صفحه 4 از 11 نخستنخست 1234567891011 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 101

موضوع: آرشیو آشنایی و تبادل نظر متقاضیان مهندسی صنایع و گرایشهای مرتبط از سال ۲۰۱۳ تا ۲۰۱۴

ApplyAbroad Superstar

پیش فرض پاسخ : تبادل نظرات و هماهنگی دوستانی که قصد اپلای در رشته مهندسی صنایع برای Fall 2013

نقل قول نوشته اصلی توسط ehsan_eee_000 نمایش پست ها
    دوستان منم مهندسی صنایع خوندم و واسه ارشد میخوام اقدام کنم، از الان شروع کردم به خوندن برای تافل با روزی 8 ساعت،آیا تا دی میتونم برسم؟زبانم متوسط،تا اخر کتاب های سبز اینترچینج کالج بودم
    و دنبال دانشگاهایی هستم که مجانی باشن و فقط هزینه زندگی رو بدم،با معدل 15.1 از فردوسی مشهد کجاها شانس اپلای دارم؟
    ممنون میشم اگه زودتر راهنمایی کنین
    If you can get high score in your English examination you can apply for Germany and Austria

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تبادل نظرات و هماهنگی دوستانی که قصد اپلای در رشته مهندسی صنایع برای Fall 2013

سلام دوستان
    من ترم 7علوم کامپیوتر امیرکبیر م
    دارم برای کنکور ارشد صنایع میخونم
    کسی میتونه راهنماییم کنه که در چه گرایشی و چه موضوعی کارکنم بهتره .واینکه امکان گرفتن پذیرش و فاند از آمریکا و کانادا برای دانشجوها چه طوره .یعنی اگه من ارشد قبول شم میتونم از یه مرحله ای رو اونجا ادامه بدم.
    نمره تافلم 102 شده.gre ولی هیچی.

Junior Member karimix آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Industrial Engineering, AUT

نقل قول نوشته اصلی توسط mahta69 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من ترم 7علوم کامپیوتر امیرکبیر م
    دارم برای کنکور ارشد صنایع میخونم
    کسی میتونه راهنماییم کنه که در چه گرایشی و چه موضوعی کارکنم بهتره .واینکه امکان گرفتن پذیرش و فاند از آمریکا و کانادا برای دانشجوها چه طوره .یعنی اگه من ارشد قبول شم میتونم از یه مرحله ای رو اونجا ادامه بدم.
    نمره تافلم 102 شده.gre ولی هیچی.
    سلام
    اتفاقا دانشکده های صنایع تو دانشگاههای خیلی تاپ آمریکا مثل برکلی و هاروارد خیلی رو بحثهای مربوط به علوم کامپیوتر کار میکنند مثل طراحی الگوریتم ، پیچیدگی محاسباتی و ...
    در ضمن بعضی از دانشکده های معروف صنایع دوره های مشترک با دپارتمانهای علوم کامپیوتر و علوم ریاضی دارند که واقعا عالی هستند من دو تا از معروفترین هاشو برات میزارم:
    http://www.aco.gatech.edu/
    http://aco.math.cmu.edu/
    البته اینایی که گفتم سقفشه ولی خوشبختانه رشته شما پتانسیل حضور در چنین برنامه هایی را داره.
    گرایشی که تو صنایع به این بحثا نزدیکتره تحقیق در عملیات (Operations Research) و بهینه سازی هست که بازم تو آمریکا خیلی تو بورسه.

میرسیم به خود شما، با وجود مطالبی که گفتم شما نیاز دارید که تا حد توان پروفایل خودتون رو تقویت کنید مثلا نمره GRE بالا (حتی اگه بشه GRE Subject برای علوم کامپیوتر)، مقاله، معدل و ...
    اینم در نظر داشته باشین که برای ارشد احتمال گرفتن فاند پایین تر هست.
    بنفش...

Junior Member

سلام دوستان
    من از لحاظ رزومه، وضیعت خیلی خوبی دارم (رتبه 1 کنکور ارشد، معدل های بالای 17 هم در ارشد و هم کارشناسی، 2 تا مقاله (فعلا) و ...)
    به نظرتون می تونم اروپا، فول فاند بگیرم ( الان اوایل مهره و من هنوز تافل ندادم )
    بعد یه چیز دیگه، به رنکینگ دانشگاه چقدر اهمیت بدم؟!
    ویرایش توسط amir_dudu : October 15th, 2012 در ساعت 12:34 AM دلیل: افزودن اطلاعات

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط amir_dudu نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من از لحاظ رزومه، وضیعت خیلی خوبی دارم (رتبه 1 کنکور ارشد، معدل های بالای 17 هم در ارشد و هم کارشناسی، 2 تا مقاله (فعلا) و ...)
    به نظرتون می تونم اروپا، فول فاند بگیرم ( الان اوایل مهره و من هنوز تافل ندادم )
    بعد یه چیز دیگه، به رنکینگ دانشگاه چقدر اهمیت بدم؟!
    دوست عزیز.
    با توجه به رزومه شما برای کشورهای سوئد و دانمارک و هلند و نروژ و المان اقدام کنید. بسته به وضعیت فاند دپارتمان و تماس با استاد میشه گفت فاند کلی قطعی خواهد بود یا خیر. در ضمن بسیاری از دانشگاههای اروپا در مقطع دکتری اگر با استاد هماهنگ بشید نیازی به این نمرات ندارند. (هر چند در بخش admission requirements) این نمره اورده میشه که بالای 90 در تافل و 6.5 در ایلتس هست. در خصوص رنکینگ به نظرم اهمیت باید داد هم به لحاظ اعتبار و کیفیت و مطمئن باشید در اینده به درد شما خواهد خورد.

Junior Member

خیلی خیلی ممنون دوست عزیز
    کمک بزرگی بود

Junior Member

راستی بچه ها، یه سوال داشتم (خیلی مهمه برام)
    من الان هیچ کاری برای اخذ پذیرش انجام ندادم (به تافل، نه جستجوی دانشگاه، نه مکاتبه با اساتید، نه آزاد سازی مدارک، نه هیچی دیگه) الان هم اواخر مهره
    به نظرتون 1 اصلا امکانش هست من پذیرش بگیرم، اونم فول فاند (برای اروپا)
    اگه آره، چه کارایی رو بگذارم تو الویت اول (من احتمالا آذر تافل بدم)
    آهان ... بعضی از دانشگاههای اروپا آوریلن ددلاینشون، احتمال داره فاند بدن؟!
    ممنون از همگی

Member bestboy آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    QIAU

دوستان به عقیده شما برای مستر بدون فاند industrial engineering بهتره یا engineering management ?
    >>>

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط bestboy نمایش پست ها
    دوستان به عقیده شما برای مستر بدون فاند industrial engineering بهتره یا engineering management ?
    منظورت رو از نظر فاند متوجه نشدم!!! اما عملاً شما با انتخاب industrial خیلی میتونی روی research planخودت مانور بدهید و روی زمینه هایی گوناگون و بروز مثل human factors - system Eng - manufacturing کار کنی اما در engineering management این مورد کمتر پیدا میشه و عملاً شما رو محدود به یک گرایش خاص میکنه.

Member
    رشته و دانشگاه
    Industrial Engineering / Tsinghua University

نقل قول نوشته اصلی توسط IELTS نمایش پست ها
    If you can get high score in your English examination you can apply for Germany and Austria
    ممنون دوست عزیز از راهنماییتون، 1سوال دیگه اینکه مخارج زندگی تو آلمان بیشتر یا استرالیا؟ و اینکه دانشگاه هایی که تو این کشورها میتونم اپلای کنم حدودا تو چه رنکی قرار میگیرن؟ددلاین هاشون تا کی هست حدودا؟(شرمنده 3تا سوال شد)
    پیشاپیش ممنون از وقتی که میذارین