صفحه 4 از 24 نخستنخست 1234567891011121314 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 235

موضوع: چمدان مناسب برای 30 -32 کيلو بار

Senior Member

پیش فرض پاسخ : چمدان مناسب برای 30 -32 کيلو بار

معمولا چمدونها در 3 سايز هستن . بيشتر هم هست ولي معمولا 3 سايز رو دارن. ميخواستم بدونم اون سايز کوچيک رو ميشه به عنوان ساک دستي با خودمون وارد هواپيما ببريم؟ اگه اونو ببريم ميتونيم 1 کوله پشتي هم همراه داشته باشيم يا فقط يکيشو ميشه برد؟

Member
    رشته و دانشگاه
    Malaysia

من که با هواپیمایی قطر اومدم بچه ها اون کوچیکه رو اورده بودن داخل ولی بدون کوله پشتی ولی به جز اون چمدون کوچیکه توی کیفشون هم کلی وسیله بود که اصلا با اون کاری نداشتند

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Masy
    من که با هواپیمایی قطر اومدم بچه ها اون کوچیکه رو اورده بودن داخل ولی بدون کوله پشتی ولی به جز اون چمدون کوچیکه توی کیفشون هم کلی وسیله بود که اصلا با اون کاری نداشتند
    راستش بعضي اوقات اندازه کوله با کيف دستي خانمها تقريبا يکيه. پس احتمالا ميشه هم اون چمدون کوچيکه رو برد و هم يه کوله!!

Member
    رشته و دانشگاه
    Malaysia

راستش بعضي اوقات اندازه کوله با کيف دستي خانمها تقريبا يکيه. پس احتمالا ميشه هم اون چمدون کوچيکه رو برد و هم يه کوله!!
    دقیقا چون کوله پشتی من 7 کیلو و مدام میگقتن زیاده وزنش ولی کیف سرشونیم هم 7 کیلو بود که اصلا باهاش کاری نداشتن که چی هست ;D حتی وزنش هم نکردند

نقل قول نوشته اصلی توسط niva
    معمولا چمدونها در 3 سايز هستن . بيشتر هم هست ولي معمولا 3 سايز رو دارن. ميخواستم بدونم اون سايز کوچيک رو ميشه به عنوان ساک دستي با خودمون وارد هواپيما ببريم؟ اگه اونو ببريم ميتونيم 1 کوله پشتي هم همراه داشته باشيم يا فقط يکيشو ميشه برد؟
    من پارسال با بریتیش ایر ویز اومدم و امسال هم با دلتا. و هر دو بار هم کوله پشتی داشتم و هم چمدان کوچک.
    من آن خاكستر سردم كه در من شعله هم عصيان هاست
    من آن پروانه آرامم كه در من فرياد همه طوفان هاست
    من آن مجنون سردم كه در من آتش ليلي است

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط pegah57
    یکی از دوستام امروز بهم گفت تو تیراژه(نزدیک پونک) یه جایی چمدونهاش رو حراج کرده و 50 درصد تخفیف داره و میگفت با 50 تومن یه مدل خوب می تونم پیدا کنم. البته من خودم هنوز نرفتم ببینم ولی چون مارکی که گفت با اینی که شما لینک دادین یکی هست(Carlton)، گفتم بگم.
    من رفتم دیدم چمدانهاش دو سری هستند با تخفیف (50 درصد) و بدون تخفیف. با تخفیفی ها چینی هستند تحت لیسانس کارلتون انگلیس (خود فروشنده گفت) و از نظر جنس و ظاهر اصلا با بدون تخفیفی ها قابل مقایسه نیستند (البته هر دو سری مارک کارلتون را داشتند). من در مورد بدون تخفیفی ها اطلاع موثقی ندارم که حتما انگلیسی باشند اما شیک و گرون بودند! مثلا قیمت یک کیف دوشی معمولی که من خوشم اومد حدود 110 تومان بود!

نقل قول نوشته اصلی توسط Voyager
    من رفتم دیدم چمدانهاش دو سری هستند با تخفیف (50 درصد) و بدون تخفیف. با تخفیفی ها چینی هستند تحت لیسانس کارلتون انگلیس (خود فروشنده گفت) و از نظر جنس و ظاهر اصلا با بدون تخفیفی ها قابل مقایسه نیستند (البته هر دو سری مارک کارلتون را داشتند). من در مورد بدون تخفیفی ها اطلاع موثقی ندارم که حتما انگلیسی باشند اما شیک و گرون بودند! مثلا من یک کیف دوشی معمولی که خوشم اومد قیمتش حدود 110 تومان بود!
    به نظر من که قیمتش بالاست. از جاهای دیگه ارزون تر میتونید پیدا کنید. حدود سی هزار تومن

Junior Member

راستش خیلی اینجوری نیست. چون بستگی به جنس و ظاهر و مارک و ... داره. مثلا من دو مورد که خوشم اومد دلسی و سامسونت بود که مثلا دلسی رو 286 تومان گفت. انتظار هم نمیشه داشت دلسی اصل رو 30 تومان بدهند!
    اما اگر قرار باشه یک چمدون چینی بگیریم 50-60 تومان که فقط یک مارک چسبونده باشن روش ترجیح میدهم برم Grand Embassador بگیرم که قیمتش حدود 30 تومان هست (البته تو منوچهری 65 تومان می فروشند).

راستش خیلی اینجوری نیست. چون بستگی به جنس و ظاهر و مارک و ... داره. مثلا من دو مورد که خوشم اومد دلسی و سامسونت بود که مثلا دلسی رو 286 تومان گفت. انتظار هم نمیشه داشت دلسی اصل رو 30 تومان بدهند!
    اما اگر قرار باشه یک چمدون چینی بگیریم 50-60 تومان که فقط یک مارک چسبونده باشن روش ترجیح میدهم برم Grand Embassador بگیرم که قیمتش حدود 30 تومان هست (البته تو منوچهری 65 تومان می فروشند).
    خب هر چقدر پول بدین همون قدر هم آش میخورین
    این چمدان های بزرگ معمولا" تو مسافرت های داخلی کمتر استفاده میشه. از نظر استحکام هم برای مسافرت های خارجی کفایت می کنه

ApplyAbroad Champion

رشته و دانشگاه
    Telecommunication

نقل قول نوشته اصلی توسط pegah57
    یکی از دوستام امروز بهم گفت تو تیراژه(نزدیک پونک) یه جایی چمدونهاش رو حراج کرده و 50 درصد تخفیف داره و میگفت با 50 تومن یه مدل خوب می تونم پیدا کنم. البته من خودم هنوز نرفتم ببینم ولی چون مارکی که گفت با اینی که شما لینک دادین یکی هست(Carlton)، گفتم بگم.
    من رفتم دیدم چمدانهاش دو سری هستند با تخفیف (50 درصد) و بدون تخفیف. با تخفیفی ها چینی هستند تحت لیسانس کارلتون انگلیس (خود فروشنده گفت) و از نظر جنس و ظاهر اصلا با بدون تخفیفی ها قابل مقایسه نیستند (البته هر دو سری مارک کارلتون را داشتند). من در مورد بدون تخفیفی ها اطلاع موثقی ندارم که حتما انگلیسی باشند اما شیک و گرون بودند! مثلا قیمت یک کیف دوشی معمولی که من خوشم اومد حدود 110 تومان بود!
    کیف رو دوشی های کارلتون تا 600 تومان هم هستند. اگه اصل باشه عجیب نیست قیمتش.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)