صفحه 18 از 24 نخستنخست ... 89101112131415161718192021222324 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 171 تا 180 , از مجموع 235

موضوع: چمدان مناسب برای 30 -32 کيلو بار

Junior Member

پیش فرض پاسخ : چمدان مناسب برای 30 -32 کيلو بار

نقل قول نوشته اصلی توسط mehdi_motalleb نمایش پست ها
    دو تا سوال دارم :
    سایز مناسب واسه 23 کیلو همون سایز وسطی چمدونها هس؟
    قفل TSA رو جدا هم میشه خرید آیا؟
    به نظر من هم اگه عمده بارتون لباس هست سایز بزرگ مناسب تر هست

سلام دوستان.من از هواپیمایی لوفتانزا برای اروپا بلیط دارم.کسی از دوستان شرایط میزان مجاز بار و راه های افزایششو میدونه!!!!

نقل قول نوشته اصلی توسط meysam10701 نمایش پست ها
    سلام دوستان.من از هواپیمایی لوفتانزا برای اروپا بلیط دارم.کسی از دوستان شرایط میزان مجاز بار و راه های افزایششو میدونه!!!!
    میثم جان لینک زیر رو چک کن.اگرم در مورد اندازه چمدون و محل خرید سوال داشتی بهم زنگ بزن. http://www.lufthansa.com/de/en/Baggage-overview

Junior Member

سلام دوستان، دو تا سوال دارم. من ممکنه بخوام تا 40 کیلو بار ببرم، بار مجاز واسم 30 کیلو هست، آیا می تونم تو یک چمدان سایز 4 این مقدار بار رو ببرم یا نه باید حداکثر هر چمدونم 30 کیلو باشه و واسه 40 کیلو یک چمدان با 30 کیلو بار بعلاوه یه چمدان با 10 کیلو بار ببرم؟ دوم این که، واسه این مقدار بار اگر مجبور شدم دو تا چمدان ببرم یکی سایز 3 ببرم و یکی سایز ،2 یا یکی سایز 4 ببرم و یکی سایز1؟ ( مشکل اینه که شنیدم سایز 4 ها مقاومت و استحکام کمتری دارن) . اگر کل بارم 30 کیلو شد چی به نظرتون یه دونه سایز 3 بخرم یا یه دونه سایز 4؟(لباس و پالتو زیاد دارم)

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط nilu2014 نمایش پست ها
    سلام دوستان، دو تا سوال دارم. من ممکنه بخوام تا 40 کیلو بار ببرم، بار مجاز واسم 30 کیلو هست، آیا می تونم تو یک چمدان سایز 4 این مقدار بار رو ببرم یا نه باید حداکثر هر چمدونم 30 کیلو باشه و واسه 40 کیلو یک چمدان با 30 کیلو بار بعلاوه یه چمدان با 10 کیلو بار ببرم؟ دوم این که، واسه این مقدار بار اگر مجبور شدم دو تا چمدان ببرم یکی سایز 3 ببرم و یکی سایز ،2 یا یکی سایز 4 ببرم و یکی سایز1؟ ( مشکل اینه که شنیدم سایز 4 ها مقاومت و استحکام کمتری دارن) . اگر کل بارم 30 کیلو شد چی به نظرتون یه دونه سایز 3 بخرم یا یه دونه سایز 4؟(لباس و پالتو زیاد دارم)
    هیچ ایر لاینی به شما اجازه نمیده که چمدانتون بیشتر از 30 کیلو باشه چون جابجاییش مشکل میشه.شایز چمدان هم بستگی به نوع بارتون داره .ما خودمون چون معمولا وسایل سنگین داریم همان سایز متوسط را گرفتیم و معمولا هم مشکلمون اینه که وزنش زیاد میشه و همچنان حجم کمه.حالا شما باید ببینید بیشتر وسایل حجیم دارید یا وسایل سنگین.

نقل قول نوشته اصلی توسط jigo0ol نمایش پست ها
    به نظر من هم اگه عمده بارتون لباس هست سایز بزرگ مناسب تر هست
    بهترین راه اینه که چمدون رو در سبک ترین حالت ممکن در کشور مقصد تهیه کنید دوست من

نقل قول نوشته اصلی توسط nilu2014 نمایش پست ها
    هر چمدون نهایتا میتونه 30 کیلو باشه

ببخشیدا من یه سوال راجع به کوله پشتی دارم. یه کوله خوشگل و خوب (مربعی نه شل و آویزون) دقیقا شبیه همونی که شمقدری تو فیلم میراث آلبرتا 2 رو دوشش میندازه میخوام. کجا میشه کوله خوب اون شکلی پیدا کرد؟

نقل قول نوشته اصلی توسط whiteflag نمایش پست ها
    ببخشیدا من یه سوال راجع به کوله پشتی دارم. یه کوله خوشگل و خوب (مربعی نه شل و آویزون) دقیقا شبیه همونی که شمقدری تو فیلم میراث آلبرتا 2 رو دوشش میندازه میخوام. کجا میشه کوله خوب اون شکلی پیدا کرد؟

توی خیابون منوچهری میتونید پیدا کنید این سایت هم یه نگاه بندازید
    http://www.kifshop.com/?wpsc_product...B4%D8%AA%DB%8C

دوستان براي پرواز تركيش كه 30 كيلو بار مجازه آيا ميشه همه 30 كيلو بار رو تو يك چمدون بزرگ گذاشت يا بايد تو 2 تا چمدون متوسط 30 كيلو بار رو برد؟!

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)