صفحه 5 از 11 نخستنخست 1234567891011 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 101

موضوع: آرشیو آشنایی و تبادل نظر متقاضیان مهندسی صنایع و گرایشهای مرتبط از سال ۲۰۱۳ تا ۲۰۱۴

Member
    رشته و دانشگاه
    Industrial Engineering / Tsinghua University

پیش فرض پاسخ : تبادل نظرات و هماهنگی دوستانی که قصد اپلای در رشته مهندسی صنایع برای Fall 2013

شرمنده منظور از استرالیا همون اتریش بود

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تبادل نظرات و هماهنگی دوستانی که قصد اپلای در رشته مهندسی صنایع برای Fall 2013

درود ویژه بر دوستان عزیز
    من چند تا دانشگاه رو رفتم چک کردم، زده بودن deadline شون تا july، این یعنی چی؟! یعنی تا اون موقع وقت داریم که همه این کارای زیر رو کنیم ؟!!!
    (تماس با اساتید، ارسال فرم و مدارک ثبت نام، پرداخت هزینه و ...)
    پس اونایی که میگن application deadline شون ژانویس چیه منظورشون ؟!!

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط amir_dudu نمایش پست ها
    درود ویژه بر دوستان عزیز
    من چند تا دانشگاه رو رفتم چک کردم، زده بودن deadline شون تا july، این یعنی چی؟! یعنی تا اون موقع وقت داریم که همه این کارای زیر رو کنیم ؟!!!
    (تماس با اساتید، ارسال فرم و مدارک ثبت نام، پرداخت هزینه و ...)
    پس اونایی که میگن application deadline شون ژانویس چیه منظورشون ؟!!
    دوست عزیز.
    سوالتون رو متوجه نشدم. برای کدوم کشور منظورتونه؟؟

Junior Member

شرمنده بد توضیح دادم ..... می خواستم بگم، مثلا شما این آدرس رو بررسی کنین (http://www.findoutmore.uwaterloo.ca/.../deadlines.php)، اینجا گفته deadline شون تا مارس هست ... بهتره اینطوری بپرسم، ما تا قبل از مارس، چه کارهایی رو باید انجام بدیم ؟!!!

منظورم هم کشورهایی مثل انگلیس و کانادا بود !!!

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط amir_dudu نمایش پست ها
    شرمنده بد توضیح دادم ..... می خواستم بگم، مثلا شما این آدرس رو بررسی کنین (http://www.findoutmore.uwaterloo.ca/.../deadlines.php)، اینجا گفته deadline شون تا مارس هست ... بهتره اینطوری بپرسم، ما تا قبل از مارس، چه کارهایی رو باید انجام بدیم ؟!!!

منظورم هم کشورهایی مثل انگلیس و کانادا بود !!!
    بله برای دانشگاه واترلو البته خیلی اطلاعات در خصوص کشور کانادا ندارم. اما به نظرم همه مواردی که باید برای پذیرش مهمه رو ارسال کنید مدارک، مدرک زبان، البته با یک ایمیل ساده می توانید با انها مکاتبه نمایید.

سلام دوستان
    من میخواستم برای دکترای صنایع برای fall2013 اپلای کنم. امسال از آلمان برای مستر پذیرش داشتم اما ویزای من رو ریجکت کردن و گفتن تا یه سال دیگه هم نمیتونی در محدوده شینگن ویزا بگیری. بنابراین من در درجه اول میخوام برای آمریکا اقدام کنم و نشد کانادا. رنک دانشگاه دیگه برام مهم نیست، فقط مهم اینه برام که پذیرش بگیرم، اونم با کمک هزینه. با این وضع دلار نمیتونم همه هزینه ها رو بدم.
    متاسفانه وضع آکادمیکم هم خوب نیست. لیسانس علوم کامپیوتر از شهید بهشتی با 14.5 و فوق مهندسی سیستم های اقتصادی اجتماعی از علوم تحقیقات که هنوز فارغ نشدم و معدلم تا اینجا 17.5 هست و دارم روی پایان نامه کار میکنم. مقاله فعلا ندارم. آیلتس 7 دارم و چون آیلتس ام سال دیگه تموم میشه و یه سال هم اپلای کردم و آخر آلمان برنامه هام رو خراب کرد، نمیخوام دو سال دیگه همچنان درگیر اپلای باشم. و میخوام که هر دانشگاهی شد برای سال دیگه برم. gre هم دادم اما نمره خوبی ندارم
    Verbal: 138, Quantitative: 163, Analytical Writing: 2.5
    میخوام ببینم شما دوستان دانشگاهی رو میشناسید که احتمال پذیرش و فاند من رو برای دکترا توش زیاد بدونید؟

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط m-m نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من میخواستم برای دکترای صنایع برای fall2013 اپلای کنم. امسال از آلمان برای مستر پذیرش داشتم اما ویزای من رو ریجکت کردن و گفتن تا یه سال دیگه هم نمیتونی در محدوده شینگن ویزا بگیری. بنابراین من در درجه اول میخوام برای آمریکا اقدام کنم و نشد کانادا. رنک دانشگاه دیگه برام مهم نیست، فقط مهم اینه برام که پذیرش بگیرم، اونم با کمک هزینه. با این وضع دلار نمیتونم همه هزینه ها رو بدم.
    متاسفانه وضع آکادمیکم هم خوب نیست. لیسانس علوم کامپیوتر از شهید بهشتی با 14.5 و فوق مهندسی سیستم های اقتصادی اجتماعی از علوم تحقیقات که هنوز فارغ نشدم و معدلم تا اینجا 17.5 هست و دارم روی پایان نامه کار میکنم. مقاله فعلا ندارم. آیلتس 7 دارم و چون آیلتس ام سال دیگه تموم میشه و یه سال هم اپلای کردم و آخر آلمان برنامه هام رو خراب کرد، نمیخوام دو سال دیگه همچنان درگیر اپلای باشم. و میخوام که هر دانشگاهی شد برای سال دیگه برم. gre هم دادم اما نمره خوبی ندارم
    Verbal: 138, Quantitative: 163, Analytical Writing: 2.5
    میخوام ببینم شما دوستان دانشگاهی رو میشناسید که احتمال پذیرش و فاند من رو برای دکترا توش زیاد بدونید؟
    دوست عزیز.
    شما مقاله ندارید؟؟؟
    اگر فرصت دارید بری امریکا که باید یه gre دیگه بدهید حداقل وربال را روی 145 بیارید و رایتینگ رو هم کمتر از 3 نیارید. اما پیشنهادم اینه روی تافل هم کار کنید چون محدوده دانشگاههای که تافل دارند و ایلتس نداره زیاده.
    اگر فرصت برای ارائه مقاله دارید که خیلی خوبه.

نقل قول نوشته اصلی توسط IELTS نمایش پست ها
    دوست عزیز.
    شما مقاله ندارید؟؟؟
    اگر فرصت دارید بری امریکا که باید یه gre دیگه بدهید حداقل وربال را روی 145 بیارید و رایتینگ رو هم کمتر از 3 نیارید. اما پیشنهادم اینه روی تافل هم کار کنید چون محدوده دانشگاههای که تافل دارند و ایلتس نداره زیاده.
    اگر فرصت برای ارائه مقاله دارید که خیلی خوبه.
    والا مشکل اینجاست که deadline برای دانشگاه های آمریکا december و january هست. الانم که gre ثبت نامش بسته شده و برای دوره بعدی هم ثبت نام کنم به deadline ها نمیرسم. مقاله هم خب میتونم تا عید یه draft آماده کنم که بفرستم برای مجله یا کنفرانسی اما تا تایید بشه طول میکشه و خب بازم به deadline ها نمیرسه که بتونم تو cv بنویسم.
    من پذیرش از دو جای آمریکا برای مستر داشتم پارسال اما چون فاند ندادن، به خاطر هزینه ها آلمان رو انتخاب کردم که ای کاش این اشتباه بزرگ رو نمیکردم.
    مساله زمان کم من هست و deadline های نزدیک

Junior Member

سلاممم
    منم می خوام برای fall2013 برای آمریکا اقدام کنم ولی اطلاعات کافی از دانشگاهها و میزان فاند ندارم لطفا اطلاعات دانشگاههایی که بچه ها پذیرش گرفتند برای مهندسی صنایع اینجا بگذارید
    ممنون
    ویرایش توسط mollaie : October 30th, 2012 در ساعت 05:08 PM

Junior Member

راستی من یک پیشنهاد دارم حالا که همه ما مهندسی صنایع هستیم بیایم deadlne ها که چه می کنیم با هم به اشتراک بگذاریم موافقید؟ اینطوری با توجه به زمان محدودی که داریم زودتر به نتیجه می رسیم
    اگه موافقید خصوصی پیام بدیم