صفحه 11 از 23 نخستنخست ... 23456789101112131415161718192021 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 101 تا 110 , از مجموع 223

موضوع: رفع اشکال GRE Verbal

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    FUM

پیش فرض پاسخ : رفع اشکال GRE Verbal

سلام دوستان
    ببخشید من با این سری سوال بخش وربال که می گه کدوم جمله فلان موضوع رو میگه مشکل دارم! تو آقیشال گاید مثلا جمله ی 11 جواب صحیح هست که گفته جمله ی نهم مثلا! یعنی خود جمله رو که نوشته تو خط 11 هست ولی میگه 6! میشه بگین بر چه اساسی خط ها رو می شمارن؟!!!

Senior Member hirt-01 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mining engineering, Urmia University

نقل قول نوشته اصلی توسط monarosa نمایش پست ها
    سلام دوستان
    ببخشید من با این سری سوال بخش وربال که می گه کدوم جمله فلان موضوع رو میگه مشکل دارم! تو آقیشال گاید مثلا جمله ی 11 جواب صحیح هست که گفته جمله ی نهم مثلا! یعنی خود جمله رو که نوشته تو خط 11 هست ولی میگه 6! میشه بگین بر چه اساسی خط ها رو می شمارن؟!!!
    .it's not 3rd line or 6th line. in official guide, it has been clearly said that 3rd sentence or 6th sentence
    خوب میریم که داشته باشیم اپلای دکترا برای فال 17 یا 18
    Resume: BSc: From Urmia Uni,17.59/20; MSc GPA: From Uni of Bologna, 28.2/30; GRE(Q163/V158/AWA3) ; iBT:100 (have to take it agian!); 0 publication ; PhD Applicant

Senior Member hirt-01 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mining engineering, Urmia University

متن ( عکس اول ) میگه که برای خانوم های نظامی، جست و جو برای functional equivalence باید برپایه باشه ( 5 خز از زیر ) - گزینه 2

خز آخر هم گفته که که خانوم های نظامی روی کارهای غیرنظامی جدید به علت تاکید در حال پیشرفت deterrence بشوند. ( تغییر کاراکتر ) - گزینه 1

حالا سوال که میخواد که یه فاکتور برای نشانه برابری در گذشته رو میخواد.

همه گزینه ها به جز 1 و 2 حذف میشن ولی چرا بین 1 و 2، 1 انتخاب شده؟ گزینه 1 غیرمستقیم به متن اشاره داره، من فکر میکنم 2 درست هست...
    تصاویر پیوست تصاویر پیوست
    خوب میریم که داشته باشیم اپلای دکترا برای فال 17 یا 18
    Resume: BSc: From Urmia Uni,17.59/20; MSc GPA: From Uni of Bologna, 28.2/30; GRE(Q163/V158/AWA3) ; iBT:100 (have to take it agian!); 0 publication ; PhD Applicant

By idiosyncratically refusing to dismiss an insubordinate member of his staff, the manager not only contravened established policy, but he also _________ his heretofore good chances for promotion.
    (A) railed against

(B) denounced

(C) compromised

(D) attuned

(E) succored
    دوستان لطفا جواب این سوال نسبتا ساده را هم با دلیل بگین. ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط unanimous نمایش پست ها
    By idiosyncratically refusing to dismiss an insubordinate member of his staff, the manager not only contravened established policy, but he also _________ his heretofore good chances for promotion.
    (A) railed against

(B) denounced

(C) compromised

(D) attuned

(E) succored
    دوستان لطفا جواب این سوال نسبتا ساده را هم با دلیل بگین. ممنون
    جواب C می شه فکر کنم. نگاه کنید به معنای سوم Compromise در دیکشنری آکسفورد:
    To bring yourself/sb/sth into danger

ممنون از پاسخ دوستان. متاسفانه یک مشکلی هست توی سوالات منهتن ، چندین بار برخوردم سوالات دوگزینه ای که عملا بیش از دو هم معنی توی گزینه هاست. لطفا بگین چطور ممکنه از بین سه کلمه هم معنی دوتاش انتخاب میشه؟ ممکنه تست استاندارد نباشه؟ سوال اینه: though it seems implausible that one could be a great writer without some experience of life, many famous author have led a ...and solitary existance. 1. Idiosyncratic 2. Cloistered 3. Harbored. 4. Enigmatic 5. Sheltered 6. Cryptic گزینه 3 و 5 توی دیکشنری وبستر دقیقا هم معنی معرفی شده. و 1و 4 و 6 هم هم معنی هستند. حالا جواب درست به نظر شما چیه؟ چرا؟. ..

ممنون از پاسخ دوستان. متاسفانه یک مشکلی هست توی سوالات منهتن ، چندین بار برخوردم سوالات دوگزینه ای که عملا بیش از دو هم معنی توی گزینه هاست. لطفا بگین چطور ممکنه از بین سه کلمه هم معنی دوتاش انتخاب میشه؟ ممکنه تست استاندارد نباشه؟ سوال اینه: though it seems implausible that one could be a great writer without some experience of life, many famous author have led a ...and solitary existance. 1. Idiosyncratic 2. Cloistered 3. Harbored. 4. Enigmatic 5. Sheltered 6. Cryptic گزینه 3 و 5 توی دیکشنری وبستر دقیقا هم معنی معرفی شده. و 1و 4 و 6 هم هم معنی هستند. حالا جواب درست به نظر شما چیه؟ چرا؟. ..
    1و 4 و 6 هم معنی نیستند. در این تست، 4و 6 با هم یک معنی دارند تقریبا ولی 1 اصلا با Cryptic و Enigmatic هم معنی نیست. من فکر می کنم جواب باید گزینه 2 و 5 باشه یعنی Cloistered و Sheltered. اگر چه شک دارم. حالا شما جواب درست رو هم بگید.

بله دقیقا درسته. اما sheltered v harbored توی وبستر synonym معرفی شدند . چطور ممکنه پس یکی الویت داشته باشه؟ شما معنی harbored را بدونین یکم گیج کننده میشه تست

بله دقیقا درسته. اما sheltered v harbored توی وبستر synonym معرفی شدند . چطور ممکنه پس یکی الویت داشته باشه؟ شما معنی harbored را بدونین یکم گیج کننده میشه تست
    درسته خیلی معنای این دو تا به هم نزدیکه ولی اگر Cloistered رو در وبستر ببینید sheltered را هم معنی آورده ولی harbored رو نه. بهترین معادل واسه این دو تا Secluded است به نظر من. ضمنا sheltered life در زبان انگلیسی به معنای زندگی بی هیاهو و به دور از شلوغی است. بنابراین Cloistered و sheltered مناسب این جمله اند. البته واقعا تشخیص تفاوت این سه کلمه کار دشواریه.

ضمن تشکر از جواب های کامل شما
    در سوال زیر گزینه صحیح را با دلیل بفرمایید
    the astronomer and feminist Maria own prodigious activity and the vigor of the association for the advancement of movement of women during the 1870 ....any assertion that feminism was ....in that period
    1- exclude...thriving
    2-contradict...prospering
    3- pervade..remote
    4-buttress..dormant
    5-belie...quiescent

متاسفانه در این سوال قادر نیستم نکات خاص که جواب را مشخص میکند شناسایی کنم
    با سپاس

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)