صفحه 3 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 32

موضوع: گزارش ها | نظرهای مرتبط با سیستم نقل قول چندگانه " نحوه کارکرد و امکانات "

ApplyAbroad Hero anihoo آواتار ها

پیش فرض پاسخ : گزارش ها | نظرهای مرتبط با سیستم نقل قول چندگانه " نحوه کارکرد و امکانات "

نقل قول نوشته اصلی توسط goody_good نمایش پست ها
    کس دیگه ای هم هست که با جستجو در موضوع مشکل داشته باشه؟؟!
    من چند وقته هر چی که سرچ میکنم با این پیغام سیستم روبرو میشم:
    جستجوی شما نتیجه ای نداشت . لطفا " با واژه های دیگر مجددا جستجو کنید
    ظاهرا این مشکل همیشه وجود داشته و توصیه شده از قسمت سرچ گوگل که کمی آنطرفتر است استفاده کنید.
    به هرکجا که روی آسمان به رنگ شیشه های عینکی ست که به چشم زده ای.

Landing :2014

Member
    رشته و دانشگاه
    University

پیش فرض پاسخ : گزارش ها | نظرهای مرتبط با سیستم نقل قول چندگانه " نحوه کارکرد و امکانات "

این فقط نظر منه دلیلی هم نداره درست باشه، تنها نقطه تار این سایت هرج ومرج تاپیک هاست . تنها راه فرار ازین مشکل عدم امکان ایجاد موضوع برای همه ی اعضاس.میشه یه قسمت جدا واسه همین کار اختصاص داد و یه مدیر فعال رو هم اونجا واسه پاسخگویی اونجا گذاشت. اگه پستم جای درستی نیست لطفا انتقال دهید. با تشکر

ApplyAbroad Guru zini_zinparast آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط goody_good نمایش پست ها
    کس دیگه ای هم هست که با جستجو در موضوع مشکل داشته باشه؟؟!
    من چند وقته هر چی که سرچ میکنم با این پیغام سیستم روبرو میشم:
    جستجوی شما نتیجه ای نداشت . لطفا " با واژه های دیگر مجددا جستجو کنید
    یکی از بزرگترین ایرادات فروم همین سرچ هست که متاسفانه به آن پرداخته نمیشه. چرا ؟ نمیدونم!!! اگر این سرچ درست بشه سوالات تکراری کم و اطلاع رسانی بهتر میشود!!

مورد بعدی اینکه بهتره این امکان برای کاربران بوجود بیاد که بتوانند مطالب قبلی رو که نقل قول نشده به راحتی پاک کنند حتی اگر مال چند ماه پیش باشه. این طوری کار ادمینها هم سبکتر میشود چرا که فردی که بعد از مدتی به اشتباه خودش پی برده مطلب قبلی خود را به راحتی می تواند پاک کند.
    Impossible is impossible because someone did not put effort to make it true

مدیران خواهشا تعداد نقل قول های چند گانه را از 2 تا به 15 افزایش دهید.
    و این ریدایرکت شدن بعد از انتخاب 2 تا نقل قول را هم غیر فعال کنید،

و طوری تنظیم کنید که بعد انتخاب نقل قول های چند گانه شخصی باید روی پاسخ به موضوع کلید کرده تا نقل قول های انتخاب شده ظاهر شود.
    و سپس اقدام به پاسخ نمایید.

Junior Member

سلام. در بعضی از بخش ها به علت اینکه تعداد پست هایی که گداشته میشود زیاد است، وقتی کسی پستی می گذارد این امکان دارد که بدون پاسخ به سوال او صفحات جدیدی ایچاد شود و در نتیجه دیگر پاسخ داد تشود چوت متاسفانه دیده نمیشود واین امر مشکلات زیادی را ایجاد میکند اگر جای این پستها با پستهای که جواب داده میشود عوض شود شانس اینکه پاسخی دریافت کنند بیشتر میشود.
    متشکرم

چون من نمیدونم دارم جای درستی سوالمو میپرسم یانه، قبلش یه ببخشید بگم. آخه جای بهتری پیدا نکردم واسه پرسیدنش.
    چرا وقتی من یه پستی میذارم و یه نفری جوابمو میده، نمیتونم بفهمم که جواب داده یا نه؟ باید حتما بگردم اون تاپیک رو دوباره پیدا کنم، یکی یکی پست ها رو نگاه کنم تا بالاخره ببینم مثلا جواب من داده شده یا نه؟ اولا اینجوری نبود تو بخش "جهت اطلاع شما" میشد ببینم، ولی الان فقط اگه امتیازی بهم بدن یا پیغام خصوصی بدن رو میتونم تو این بخش ببینم. ممنون میشم بگید مشکلم کجاست، تنظیماتشم زیر و رو کردم به جایی نرسیدم.

Senior Member nima_AA آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط Blue_Heart نمایش پست ها
    چون من نمیدونم دارم جای درستی سوالمو میپرسم یانه، قبلش یه ببخشید بگم. آخه جای بهتری پیدا نکردم واسه پرسیدنش.
    چرا وقتی من یه پستی میذارم و یه نفری جوابمو میده، نمیتونم بفهمم که جواب داده یا نه؟ باید حتما بگردم اون تاپیک رو دوباره پیدا کنم، یکی یکی پست ها رو نگاه کنم تا بالاخره ببینم مثلا جواب من داده شده یا نه؟ اولا اینجوری نبود تو بخش "جهت اطلاع شما" میشد ببینم، ولی الان فقط اگه امتیازی بهم بدن یا پیغام خصوصی بدن رو میتونم تو این بخش ببینم. ممنون میشم بگید مشکلم کجاست، تنظیماتشم زیر و رو کردم به جایی نرسیدم.
    بخش "جهت اطلاع شما" فقط مربوط به اطلاع از دریافت پیام خصوصی جدید ی, پیام جدید در صفحه کاربری شما و دریافت امتیاز و اخطار میباشد و شما نمیتوانید از این طریق پی ببرید که کی جواب سوال شما درانجمن داده شده

فقط میتوانید با اشتراک در موضوع در تاپیکی که سوال مطرح کرده اید مشترک شوید تا هر ارسال جدیدی آمد مطلع شوید . که میتواند یکی از این ارسال ها پاسخ کاربران به سوال شما باشد

سیستم فعلی انجمن امکان اطلاع رسانی خودکار نسبت به جواب پست کاربر را ندارد
    زندگی یک هدیه است به ما حق ویژه، فرصت و مسؤولیت می‌دهد.
    باید به ازای آن، چیزی بازگردانیم و آن « خود اصلاح‌شده » ماست
    . « آنتونی رابینز »

نظرات دوستان رو خوندم- منم یه پیشنهاد دارم که امیدوارم عملی بشه- اینکه وقتی ازپستی "نقل قول" میشه به میل اون فردی که پست اولیه را گذاشتشه بوده و پستش نقل قول شده یک notification برود تا متوجه شود که سوالش در تاپیک جواب داده شده ،تا آن فرد زودتر ترغیب شود فروم مربوطه را چک کند
    این گزینه " اشتراک در موضوع انجمن" که با ارسال هر پست notification می دهد خیلی کارآمد نیست چون شاید واقعا طرف دوست نداشته باشد به ازای هر پستی که در تاپیک مربوطه گذاشته میشود، مدام انجمن را چک کند
    متاسفانه خیلی اوقات مطالبمان در انجمن پاسخ داده میشود ممکن است چند روز اول مدام چک کنیم که آیا کسی پاسخ داده یا نه، اما ممکن است کسی بعد یک ماه به ما جواب داده باشد و به علت اینکه نمی دانیم سوالمان پاسخ داده شده است، در زیر انبوهی از پست های سایرین که در طی یک ماه در تاپیک سوال گذاشته اند، گم شود-مرسی
    (عین سیستم mention کردن اسم در فیس بوک که مطمئنیم کسی ، اسم ما را ذکر کرده و حتما چک می کنیم)
    حداقل اگر پیشنهاد هی عملی نیست نظر فنی و انتقاد هایی که به آن وارد هست را بگویید تا چاره ای جدید اندیشه شود !!
    البته امیدوارم هر گونه اعمال و تغییر فنی در سایت منجر به حذف لینک های آپلودی فایل های بچه ها و یا پاسخ هایشان نشود
    مرسی
    ویرایش توسط ghazal85 : May 2nd, 2014 در ساعت 09:56 AM

Junior Member spring64 آواتار ها

سلام. من برای دو انجمن توسط خبر سازی روزانه از طریق ایمیل مشترک شده ام. منتها لینکی که برای هر یک از تاپیک های این انجمن ها در ایمیل دیده میشه، من رو هدایت میکنه به اولین پست اون تاپیک. به فرض یه تاپیکی دویست صفحه داره و امروز یه پست جدید خورده، حالا لینکی که برای آگاه سازی از پست یا پست های جدید در ایمیل ظاهر میشه، بر میگرده به اولین صفحه ی اون تاپیک در صورتیکه باید این لینک ما رو هدایت کنه به آخرین صفحه برای اطلاع از آخرین پست (ها).
    If you're going to San Francisco, Be sure to wear some flowers in your hair

ApplyAbroad Hero anihoo آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط spring64 نمایش پست ها
    سلام. من برای دو انجمن توسط خبر سازی روزانه از طریق ایمیل مشترک شده ام. منتها لینکی که برای هر یک از تاپیک های این انجمن ها در ایمیل دیده میشه، من رو هدایت میکنه به اولین پست اون تاپیک. به فرض یه تاپیکی دویست صفحه داره و امروز یه پست جدید خورده، حالا لینکی که برای آگاه سازی از پست یا پست های جدید در ایمیل ظاهر میشه، بر میگرده به اولین صفحه ی اون تاپیک در صورتیکه باید این لینک ما رو هدایت کنه به آخرین صفحه برای اطلاع از آخرین پست (ها).
    یک نگاه به تنظیمات بندازید امکان سورت کردن از قدیم به جدید و از جدید به قدیم هست. ببینید مال شما روی کدوم تنظیم شده.
    به هرکجا که روی آسمان به رنگ شیشه های عینکی ست که به چشم زده ای.

Landing :2014

صفحه 3 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)