صفحه 20 از 24 نخستنخست ... 101112131415161718192021222324 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 191 تا 200 , از مجموع 235

موضوع: چمدان مناسب برای 30 -32 کيلو بار

Member Maziar_Rafiei آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    بیوالکتریک- پلی تکنیک تهران

پیش فرض پاسخ : چمدان مناسب برای 30 -32 کيلو بار

نقل قول نوشته اصلی توسط samereha2000 نمایش پست ها
    ببخشید میشه بگید چمدون با سایز استاندارد یعنی چی؟ و آیا حتما باید بارمون رو تو چمدون بذاریم. منظورم اینه که میشه از ساک یا کارتن استفاده کرد و بار تو تحویل داد؟ واقعا از کمکتون ممنونم
    هر ایرلاینی واسه هر کلاس پروازی یه وزن مشخص و یه سایز مشخص داره واسه چمدون یا ساک یا جعبه. این اطلاعات رو میتونید تو سایت ایرلاین ها ببینید. مثلا پروازهای امریکا دوتا چمدون که هر کدوم نباید بیشتر از 23 کیلو باشند،بیشتر از این مقدار باید در ساک یا چمدون جداگانه باشه که اضافه بار هم بهش تعلق میگیره یا استرالیا که نباید بیشتر از 32 کیلو باشه(میزان بار مجاز برای استرالیا 30 کیلو هست و باقیش اضافه بار میخوره ولی حتی با اضافه بار هم شما حق ندارید بیشتر از 32 کیلو در یک چمدون یا جعبه داشته باشید) سایز هم برای کلاس پروازی اکونومی معمولا یعنی جمع طول، عرض و ارتفاع چمدون یا بستتون نباید بیشتر از 158 سانتیمتر باشه. الیبه اگر چند سانت بیشتر باشه گیر نمیدن بشتر رو وزن حساس هستند. به نوع ایرلاین هم بستگی داره.
    visa: subclass 476 , lodge: 9 March 2015 , case officer: May 2015 , Health examination: 9 May 2015 , Grant: 11 May 2015 , to: Australia 1 June 2015

سلام
    من امروز بلیط گرفتم با KLM. آژانس گفت دو تا چمدون 23 کیلیویی به ازای هر نفر اما تو سایتش برا اکونومی زده یک چمدون؟ کسی میدونه چی باید کنم؟

سلام
    من امروز بلیط گرفتم با KLM. آژانس گفت دو تا چمدون 23 کیلیویی به ازای هر نفر اما تو سایتش برا اکونومی زده یک چمدون؟ کسی میدونه چی باید کنم؟
    بارتون دو تيكه هست
    ضمنن اگر استاپ اول تون شهر رم هست پروازتون klm نيست پرواز آليتاليا هست

نقل قول نوشته اصلی توسط Pearson نمایش پست ها
    بارتون دو تيكه هست
    ضمنن اگر استاپ اول تون شهر رم هست پروازتون klm نيست پرواز آليتاليا هست
    سلام
    زنگ زدم بهشون گفتن چون KLM از ایران تحریم شده تا رم رو با آلایتالیا میرید و ازاونجا به بعد با KLM.

سلام
    زنگ زدم بهشون گفتن چون KLM از ایران تحریم شده تا رم رو با آلایتالیا میرید و ازاونجا به بعد با KLM.
    از اونجا به بعدش هم KLM نيست

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    ریاضی محض دانشگاه صنعتی شریف

سلام من یکی از چمدان ها م 24 کیلو هست یکی 15 کیلو، ایا این که کی ال ام گفته دو تا 23 کیلو مجموع حساب نمی شود؟؟ ایا ارتفاع بار هم مهم است؟؟
    ​هیچ آداب و ترتیبی مجو هر چه می خواهد‏ دل تنگت، بگو

نقل قول نوشته اصلی توسط amin386 نمایش پست ها
    دوستان براي پرواز تركيش كه 30 كيلو بار مجازه آيا ميشه همه 30 كيلو بار رو تو يك چمدون بزرگ گذاشت يا بايد تو 2 تا چمدون متوسط 30 كيلو بار رو برد؟!
    فقط یک قطعه بار اجازه دارید بدید موقع چک این.

نقل قول نوشته اصلی توسط ali.kalamy نمایش پست ها
    سلام من یکی از چمدان ها م 24 کیلو هست یکی 15 کیلو، ایا این که کی ال ام گفته دو تا 23 کیلو مجموع حساب نمی شود؟؟ ایا ارتفاع بار هم مهم است؟؟
    هر کدوم از چمدون ها تون نباید بیشتر از 23 کیلو وزن داشته باشه. معمولا تا نیم کیلو بیشتر رو اجازه میدهند ولی اگر ببینند چمدون دوم وزن کمتری داره معمولا میگند جابه جا کنید. مجموع طول+عرض+ارتفاع بار هم باید از عددی کمتر باشه که خاطرم نیست. برای بار 30-32 کیلو 154 سانتی متر هست ولی عددش فرق داره برای بار 23 کیلو و 32 کیلو. برید توی ساییتشون احتمالا نوشتند.

Junior Member

سلام. من یه چمدون خریدم که DELSI هستش. روش به حجم نوشته 17+2 Lit. به من گفتن 23 کیلوییه. اما به نظر کوچیکتر میاد.

روی بلیط هم می نویسم..و احتمالا از همه چیز قابل اتکا تره...

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)