نمایش پست ها
    لطف ميكنيد آدرس رو بگيد؟ و اگر توصيه‌ي ديگري داريد ممنون ميشم بفرماييد
    دوست عزیز میترسم خلاف مقررات فروم باشه که آدرس رو اینجا عنوان کنم و یه جور تبلیغ حساب شه. اگر کسی خواست پیام خصوصی بده من آدرس رو واسش میفرستم.

سلام
    کسی میدونه این چمدون بزرگا چند کیلو توش جا میشه؟
    من با ماهان میخوام برم آلمان. یه چمدونه متوسط دارم میخوام بدونم دومیو بزرگ بگیرم یا بازم متوسط؟ پیشنهادتون چیه؟ حدودا 45 کیلو بار دارم که یه مقدارش وسایل آشپزخونست!!!!!
    در ضمن الان قیمت چمدون تو بازار تهران 180(بزرگ) 170 (متوسط) و 160( داخل کابین)..... گفتم شاید به درد کسی بخوره.

در ضمن من چمدون قبلیم مارکه! تو فرودگاه همش نگرانم نکنه به مقصد نرسه..... البیته بیشتر نگران ساکماااااااا چون از وسایله داخلش با ارزشتره

قیمتایی که بالا گفتم واسه چمدونای معمولیه.
    تقریبا تو بازار همشون همین قیمت بودن.
    ویرایش توسط nimaafshar8 : February 12th, 2014 در ساعت 10:38 AM دلیل: ادغام

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط dichter نمایش پست ها
    در ضمن من چمدون قبلیم مارکه! تو فرودگاه همش نگرانم نکنه به مقصد نرسه..... البیته بیشتر نگران ساکماااااااا چون از وسایله داخلش با ارزشتره
    قیمتایی که بالا گفتم واسه چمدونای معمولیه.
    تقریبا تو بازار همشون همین قیمت بودن.
    بستگی داره چی بخواید تو چمدان بزارید.اگر همه اش لباس باشه باید چمدان بزرگ بگیرید که جا بشن ولی اگر وسایل سنگین دارید همون سایز متوسط چمدان را به وزن ایده ال میرسونه. ما خودمون یک عالمه وسیله اشپزخانه داشتیم که سنگین بودن و تو همون متوسط هم به وزن ایده ال میرسیدیم و چمدان خالی بود.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)