صفحه 13 از 24 نخستنخست ... 34567891011121314151617181920212223 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 121 تا 130 , از مجموع 235

موضوع: چمدان مناسب برای 30 -32 کيلو بار

Junior Member Alas آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EE

پیش فرض پاسخ : چمدان مناسب برای 30 -32 کيلو بار

سلام

بنده بلیط ترکیش دارم توی بلیط الکترونیکی نوشته 30 کیلو بار مجاز هست ولی توی همون بلیط یک لینک داده که گفته جزییات رو از این لینک ببینید
    توی اون لینک که میرم نوشته دو تا چمدان 23کیلویی. حالا من گیج شدم که کدوم درسته؟

یه سوال دیگه هم دارم
    من دارم علاوه بر لپ تاپ خودم (که تو کیف carry on میبرم) یک لپ تاپ نو با جعبه اش و اینا برای یکی از دوستانم در قسمت بار با خودم میبرم
    ممکنه گیر بدن به این قضیه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Alas نمایش پست ها
    سلام

بنده بلیط ترکیش دارم توی بلیط الکترونیکی نوشته 30 کیلو بار مجاز هست ولی توی همون بلیط یک لینک داده که گفته جزییات رو از این لینک ببینید

یه سوال دیگه هم دارم
    من دارم علاوه بر لپ تاپ خودم (که تو کیف carry on میبرم) یک لپ تاپ نو با جعبه اش و اینا برای یکی از دوستانم در قسمت بار با خودم میبرم
    سلام
    مرجع چيزي هست كه توي بليت تون نوشته شده
    پرواز هاي توركيش به امريكاي شمالي 23 كيلويي هست در حاليكه به اروپا 30 كيلويي هست توي كلاس اكونومي
    نه مشكلي نداره

Junior Member

سلام
    من شنیده ام که در فرودگاه، عده ای بار خود را با کارتون(جعبه) تحویل می دهند. با توجه به قیمت چمدان و نداشتن جای کافی در کانادا برای نگهداشتن این همه چمدان(نفری دو تا) ، برای من ایده خوبی است. آیا کسی می داند که این کار شدنی است یا نه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط aras12000 نمایش پست ها
    سلام
    من شنیده ام که در فرودگاه، عده ای بار خود را با کارتون(جعبه) تحویل می دهند. با توجه به قیمت چمدان و نداشتن جای کافی در کانادا برای نگهداشتن این همه چمدان(نفری دو تا) ، برای من ایده خوبی است. آیا کسی می داند که این کار شدنی است یا نه؟
    سلام
    بله شدنی هست

سلام
    این چمدون 23 کیلوگرم که تو سایت هواپیمایی نوشته ابعادش باید 158 سانت باشه منظورش مجموع طول و عرض و ارتفاع هست یا هریک از آنها میتونه 158 سانت باشه؟
    رشته آمار 12 امتیازی ارسال به دمشق با آرامکس 6/4/2011 صدور فایل نامبر :7/7/2011 افزودن مدارک فرزند به پرونده: 14/5/2012 تاریخ دعوت به مصاحبه اول: 7/2/2012 تاریخ مصاحبه اول:28/4/2012 تاریخ دعوت به مصاحبه دوم 13/7/2012 تاریخ مصاحبه 16/10/2012 قبول شدیم

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط gajet89 نمایش پست ها
    سلام
    این چمدون 23 کیلوگرم که تو سایت هواپیمایی نوشته ابعادش باید 158 سانت باشه منظورش مجموع طول و عرض و ارتفاع هست یا هریک از آنها میتونه 158 سانت باشه؟
    نخیر.. هر بعد میتونه ۱۵۸ باشه... فکر کنم برای ترکیش هست
    روزگار سخت گیرد بر مردمان سخت کوش... بهتره با مشکلات ساده برخورد کنید

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Alas نمایش پست ها
    سلام

یه سوال دیگه هم دارم
    سلام من هم سوال مشابه دارم. پرواز لوفت هانزا براى آمريكا كه leg دوم پرواز با يونايتد هست. توى بليت نوشته 2 pc ولى در لينكي كه داده يك ٢٣ كيلو رو مجاز زده و دومى رو ١٠٠ دلار! طبق بليت عمل كنم؟! توى بليت مخصوصا نوشته كه تو ضيحات بار براى پروازهاى به مقصد آمريكا رو از اين لينك چك كنيد.

نقل قول نوشته اصلی توسط babebo نمایش پست ها
    نخیر.. هر بعد میتونه ۱۵۸ باشه... فکر کنم برای ترکیش هست
    دوست خوب من، آخه 1 و نیم متر برای یک بعد؟؟؟؟؟ عاقلانه است؟ اطلاعات غلط ندید!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    158 سانت برای جمع هر سه بعده!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    Fall seven times, stand up eight. – Japanese proverb
    No act of kindness, no matter how small, is ever wasted. – Aesop

Junior Member

سلام دوستان من هفته گذشته منوچهرى بودم گفتم از قيمت ها مطلع تون كنم شايد به درد كسى خورد!
    سامسونت خيلى گرونه و توصيه مى كنم سراغ اش نريد! در نماينگى سامسونت carry on از ٦٠٠ هزار تومن شروع ميشد و سايز بزرگ چمدان حداقل ١٢٠٠٠٠٠ تومان قيمت اش بود.
    Delsey كه مارك فرانسوى است ولى در چين توليد ميشه carry on اش از ٣٠٠ الى ٥٠٠ هزار تومن بود (البته مدل هاى گران ترهم داشت) و سايز بزرگ حدود ٧٠٠٠٠٠ تومان. (سايز متوسط هم بين اين دو عدد!!)
    Carlton كه برند انگليسي است و باز هم در كشور دوست و برادرچين توليد ميشه carry on اش بين ٢٥٠ الى ٥٠٠ بود و سايز بزرگ هم قديمي ترين مدل اش ٤٠٠ هزار تومان و جديدترين ها ٧٠٠.
    يه توضيحى هم بدم اينكه چمدان هاى دو چرخ حدود ١٠٠ هزار تومن معمولا ارزان تر هستن ولى در خيلي مدل ها كه هم دو چرخ و هم چهار چرخ هستن فروشنده ها مدل ٢ چرخ رو جلوى ديد نميذارن( چون ترجيح ميدن مدل گرون تر رو بفروشند) پس اگر مدلي چشم تون رو گرفت حتما بپرسين شايد دو چرخ داشته باشن و ١٠٠ هزار تومن به نفع تون بشه.
    علت گرون تر بودن چمدان هاى ٤ چرخ هم اينه كه جابجايى شون خيلي راحت تره چون لازم نيست دنبال خودتون بكشيدشون و در حالت ايستاده يه بچه هم هل شون بده راه ميرن!! ولى بعضي ها اعتقاد دارن كه چرخ هاشون چون ظريف تر هست تو بار ممكنه بشكنه. ضمن اينكه در سفر آمريكا يا كانادا كه شما تعداد بار زياد دارين به هر حال بايد چرخ دستي بگيرين براى جابجايي بارتون پس اين مزيت به دردتون نخواهد خورد. توصيه من اينه كه فقط carry on و نهايتاً سايز متوسط رو چهار چرخ بخرين. و پول چهار چرخ براى سايز بزرگ ندين.
    توى منوچهرى فقط اين سه برند شعبه دارن. من شخصا مارك برام مهم نبود چون فقط سايز بزرگ مى خواستم و قصد داشتم متفرقه بخرم كه ارزون تر در بياد چون چمدان سايز بزرگ عملا خيلي استفاده اى نداره ولى گشت مبسوطى كه در منوچهرى زدم متوجه شدم كه چمدان هاى بى كيفيت و با مارك هاى جعلي هم نهايت ١٠٠ هزار تومن ازمارك دار ها ارزون تر هستن و واقعا نمى ارزن!! توصيه ام اينه كه يه مدل ارزون از نمايندگى ها انتخاب كنين.
    و اگر هم مى خواين متفرقه بخرين منوچهرى نريد برين بازار تهران. منوچهرى در زمينه گرون فروختن مارك هاى متفرقه يد طولانى داره!! (قبلاً صابون شون به تنم خورده!!)

نقل قول نوشته اصلی توسط gajet89 نمایش پست ها
    سلام
    158 سانت برای جمع هر سه بعده!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    Fall seven times, stand up eight. – Japanese proverb
    No act of kindness, no matter how small, is ever wasted. – Aesop

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)