صفحه 14 از 24 نخستنخست ... 4567891011121314151617181920212223 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 131 تا 140 , از مجموع 235

موضوع: چمدان مناسب برای 30 -32 کيلو بار

پیش فرض پاسخ : چمدان مناسب برای 30 -32 کيلو بار

نقل قول نوشته اصلی توسط DrRosha نمایش پست ها
    سلام دوستان من هفته گذشته منوچهرى بودم گفتم از قيمت ها مطلع تون كنم شايد به درد كسى خورد!
    سامسونت خيلى گرونه و توصيه مى كنم سراغ اش نريد! در نماينگى سامسونت carry on از ٦٠٠ هزار تومن شروع ميشد و سايز بزرگ چمدان حداقل ١٢٠٠٠٠٠ تومان قيمت اش بود.
    Delsey كه مارك فرانسوى است ولى در چين توليد ميشه carry on اش از ٣٠٠ الى ٥٠٠ هزار تومن بود (البته مدل هاى گران ترهم داشت) و سايز بزرگ حدود ٧٠٠٠٠٠ تومان. (سايز متوسط هم بين اين دو عدد!!)
    Carlton كه برند انگليسي است و باز هم در كشور دوست و برادرچين توليد ميشه carry on اش بين ٢٥٠ الى ٥٠٠ بود و سايز بزرگ هم قديمي ترين مدل اش ٤٠٠ هزار تومان و جديدترين ها ٧٠٠.
    يه توضيحى هم بدم اينكه چمدان هاى دو چرخ حدود ١٠٠ هزار تومن معمولا ارزان تر هستن ولى در خيلي مدل ها كه هم دو چرخ و هم چهار چرخ هستن فروشنده ها مدل ٢ چرخ رو جلوى ديد نميذارن( چون ترجيح ميدن مدل گرون تر رو بفروشند) پس اگر مدلي چشم تون رو گرفت حتما بپرسين شايد دو چرخ داشته باشن و ١٠٠ هزار تومن به نفع تون بشه.
    علت گرون تر بودن چمدان هاى ٤ چرخ هم اينه كه جابجايى شون خيلي راحت تره چون لازم نيست دنبال خودتون بكشيدشون و در حالت ايستاده يه بچه هم هل شون بده راه ميرن!! ولى بعضي ها اعتقاد دارن كه چرخ هاشون چون ظريف تر هست تو بار ممكنه بشكنه. ضمن اينكه در سفر آمريكا يا كانادا كه شما تعداد بار زياد دارين به هر حال بايد چرخ دستي بگيرين براى جابجايي بارتون پس اين مزيت به دردتون نخواهد خورد. توصيه من اينه كه فقط carry on و نهايتاً سايز متوسط رو چهار چرخ بخرين. و پول چهار چرخ براى سايز بزرگ ندين.
    توى منوچهرى فقط اين سه برند شعبه دارن. من شخصا مارك برام مهم نبود چون فقط سايز بزرگ مى خواستم و قصد داشتم متفرقه بخرم كه ارزون تر در بياد چون چمدان سايز بزرگ عملا خيلي استفاده اى نداره ولى گشت مبسوطى كه در منوچهرى زدم متوجه شدم كه چمدان هاى بى كيفيت و با مارك هاى جعلي هم نهايت ١٠٠ هزار تومن ازمارك دار ها ارزون تر هستن و واقعا نمى ارزن!! توصيه ام اينه كه يه مدل ارزون از نمايندگى ها انتخاب كنين.
    و اگر هم مى خواين متفرقه بخرين منوچهرى نريد برين بازار تهران. منوچهرى در زمينه گرون فروختن مارك هاى متفرقه يد طولانى داره!! (قبلاً صابون شون به تنم خورده!!)
    دوست من از ساک ها برزنتی برای ساک بزرگتون بخرید! مفت در میاد. فضای خیلی خوبی هم دارن
    Fall seven times, stand up eight. – Japanese proverb
    No act of kindness, no matter how small, is ever wasted. – Aesop

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط sjazayeri نمایش پست ها
    دوست من از ساک ها برزنتی برای ساک بزرگتون بخرید! مفت در میاد. فضای خیلی خوبی هم دارن
    منظورتون از چمدون برزنتى چمدون هاى hard case هست؟! چون اونا خوباش خيلي گرونن و متفرقه هاش خيلي راحت ميشكنن تو بار!

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط sjazayeri نمایش پست ها
    پرواز های امارات و قطر میگن که دو تا 23 کیلیویی میشه برد. میشه راهنمایی کنین که سایز و نوع این چمدون ها پی باشه بهترن؟
    ممنونم

Junior Member

اجازه می‌دن که چمدون سایز کوچیک رو با خودمون ببریم داخل هواپیما؟

نقل قول نوشته اصلی توسط ismn نمایش پست ها
    اجازه می‌دن که چمدون سایز کوچیک رو با خودمون ببریم داخل هواپیما؟
    بله به شرط اينكه توي فضاي لاكر بالاي سر مسافر جا بشه مشكلي نداره

نقل قول نوشته اصلی توسط DrRosha نمایش پست ها
    منظورتون از چمدون برزنتى چمدون هاى hard case هست؟! چون اونا خوباش خيلي گرونن و متفرقه هاش خيلي راحت ميشكنن تو بار!
    خیر به بیان ساده منظور همون ساک حجاج است!! چمدان هارد مناسب نیست

نقل قول نوشته اصلی توسط lopus نمایش پست ها
    پرواز های امارات و قطر میگن که دو تا 23 کیلیویی میشه برد. میشه راهنمایی کنین که سایز و نوع این چمدون ها پی باشه بهترن؟
    ممنونم
    از این ساک های حجاج تهیه کنید. سایزش هم گویا تغییر می کنه!! با زیپ

با سلام برای پرواز پگاسوس به اروپا وزن حداکثر هر چمدان میتونه چند کیلو باشه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط hastieli نمایش پست ها
    با سلام برای پرواز پگاسوس به اروپا وزن حداکثر هر چمدان میتونه چند کیلو باشه؟
    جواب دقیق سئوالتون رو میتونید از وبسایت همون شرکت هواپیمایی که ازش بلیط تهیه کردید پیدا کنید.
    " پر بکش سوی دل روشنی ها که شاید از پس تیرگی ، آفتابی در آید "
    "Your pain never goes away, You cannot get over it, You just learn how to deal with it"

Junior Member

چند تا نکته که جاصل منوچهری گردی من بود:
    1. جدیدا یک سری زیپهایی اومده که دوتا ریپه که روی هم بسته میشن. هرچند که این همه سال من سفر رفتم هیچ وقت زیپ معمولی چمدونام باز نشده اما وقتی فروشنده بهم نشون داد که زیپ های معمولی چقدر راحت با فرو کردن یک خودکار داخل زیپ باز میشن! متقاعد شدم که برای حفظ اموالم تو یک سفری که بیشتر از 24 ساعت طول میکشه از این نوع استفاده کنم.
    2. قفل TSA که معرف حضور دوستان هست و میتونه مفید باشه.
    3. نوع جدیدی از پارچه های برزنتی اومده که به ریز بافت معروفه. مزیت این نوع پارجه ها به انواع قدیمی شون اینه که به راحتی نخ کش نمیشن و تمیز کردنشون راحتتره.
    4. دسته ها ی قدیمی به بدنه چمدان پرچ میشدن که برای خود من چند باری اتفاق افتاد که این دسته ها کنده شد و هزینه های گزافی بابت تعمیرش دادم. نوعی از چمدان ها اومده که دسته جزئی از بدنه محسوب میشه و به صورت یک پارچه هست و به این راحتی ها کنده نمیشه.
    5. زیر چمدان هم دقت کنید که یک زائده پلاستیکی وجود داشته باشه و هرچقدر این پلاستیک عریضتر باشه از خوردگی زیر چمدان بر اثر کشیده شدن ر روی زمین جلوگیری میکنه که اینم خودش مسئله مهمیه.
    6. جیب رویی چمدان بهتره که به جای یک جیب بزرگ دو یا تعداد بیشتری جیب کوچک باشه که برای پیدا کردن وسایل داخلش مجبور نباشید دست را ا کتف داخل جیب فرو کنید.
    7. این ساک حجاج رو هم ما اونجا بررسی کردیم. اصلا استحکام نداره و بعد از پر شدن تعادل هم نداره و مهمتر از همه حملش سخته.
    بهتره کیفیت رو فدای قیمت نکنید. در این سفر به اندازه کافی فشار روانی و استرس داریم خوبه که دغدغه چمدون رو بهش اضافه نکنیم.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)