صفحه 2 از 11 نخستنخست 1234567891011 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 101

موضوع: آرشیو آشنایی و تبادل نظر متقاضیان مهندسی صنایع و گرایشهای مرتبط از سال ۲۰۱۳ تا ۲۰۱۴

Junior Member karimix آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Industrial Engineering, AUT

پیش فرض پاسخ : تبادل نظرات و هماهنگی دوستانی که قصد اپلای در رشته مهندسی صنایع برای Fall 2013

نقل قول نوشته اصلی توسط namvar نمایش پست ها
    سلام وایی من چه خوشحالم این تاپیک رو پیدا کردم

منم میخوام برای فال ۲۰۱۳ اقدام کنم الان دارم تافل IBTمیخونم و هنوز ثبته نام نکردم اما میخوام برای ۸ سپتامبر ثبتنام کنم . منابع تافل رو دارم میخونم و حتما باید بالای ۹۰ بیارم و lمی خوام بعد از تافل یعنی مهر شروع کنم برای GREبخونم نظرتون چی ؟ چون فکر نمیکنم زودترش برسم مگه اینکه توی تابستون فقط بگردم ببینم امتحانش چجوری چون اصلآ هیچ اطلاعی درباره GRE ندارم و با ساختاره امتحانش آشنا بشم به نظرتون برنامریزیم اینجوری درسته؟ .
    تجربیات بچه هایی که پارسال اپلای کردن نشون میده حساسیت دانشگاهها برای GRE بویژه بعد از تغییرات جدید آزمون خیلی بیشتر شده. به همین خاطر پیشنهاد میکنم مطالعه برای GRE را برای بعد از تافل موکول نکنین چون 2 ماه برای گرفتن نمره GRE خوب کافی نیست بویژه که ظاهرا زیاد با امتحان آشنایی ندارین. به نظرم از همین تابستون به صورت جدی در کنار تافل رو این هم وقت بگذاری خوبه، حتی اگه شده کمی هم از زمان تافل بزنی!

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تبادل نظرات و هماهنگی دوستانی که قصد اپلای در رشته مهندسی صنایع برای Fall 2013

سلام بچه ها من دانشگاه آزاد تهران شمال صنایع خوندم معدلمم 16 میدونین که با این شرایط اگه ielts 7 بگیرم آیا جایی امیدی برای کمک هزینه میتونم داشته باشم برای فوق ؟

Member nobuddy آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    IE @ IUST

من هم هستم...

Junior Member

منم هستم
    همین هفته پیش 8 ترم رو تموم کردم، گرایش تحلیل سیستم ها از آزاد شیراز

GRE رو واسه 29 مهر اسم نوشتم، احتمالاً تافل رو هم بذارم بعدش

الانم تمرکزم رو گذاشتم رو حی آر ای و لیسنینگ و در کنارش کارای اداری مثل نوشتن رزومه و جور کردن توصیه نامه + کارای فارغ تحصیلی یا دسته کم دریافت ریز نمرات !

از اول شهریور هم که باید مشغول مخ زنی اساتید FUND دار شم !

سلام، منم مثل شما شما دو رشته ای هستم لیسانس کامپیوتر و ارشد صنایع-سیستم بهره وری. اگه بتونیم اطلاعاتمون را با هم به اشتراک بذاریم خیلی عالی میشه. یکم راجب به دو رشته ای بودن و اینکه نتونم پذیرش با فاند بگیرم مردد هستم.
    شاد باشین

Junior Member

با سلام خدمت دوستان،من لیسانس آمار با معدل 16 و ترم 3 صنایع گرایش سیستم و بهره وری با معدل 16 دانشگاه ازاد، میخواستم ببینم چقدر شانس گرفتن پذیرش از دانشگاه های کانادایی برای دکترا دارم؟

Junior Member karimix آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Industrial Engineering, AUT

نقل قول نوشته اصلی توسط fsafarian نمایش پست ها
    با سلام خدمت دوستان،من لیسانس آمار با معدل 16 و ترم 3 صنایع گرایش سیستم و بهره وری با معدل 16 دانشگاه ازاد، میخواستم ببینم چقدر شانس گرفتن پذیرش از دانشگاه های کانادایی برای دکترا دارم؟
    سلام. گرفتن پذیرش به فاکتورهای متعددی بستگی داره که باید همشون بررسی بشن پس بهتره کمی اطلاعات خودتون رو از این فرایند افزایش بدین. تنها قضاوتی که با توجه به اطلاعات شما درباره پذیرش میتوان انجام داد اینه که احتمال گرفتن پذیرش برایتان صفر نیست!
    بررسی مباحث ویکی میتونه براتون مفید باشه.
    بنفش...

Member
    رشته و دانشگاه
    Applied Mathematic, Ifahan University of technology

سلام به همگی، من کارشناسی ارشد ریاضی کاربردی از داشگاه صنعتی اصفهان هستم - در مقطع ارشد تحقیق در عملیات و زمانبندی کار کردم و یه مقاله isi و ۴ مقاله کنفرانسی دارم.
    معدل لیسانس ۱۶.۴۵ (رتبه اول) و معدل ارشد: ۱۷.۳۵
    تافل ۸۳ و برا GRE دارم میخونم.
    چون استاد راهنمام از دانشکده صنایع دانشگاه شریف بود به من توصیه کرد دکتری صنایع اپلای کنم
    به نظر شما شانسی برا گرفتن فاند دارم. خواهش میکنم بچه هایی که تجربه دارند جواب بدند و برداشت شخصیتون رو پست نکنید. چون این سایت نقش بسیار مهمی در تصمیمات بچه ها میذاره.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    MSC Industrial engineering

سلام منم می خوام امسال برای دکترای صنایع اپلای کنم ولی هنوز درگیر پایان نامه هستم به نظر شما انرژیمو بیشتر بزارم روی پایان نامه یا زبان؟ چون از طرفی می تونم پروژه رو تمدید کنم و در عوض زودتر امتحان های زبانو بدم که تو رزومه ام باشه!

Senior Member zahraaa آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Civil Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط lilac85 نمایش پست ها
    سلام منم می خوام امسال برای دکترای صنایع اپلای کنم ولی هنوز درگیر پایان نامه هستم به نظر شما انرژیمو بیشتر بزارم روی پایان نامه یا زبان؟ چون از طرفی می تونم پروژه رو تمدید کنم و در عوض زودتر امتحان های زبانو بدم که تو رزومه ام باشه!
    If you want to apply in US it is better to focus on your English proficiency
    كشف حقيقت به هردوي ما محتاج است:يكي آن را بيان كند و ديگري آن را بفهمد(جبران خليل جبران)