صفحه 23 از 24 نخستنخست ... 131415161718192021222324 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 221 تا 230 , از مجموع 235

موضوع: چمدان مناسب برای 30 -32 کيلو بار

Banned

پیش فرض پاسخ : چمدان مناسب برای 30 -32 کيلو بار

سلام

1 - کسی تجربه برند سناتور رو داره؟... قیمت هاش ارزونه به کیفیتش شک دارم!!!

2 - مثلا این مدل سایز بزرگش 162 هست. سایز مجاز پرواز من 158 هست... این چند سانت رو گیر میدن؟!
    http://www.digikala.com/Product/DKP-...tab-techspecs/

Junior Member

باسلام:
    من پروازم به آمریکا توسط 2 ایرلاین لوفتهانزا (پرواز اول) و یونایتد (پروازهای دوم وسوم) انجام می شود. منظور از جمله زیر در قوانین بار شرکت لوفتهانزا چیه؟ این یعنیفقط یه چمدان 23 کیلویی؟ منظور از frequent traveler ها کین دقیقاً؟
    The followingbasic regulations apply for the free baggage allowance on all intercontinentalflights operated by Lufthansa:
    Economy Class: 1bag up to 23 kg

Free baggageallowance for status customers on intercontinental flights
    FrequentTraveller
    Economy Class: 2bags up to 23 kg
    در مورد ایرلاین یونایتدهم همچین توضیحی داده:
    یعنی 2 تا چمدان هر کدوم23 کیلویی؟ یا مجموعاً 23؟
    United Airlines' (UA) standard checkedbaggage / hold luggage policy details follow:

• 2 bags standard
    • Maximum dimensions: 62 inches or 157 centimeters (length + width + height)
    • Maximum weight: 50 pounds or 23 kilograms

نقل قول نوشته اصلی توسط AEC نمایش پست ها
    باسلام:

من پروازم به آمریکا توسط 2 ایرلاین لوفتهانزا (پرواز اول) و یونایتد (پروازهای دوم وسوم) انجام می شود. منظور از جمله زیر در قوانین بار شرکت لوفتهانزا چیه؟ این یعنیفقط یه چمدان 23 کیلویی؟ منظور از frequent traveler ها کین دقیقاً؟
    The followingbasic regulations apply for the free baggage allowance on all intercontinentalflights operated by Lufthansa:

FrequentTraveller

United Airlines' (UA) standard checkedbaggage / hold luggage policy details follow:

• 2 bags standard
    پروازهای امریکا و کانادا در 95 درصد موارد اجازه دو عدد چمدان 23 کیلویی دارید.
    frequent traveller اونایی هستند که پروازهای زیادی با این شرکت یا شرکت های وابسته انجام میدن و معمولا کارت طلایی یا پلاتینوم دارن. برا اونا نوشته که محدودیت چمدان و وزن اینا ندارن، که احتمال 99 درصد میدم شامل حال شما نمیشه

نقل قول نوشته اصلی توسط AEC نمایش پست ها
    باسلام:

FrequentTraveller

• 2 bags standard
    قوانین بار ارلاین ها رو نمیتونید به صورت آنلاین کنترل بفرمایید
    چون دایم در حال تغییر تحول نسبت به مبدا و مقصد خاص و همینطور نسبت به مارکتینک محلی اون کشور و وضعیت بار در دگر ارلاین های رقبیبشون متغییر هستند
    برای همین مرجع بلیت شما هست نه سایت که اطلاعاتشون مختص به هاب اصلی ارلاین هست نه مبادی دیگر
    بارتون هم دو بسته 23 کیلویی هست

Member
    رشته و دانشگاه
    کارشناسی, مهندسی نرم افزار

ام خب یکی دوتا سایتو نگاه کردم و همه تقریبا از روی هم کپی پیست کرده بودند!!

فکر کنم اگه وسایل قیمتی و مهممونو در یک چمدان دلسی (بدلیل پلاک کدگذاری شده و قابل ردیابیش) بذاریم خیلی خوب باشه؟؟ دوستان نظرتون چیه؟؟
    اما برای وسایل حساسی که باید از ضربه خوردنشون تا حد امکان جلوگیری بشه کدومو پیشنهاد میکنید؟ امریکن توریستر؟ پیرگاردین؟ پرزیدنت؟ سام سونت؟
    People wait
    all week for friday,
    all year for summer,
    all life for happiness

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط ElittA نمایش پست ها
    ام خب یکی دوتا سایتو نگاه کردم و همه تقریبا از روی هم کپی پیست کرده بودند!!

فکر کنم اگه وسایل قیمتی و مهممونو در یک چمدان دلسی (بدلیل پلاک کدگذاری شده و قابل ردیابیش) بذاریم خیلی خوب باشه؟؟ دوستان نظرتون چیه؟؟
    اما برای وسایل حساسی که باید از ضربه خوردنشون تا حد امکان جلوگیری بشه کدومو پیشنهاد میکنید؟ امریکن توریستر؟ پیرگاردین؟ پرزیدنت؟ سام سونت؟
    من به شخصه از منوچهري چمدان معمولي گرفتم و تا حالا كه چهار سال گذشته راضي بوديم و هر سال هم باهاش سفر رفتيم. كلا تو ايران خيلي پول به چمدان نديد چون اينجا تخفيف هاي خوبي روي چمدان پيدا ميكنيد البته من نميدونم الان قيمت تو ايران چنده ولي اينجا چمدان بيزينس سامسونت با يك دانه كري آن حدود ششصد دلار ميشه گرفت.

با سلام حداکثر وزن یه چمدان23 کیلو باید باشه یا 30 کیلو ؟ دو مسافر که هر کدوم 23 کیلو بار میتونند داشته باشند میشه یه چمدون 26 کیلویی و یه 20 کیلویی داشته باشند؟
    ممنون

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط hastieli نمایش پست ها
    با سلام حداکثر وزن یه چمدان23 کیلو باید باشه یا 30 کیلو ؟ دو مسافر که هر کدوم 23 کیلو بار میتونند داشته باشند میشه یه چمدون 26 کیلویی و یه 20 کیلویی داشته باشند؟
    ممنون
    بستگي به پروازتون داره ، براي كانادا دو تا ٢٣ كيلويي هست . بليطتون را چك كنيد توش نوشته بايد وزن چمدان هاتون چقدر باشه.
    در مورد وزن هم قاعدتا بايد هر دو ٢٣ باشه ولي بعضي از ايرلاين ها تا ٢٥ هم قبول ميكنن و بعضي عا هم خير. بهتره هر دو را ٢٣ كنيد كه اونجا تو فرودگاه مجبورتون نكنن كه جابجا كنيد.

Junior Member

سلام. پرواز تای که جداکثر بار مجاز رو 30 کیلو گرم زده، ایا این بار باید حتما تو یک چمدون باشه؟ یا میشه تو چند تا باشه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط pourhabibi نمایش پست ها
    سلام. پرواز تای که جداکثر بار مجاز رو 30 کیلو گرم زده، ایا این بار باید حتما تو یک چمدون باشه؟ یا میشه تو چند تا باشه؟
    بستگی به پالیسی ارلاین داره هر دو حالت ممکنه

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)