صفحه 8 از 24 نخستنخست 123456789101112131415161718 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 71 تا 80 , از مجموع 235

موضوع: چمدان مناسب برای 30 -32 کيلو بار

پیش فرض پاسخ : چمدان مناسب برای 30 -32 کيلو بار

سلام

قیمت ها یکم فرق کرده

قیمت چمدان های سایز بزرگ ( از بین 3 سایز) حدودا 150 تومن هست ( جنس درجه یک چینی) غیر چینی هم اگه واقعا باشه و به آدم نندازن خیلی بالاست ( 900 تا 1)
    البته نمیدونم چرا انجوریه چون تو سایت خود Delsey هم قیمتا اینجوری نیست و حول و حوش 300 هست

به هر حال درجه 2 و 3 چینی رو میشه با 50 تومان هم خرید که یک سفر بیشتر کنارتون نیست بعدش میره تو سطل زباله

البته مارک خوب تو بازار الان Eminent هست که چینی هستش نه انگلیسی.

ApplyAbroad Guru Sunrise آواتار ها

من نتونستم در منوچهری و بازار Vacuum Bag پیدا کنم. کسی میدونه کجا هست؟

ApplyAbroad Veteran
    samiii22 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Urbanism & Strategic Planning - K.U.Leuven

من یه Samsonite گرفتم سایز بزرگ و 315 تومن. البته وزرنش 3.5 کیلو بیشتر نیست و فوقولاده سبک هستش. اگه اضافه وزن چمدان های دیگه و اضافه باری که بهش میخوره رو حساب کنید به نظرم بصرفه چون چمدونی هست که حالا حلاها کار میکنه! فکر نمیکنم دیگه لازم باشه تا 10-12 سال دیگه هم به فکره یکی دیگه باشم چون جنسش حرف نداره

.I.Please review the rules of the forum once more
    .II.If you have any kind of questions PLEASE send them in the relevant topics in the public forum and NOT as private message
    In case your question is not answered, you can inbox me a reference to your question in the public forum

ApplyAbroad Veteran
    atabak-aut آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering-École Polytechnique de Montréal

نقل قول نوشته اصلی توسط Sunrise نمایش پست ها
    من نتونستم در منوچهری و بازار Vacuum Bag پیدا کنم. کسی میدونه کجا هست؟
    از مترو پانزده خرداد پیاده شده به سمت خیابان ناصرخسرو حرکت کنید، بعد از خیابان ناصرخسرو دیگه مغازه ها رو بگردین، تقریبن دور و بر ورودی بازار خلیج فارس.
    Essentially, all models are wrong, but some are useful.
    (George E. P. Box)
    ----------------------------------------------------------------------
    به
    قوانین انجمن احترام بگذاریم.

Junior Member

چند نکته که بنظر مهم می آید را بصورت گزینه ای میشمارم.

1) سعی کنید در چیدن وسایل داخل چمدان از روش رول کردن استفاده کنید چون تجربه نشان داده این روش حدالقل 20% به حجم مفید چمدان اضافه کرده و به همین جهت حجم و وزن خود چمدان کم میشود.
    2) سعی کنید که چمداندان را در رنگهای غیر تیره تهیه کرده ویا با یک نشان خاص، از دیگر چمدان ها متمایز کنید.
    3) سعی کنید از چمدانهایی استفاده کنید که دارای چرخ باشند و براحتی با کشیدن بر روی زمین جابجا شوند.
    4) سعی کنید که چمدان از نوع هارد کیس (انعطاف ناپذیر) باشد تا در صورت نیاز از آن به عنوان یک چرخ برای دیگر وسایل همراهتان استفاده کنید.
    5) وسایل قابل حمل به داخل هواپیما را هرگز در چمدانتان نگذارید تا بتوانید از حداکثر وزن مجاز برای وسایل دیگرتان استفاده کنید.
    6) دیده شده بعضی از دوستان وسایلی را با خود به همراه میبرند که مورد استفاده خواص (غیر ضروری) دارد ویا در کشور مقصد با هزینه کمتر و ساده تر قابل تهیه است. همیشه قبل از جمع آوری وسایل آنها را به 3رده ضروری ، عادی و غیر ضروری تقسیم کرده و اگر با جایدادن دو رده اول بازهم به حداکثر وزن نرسیدید اقدام به جایدادن رده سوم کنید.
    7) اکثر مواقع دیده شده که دوستان به دلیل نداشتن سنسی از 30کیلو رو به چمدان های بزرگی می آورند که خود وزن قابل توجهی دارن، با توجه به حجم وسایلی که از قبل جمع کرده اید اقدام به خرید کنید.
    8) در به همراه بردن دارو دقت کنید و قبل از آن از قوانین مرتبط با داروهای مجاز در کشور مقصد را بدست آورده و مطالعه کنید.

امیدوارم مفید واقع بشود.
    موفق باشید.

ApplyAbroad Hero anihoo آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط Mehdi_Abhar نمایش پست ها

نوشته اصلی توسط mahdisq
    من 2 سال پیش که رفتم اروپا یک خانواده را دیدم که از یک سری چمدان (البته خیلی هم شکل چمدان نداشت) استفاده میکردند که بیشتر شکل این ساکهای بزرگ سربازی بود (شکل یک گونی استوانه ای شکل از جنس برزنت)

به نظرم چيز جالبي مي تونه باشه. كسي تا به حال ايران همچين چيزي ديده جايي بفروشن؟
    به این چمدونها میگن ساکهای برزنتی حجاج! من توی بازار هم دیدم ولی خودم از منوچهری خریدم... جنسهای مختلقی هم داره. قیمتشه هم حدودا ۲۰ تا ۲۵ تومنه. بزرگ و کوچیک میشه تا سه سایز!
    به هرکجا که روی آسمان به رنگ شیشه های عینکی ست که به چشم زده ای.

Landing :2014

ApplyAbroad Hero anihoo آواتار ها

یادم رفت بگم اینی که من خریدم ۶ تا چرخ داره کفش هم چوب محکمه.

نقل قول نوشته اصلی توسط Mehdi_Abhar نمایش پست ها
    به نظرم چيز جالبي مي تونه باشه. كسي تا به حال ايران همچين چيزي ديده جايي بفروشن؟
    نقل قول نوشته اصلی توسط anihoo نمایش پست ها
    به این چمدونها میگن ساکهای برزنتی حجاج! من توی بازار هم دیدم ولی خودم از منوچهری خریدم... جنسهای مختلقی هم داره. قیمتشه هم حدودا ۲۰ تا ۲۵ تومنه. بزرگ و کوچیک میشه تا سه سایز!
    به هرکجا که روی آسمان به رنگ شیشه های عینکی ست که به چشم زده ای.

Landing :2014

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    IAU

من الان برای ایران ایر به مقصد آلمان اجازه 40 کیلو باز مجاز دارم. میتونم همه این 40 کیلو بار رو تو یه چمدان جا بدم یا باید بارمو بصورت یه چمدان 30 کیلویی+یه 10 کیلویی تقسیمشون کنم؟

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط parsab نمایش پست ها
    من الان برای ایران ایر به مقصد آلمان اجازه 40 کیلو باز مجاز دارم. میتونم همه این 40 کیلو بار رو تو یه چمدان جا بدم یا باید بارمو بصورت یه چمدان 30 کیلویی+یه 10 کیلویی تقسیمشون کنم؟
    خیلی از ایرلاین ها محدودیت 32 کیلویی هر چمدان رو دارند برای همین بهتره بصورت 30+10 تقسیم کنید.

جدیدا کسی چمدان تهیه نکرده؟
    بیشتر پست ها قدیمی شده. با توجه به بالارفتن دلار و گرونی، کسی از مکان های مناسب و جدید برای تهیه چمدون اطلاعات جدیدتری داره؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)