صفحه 9 از 23 نخستنخست 12345678910111213141516171819 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 81 تا 90 , از مجموع 223

موضوع: رفع اشکال GRE Verbal

پیش فرض پاسخ : رفع اشکال GRE Verbal

very با act به کار بردنش عادیه؟ یا این یه ساختار خاصه؟

سپاس از توضیحتون

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ahmadfxsarmaye نمایش پست ها
    very با act به کار بردنش عادیه؟ یا این یه ساختار خاصه؟

سپاس از توضیحتون
    معمولا very باید قبل از صفت بیاد و برای بیان یک اسم از a lot of یا too much استفاده میکنیم اما اینجا very رو برای توصیف اسم اورده که یه مقداری گیج کننده هست. اما اگر بجای very مثلا too much رو بذاریم فهمش راحتتر میشه .

very هم نقش adjective داره همadverb:

as an adverb (before adjectives and adverbs): It had been a long day and he was very tired. ♦ I always walk very quickly
    as an adjective (only before a noun): ♦ The car exploded before my very eye

که در حالت adjective بیشتر برای تاکید یا تشدید به کار میره که میتونید معنی دقیقشو در این حالت تو دیکشنری macmillan چک کنید.

ممنون بابت توضیحات،با این مثال دومی که شما اوردی مشخص شد مشکل فقط very نیست در واقع اسم بعدشم..یکم غیر عادی انتخاب میشه very eye

just as such apparently basic things as rocks,clouds and calms are,in fact, intricated structured entities,so th self ,too,is not an elemenatry particle,but is..............construction

یه جمله اینطوری تو رایتینگ بنویسیم فکر کنم 5 بشیم!! دو تا سوال دارم راجع به این سوال: اول اینکه نقش گرامری so the self،too...
    فکر کنم اینطوری بگم راجع به کل جمله مخصوصا قسمت دومش یه توضیحی بدید، معنیشم من بیشتر درک کردم تا اینکه ترجمه کرده باشم و سوال دوم این که جای خالی compliated میشه که در واقع با توجه به intricately انتخاب شده ولی چرا convoluted نمیشه؟ (convoluted هم جز گزینه هاست)

سوال قبلی ما که جواب داده نشد حالا نمی دونم از سختی زیاد بود یا از واضح و مبرهن بود!

for sometime now.........has been presumed no to exist: the cynical conviction that every body has an angel is considered wisdom

جواب ها : rationality
    disinterestedness گزبنه صحیح :سوال من ایه INTERESTEDNES بودن یعنی WISDOM??????
    insincerity
    diffidence

Junior Member

the actual rigidity of Wilson's position was always betrayed by his refusal to compromise after having initially agreed to negotiate a settlement .
    کلمه betrayed در این جمله به چه معنی هست ؟ به معنای خیانت که نیست ، هست !!؟؟

نقل قول نوشته اصلی توسط sahar-h نمایش پست ها
    the actual rigidity of Wilson's position was always betrayed by his refusal to compromise after having initially agreed to negotiate a settlement .
    کلمه betrayed در این جمله به چه معنی هست ؟ به معنای خیانت که نیست ، هست !!؟؟
    نه نیست ؛یعنی مشخص می شد ،معلوم میشد، در واقع از معنای گویا بودن میاد
    به طور خلاصه :ریجیدیتی ویلسون با سر باز زدنش از مصالحه مشخص می شد

Junior Member

معنی این جمله چیه ؟ دقیقا چی میحواد بگه !؟
    although thousands of
    patents are challenged in court for other reasons, no incentive exists for anyone
    .to expend effort debunking the science of an erroneous patent

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط sahar-h نمایش پست ها
    معمولا very باید قبل از صفت بیاد و برای بیان یک اسم از a lot of یا too much استفاده میکنیم اما اینجا very رو برای توصیف اسم اورده که یه مقداری گیج کننده هست. اما اگر بجای very مثلا too much رو بذاریم فهمش راحتتر میشه .
    very اگر قبل از اسم بیاید معنی همین/همان میدهد
    مثلا: I saw him with my very eyes یعنی من اونو با همین چشمام دیدم

ممنون از توضیحت علی اقا ، من تو کف این very eye مونده بودم.تکلب اون very act چی میشه؟
    act باید صفت در نظر بگیریم؟ یا very را همین؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)