صفحه 3 از 11 نخستنخست 1234567891011 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 101

موضوع: آرشیو آشنایی و تبادل نظر متقاضیان مهندسی صنایع و گرایشهای مرتبط از سال ۲۰۱۳ تا ۲۰۱۴

Senior Member zahraaa آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Civil Engineering

پیش فرض پاسخ : تبادل نظرات و هماهنگی دوستانی که قصد اپلای در رشته مهندسی صنایع برای Fall 2013

نقل قول نوشته اصلی توسط dhaji نمایش پست ها
    سلام به همگی، من کارشناسی ارشد ریاضی کاربردی از داشگاه صنعتی اصفهان هستم - در مقطع ارشد تحقیق در عملیات و زمانبندی کار کردم و یه مقاله isi و ۴ مقاله کنفرانسی دارم.
    معدل لیسانس ۱۶.۴۵ (رتبه اول) و معدل ارشد: ۱۷.۳۵
    تافل ۸۳ و برا GRE دارم میخونم.
    چون استاد راهنمام از دانشکده صنایع دانشگاه شریف بود به من توصیه کرد دکتری صنایع اپلای کنم
    به نظر شما شانسی برا گرفتن فاند دارم. خواهش میکنم بچه هایی که تجربه دارند جواب بدند و برداشت شخصیتون رو پست نکنید. چون این سایت نقش بسیار مهمی در تصمیمات بچه ها میذاره.
    Yes you have a better chance than many Industrial Engineers
    كشف حقيقت به هردوي ما محتاج است:يكي آن را بيان كند و ديگري آن را بفهمد(جبران خليل جبران)

Senior Member zahraaa آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Civil Engineering

پیش فرض پاسخ : تبادل نظرات و هماهنگی دوستانی که قصد اپلای در رشته مهندسی صنایع برای Fall 2013

نقل قول نوشته اصلی توسط dhaji نمایش پست ها
    سلام به همگی، من کارشناسی ارشد ریاضی کاربردی از داشگاه صنعتی اصفهان هستم - در مقطع ارشد تحقیق در عملیات و زمانبندی کار کردم و یه مقاله isi و ۴ مقاله کنفرانسی دارم.
    معدل لیسانس ۱۶.۴۵ (رتبه اول) و معدل ارشد: ۱۷.۳۵
    تافل ۸۳ و برا GRE دارم میخونم.
    چون استاد راهنمام از دانشکده صنایع دانشگاه شریف بود به من توصیه کرد دکتری صنایع اپلای کنم
    به نظر شما شانسی برا گرفتن فاند دارم. خواهش میکنم بچه هایی که تجربه دارند جواب بدند و برداشت شخصیتون رو پست نکنید. چون این سایت نقش بسیار مهمی در تصمیمات بچه ها میذاره.
    You also can apply for transportation but you should apply wisely and for the right persons
    كشف حقيقت به هردوي ما محتاج است:يكي آن را بيان كند و ديگري آن را بفهمد(جبران خليل جبران)

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی صنایع- دانشگاه تهران

سلام
    من هم قصد دارم برای Fall 2013 اقدام کنم. در حال حاضر به فکر گرفتن کارت اعتباری هستم. کسی می تونه کمکم کنه؟
    از کجا بگیرم که خیلی گرون نباشه و قابل اعتماد باشه؟

Member setarehkh آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Industrial Engineering

منم هستم ، معدلم 15 غیر انتفایی تافل هم دادم ولی نمره اش هنوز نیومده، خیلی گیجم که واسه کجا اقدام کنم ، شهریه واسم مشکلی نیست فقط می خوام رنکش خوب باشه ، کسی می تونه راهنماییم کنه؟؟

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط setarehkh نمایش پست ها
    منم هستم ، معدلم 15 غیر انتفایی تافل هم دادم ولی نمره اش هنوز نیومده، خیلی گیجم که واسه کجا اقدام کنم ، شهریه واسم مشکلی نیست فقط می خوام رنکش خوب باشه ، کسی می تونه راهنماییم کنه؟؟
    دانشگاههای پلی تکنیک میلان و تورینو در ایتالیا، دانشگاه صنعتی برلین (المان)، دانشگاه مادرید و بارسلونا (اسپانیا)، دانشگاههای کره جنوبی. از امریکا و کانادا اطلاعی ندارم.

Member Sina Aryana آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    MSc Production Engineering and Management , KTH University, Stockholm, Sweden

درود،

دوستان عزیز، می‌خواستم ازتون راهنمایی‌ بگیرم در مورد اقدام برای دکترا آمریکا.

من لیسانس صنایع از دانشگاه آزاد قزوین با معادله کّل ۱۵.۰۴ و معادله تخصصی ۱۷،۴۷ با نمرهٔ تز‌ ۱۹

فوق لیسانس Production Engineering and Management از دانشگاه KTH که تا اینجا معدلم 3.8/4 و تقریبا ۳۰ کردیت اضافه در زمینهٔ Business development ،Brand management،Entrepreneurship در دانشگاههای Business School of Stockholm-، Stockholm University پاس کردم. این ترم هم ترم آخر و تز‌ می‌خوام انجام بدم که با توجه به کارهایی که تا الان انجام دادم تا ۳ ماه دیگه به پایان میرسه

آیلتس هم دوباره امتحان دادم که نتیجش تا ۱۰ سپتامبر میاد که مطمئناً همهٔ بندها بالای ۷ هست. می‌خوام جی‌آرای هم امتحان بدم تا 2 ماه دیگه.

حالا می‌خواستم با توجه به شرایط بالا از شما راهنمای بگیرم که کدوم دانشگاه شما پیشنهاد میدین؟ ، البته خودم مایلم برای آمریکا اقدام کنم، اما کانادا و استرالیا هم در گزینه هام هست.

با سپاس فراوان،
    سینا
    "اگر در بی عدالتی ها بی طرف هستید، بدانید که طرف ستمگر را گرفته اید"
    'دزموند توتو'

Junior Member

سلام دوستان.
    من چند روزه دیگه ارشدی میشم. می خواستم برا PhD اپلای کنم. کسی هست که بتونه یه برنامه کلی بهم بده؟ کی TOEFL رو شروع کنم؟ کی GRE؟ در ضمن زبانم هم خوب نیست؟

Junior Member

سلام.من یه سوال داشتم.اگه کسی بتونه کمکم کنه ممنون میشم.من میخوام برای پاییز 2013 اپلای کنم.تا کی زمان دارم به اساتید ایمیل بزنم؟تا کی باید مدرک زبانمو ارائه بدم؟

سلام دوستان
    کسی میدونه من که کارشناسیم صنایع است و ارشدم mba گرایش مدیریت عملیات، اگه بخوام واسه دکترای صنایع اپلای کنم مشکلی پیش میاد؟

Member
    رشته و دانشگاه
    Industrial Engineering / Tsinghua University

دوستان منم مهندسی صنایع خوندم و واسه ارشد میخوام اقدام کنم، از الان شروع کردم به خوندن برای تافل با روزی 8 ساعت،آیا تا دی میتونم برسم؟زبانم متوسط،تا اخر کتاب های سبز اینترچینج کالج بودم
    و دنبال دانشگاهایی هستم که مجانی باشن و فقط هزینه زندگی رو بدم،با معدل 15.1 از فردوسی مشهد کجاها شانس اپلای دارم؟
    ممنون میشم اگه زودتر راهنمایی کنین