صفحه 22 از 24 نخستنخست ... 12131415161718192021222324 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 211 تا 220 , از مجموع 235

موضوع: چمدان مناسب برای 30 -32 کيلو بار

پیش فرض پاسخ : چمدان مناسب برای 30 -32 کيلو بار

سلام
    من میخوام با ترکیش برم کانادا ، نوشته یک کری آن میتونید ببرید ، اگه بخوام سازم رو با خودم ببرم دیگه ساک دیگه ای نمیتونم ببرم توی هواپیما؟! پس لپ تاپم رو چکار کنم ؟

نقل قول نوشته اصلی توسط negiiinb نمایش پست ها
    سلام
    من میخوام با ترکیش برم کانادا ، نوشته یک کری آن میتونید ببرید ، اگه بخوام سازم رو با خودم ببرم دیگه ساک دیگه ای نمیتونم ببرم توی هواپیما؟! پس لپ تاپم رو چکار کنم ؟
    نميتونيد با توجه به اين كه ساز داريد باز زيادي رو با خودتون داخل كابين ببريد
    ویرایش توسط Pearson : October 19th, 2015 در ساعت 11:34 AM

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Chemistry

خلاصه پست های چمدان: در انتخاب چمدان علاوه بر استحکام و شکیل بودند به رنگ نیز توجه کنید. رنگی رو انتخاب کنید که در میان چمدانهای دیگه به راحتی قابل تمییز باشه. فراموش نکیند اسم خود را حتما حتما روی چمدان بنویسید. تشخیص رنگهای تیره در بین اون همه چمدان واقعا سخته. همش می خوای دقت کنی ببینی مال خودته یا یه نفر دیگه.
    برای امنیت بیشتر میتونید از چمدونهایی استفاده کنید که ATS Lock داشته باشه اینجوری شما میتونید چمدونو قفل کنید چون کلید این قفلها رو امنیت پرواز فرودگاهها دارند. یک چیزهایی مثل کمربند برای چمدونها وجود داره که اگه بگیرین بهتره چون دور چمدونتون رو میگیره و اگه در اثر پرت کردن به اینور و اونور در چمدون یا زیپش مشکلی پیدا کنه وسائلتون بیرون نمیریزه. کمربند پیدا نشد با طناب دور چمدان رو محکم کنید.
    محل خرید: بازار بزرگ تهران(ارزون تر)، منوچهری
    معمولا چمدونها در 3 سايز هستن . بيشتر هم هست ولي معمولا 3 سايز رو دارن. ميخواستم بدونم اون سايز کوچيک رو ميشه به عنوان ساک دستي با خودمون وارد هواپيما ببريم؟ اگه اونو ببريم ميتونيم 1 کوله پشتي هم همراه داشته باشيم يا فقط يکيشو ميشه برد؟
    پاسخ اکثرا این بوده که میشه هر دو را با خود به داخل هواپیما برد. حتما به میزان بار مجازی که میشه به کابین برد دقت کنید. این مورد رو از شرکت پرواز میشه پرسید. معمولا بار داخل کابین 6-7 کیلو هست و بار داخل قسمت بار حدود 23-25 کیلو.
    دلسی (Delsey): گرون تر از Eminent است.
    امیننت (Eminent):یه خورده سنگینتر هستش ولی دوام و زیباییش خیلی زیاده سایزهاش هم معلومه همون 23 و 32 - که اگه 32 بگیری بهتره چون توش 23 هم میشه ریخت. مکانیکی هم اعلام می کنم سیستم چرخهاش خیلی خوب طراحی شده و مقاومه
    امبسادور (ambassador):
    اسپید (Speed):
    کارلتون(Carlton): انگلیس

Junior Member

من هفته پیش بازار بودم- اگه جنس های ارزون می خواید بخرید (که هر سه سایزو رو ۴۰۰ میدن) می تونید برید بازار همون راسه چمدون فروش ها.
    اما اگه چمدون خوب می خواید بهترین همون منوچهری چون نمایندگی
    Eminent و Delsey و غیره رو داره از بازار هم ارزونتر میده.
    Delsey مدل جدید جنس سخت و سبک سه سایز رو اگه بخواید بخرید با ۲۹۰۰۰۰۰ و ۱۹۰۰۰۰۰ و ۱۵۰۰۰۰۰ می تونید بخرید- اینا گرونترینش بود
    Eminent هم که با ۱۳۰۰۰۰۰ می تونید گرونترین و بهترین رو بخرید.
    بازار چون فقط یکی ۲ تا مغازه هست که مارک داره گرون میدن - منوچهری از همه ارزونتر میده

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Chemistry

دوستان من 8 روز پیش اومدم استرالیا
    پرواز الاتحاد
    2 تا چمدان یا ساک 23 کیلویی میشد بهمراه یه کیف دستی 7 کیلیویی آورد
    ولی من چمدان هام هر کدوم 25-26 کیلو شد و کیف دستیم هم 12 کیلو
    اونجا یه مسیول بار داره راضیش کردم بزاره این کارو بکنم

Junior Member

سلام دوستان
    كسي ميدونه با پرواز الاتحاد ميشه هم ساك 7 كيلويي و هم لپ تاپ رو برد يا اينكه فقط يك هفت كيلويي ميشه برد؟
    ممنون

Junior Member

سلام دوستان
    من بليط تركيش ايرلاين را خريداري كردم زمانيكه داري بليط ميخري بار مجاز را 30 كيلو اعلام ميكنه اما تو سايتشون كه نگاه كردم 20 كيلو زده به همراه 8 كيلو داخل كابين، آيا در بليط منظور از بار جمع كابين و بار چمدانه يا سايت دست كم نوشته؟؟
    با تشكر

نقل قول نوشته اصلی توسط elahe_jmn نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من بليط تركيش ايرلاين را خريداري كردم زمانيكه داري بليط ميخري بار مجاز را 30 كيلو اعلام ميكنه اما تو سايتشون كه نگاه كردم 20 كيلو زده به همراه 8 كيلو داخل كابين، آيا در بليط منظور از بار جمع كابين و بار چمدانه يا سايت دست كم نوشته؟؟
    با تشكر
    سلام
    ميزان بار مجاني تون به مسير تون و كلاس پروازيتون ارتباط داره نه به ارلاين تون

دوستان یه قیمت به روز از چمدان کسی داره بگه؟
    ممنون میشم

سلام دوستان . من بعنوان چمدان دوم ، از این ساکهای برزنتی که دوستان توصیه کردند گرفتم . ولی چون ظاهر و سایز استاندارد چمدان را ندارد ، (خصوصا بعد از پرشدن ،) ، ایراد نمیگیرن ؟ پرواز ایران ایر ، لوفتانزا ، تهران _مونترال.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)