صفحه 7 از 11 نخستنخست 1234567891011 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 61 تا 70 , از مجموع 101

موضوع: آرشیو آشنایی و تبادل نظر متقاضیان مهندسی صنایع و گرایشهای مرتبط از سال ۲۰۱۳ تا ۲۰۱۴

Member
    رشته و دانشگاه
    Industrial Engineering / Tsinghua University

پیش فرض پاسخ : تبادل نظرات و هماهنگی دوستانی که قصد اپلای در رشته مهندسی صنایع برای Fall 2013

دوستان 1سوالی داشتم که نمیدونستم کجا مطرح کنم اگر نامربوطه شرمنده

تفاوت مستر های 1 ساله با 2 ساله چیه؟آیا همون تعداد واحد درسی 2ساله در 1سال فشرده پاس میشه یا کلا واحدهای کمتری دارن؟
    چرا معمولا برای 1 ساله ها از عبارت 60 ECT به عنوان تعداد واحد درسی یاد میکنن اما 2 ساله ها 120 تا، در حالی که هردو مورد تایید وزارت علوم هست؟
    ممنون میشم 1 توضیح جامع بدین

ApplyAbroad Superstar

پیش فرض پاسخ : تبادل نظرات و هماهنگی دوستانی که قصد اپلای در رشته مهندسی صنایع برای Fall 2013

نقل قول نوشته اصلی توسط ehsan_eee_000 نمایش پست ها
    دوستان 1سوالی داشتم که نمیدونستم کجا مطرح کنم اگر نامربوطه شرمنده

تفاوت مستر های 1 ساله با 2 ساله چیه؟آیا همون تعداد واحد درسی 2ساله در 1سال فشرده پاس میشه یا کلا واحدهای کمتری دارن؟
    چرا معمولا برای 1 ساله ها از عبارت 60 ECT به عنوان تعداد واحد درسی یاد میکنن اما 2 ساله ها 120 تا، در حالی که هردو مورد تایید وزارت علوم هست؟
    ممنون میشم 1 توضیح جامع بدین
    هر چند محل سوال شما اینجا نیست اما من برای مستر 1 ساله فقط میدونم قبلاً انگلیس بهتر بوده که خوب دیگه ارزیابی نمیشه کلیه دوره های مستر 1 ساله سایر کشورها که معادل 60 کردیت هستند به هیچ وجه قابل قبول نیست. چون خودم از وزارت پرسیدم.

Member
    رشته و دانشگاه
    Applied Mathematic, Ifahan University of technology

درود به همگی دوستان و ضمن خسته نباشید در این ایام مبارک اپلای،
    من کارشناسی ارشد ریاضی کاربردی از داشگاه صنعتی اصفهان هستم - در مقطع ارشد تحقیق در عملیات و زمانبندی کار کردم و یه مقاله isi و ۴ مقاله کنفرانسی دارم.
    معدل لیسانس ۱۶.۴۵ (رتبه اول) و معدل ارشد: ۱۷.۳۵
    تافل ۸۳ و جی ار ای ۳۰۸(وربال ۱۴۴، کوانت ۱۶۱و رایتینگ ۳)
    چون استاد راهنمام از دانشکده صنایع دانشگاه شریف بود به من توصیه کرد دکتری صنایع اپلای کنم
    به نظر شما شانسی برا گرفتن فاند دارم. خواهش میکنم بچه هایی که تجربه دارند راهنمایی کنند چه دانشگاههایی تو امریکا یا کانادا شانس خیلی بالایی دارم؟
    ممنون

Junior Member

دوستان سلام
    من خیلی اعصابم خراب، لطفا منو راهنمایی کنید
    من لیسانس صنایع دارم از صنعتی اصفهان، معدل 13.99 (واقعا سخت بود، خیلی بد که دانشگاه های آمریکا اینو نمی فهمن...!)
    الانم ترم آخر مهندسی سیستم دانشگاه تهرانم، معدل 17.5
    یه آی اس آی دارم بی ربط به پایان نامه، یه کنفرانسی
    فک کنم تا یه ماه دیگه یه کنفرانسی مرتبط به تز هم نتیجش میاد
    تاقلم خوب نشد، 97 (رایتینگ 22و اسپیکینگ 20)
    جی آر ای هم معمولی شدم (وربال 450، ریاضی 800، رایتینگ 3)

تا حالا فک میکردم که میتونم دو تا دانشگاه زیر رو بعنوان خیلی آرزوی دسته بالا بزنم
    University of Minnesota twin cities
    University of Illinois Chicago
    و بعدش هم گزینه هام این بود
    south florida
    louiseville
    george mason
    north eastern
    فک می کردم اگه دو تای اولی رو نیارم، حتما یکی از این ها رو میارم.
    منتها مشکل اینه که همشون معدل لیسانس بالای 3 میخوان که برا من 2.5
    در ضمن یکی از دوستام هم که اطلاعات خوبی داره، گفته تو باید سطح انتخابت رو بیاری پایین.
    خیلی افسرده شدم، چون فک میکردم دانشگاه معمولی رو بیارم.
    هنوزم SOPننوشتم و اونقدر ناراحت هستم که نمیتوتن بنویسم.
    میشه یکم منو راهنمایی کنید، همچنین در مورد SOP
    مرسی از همگی

با سلام خدمت تمامی دوستان
    می خواستم ببینم با توجه به شرایط من چه جایی واسه اپلای مناسب تره چون اصلا هیچ دیدی نسبت به این موضوع ندارم :
    لیسانس مهندسی صنایع دانشگاه علم و صنعت با معدل 17.1 (3.63/4)
    1 مقاله سابمیت شده آی اس آی
    1 مقاله تحت داوری آی اس سی
    9 تا مقاله کنفرانسی (7 تا بین المللی و 2 تا داخلی)
    GRE : 160Q-144V-4W
    تافل تازه دادم هنوز جوابش نیومده
    سابقه 2 ترم TA بودن در دانشگاه علم و صنعت
    معدل دیپلم 19.15 (4/4)
    از نظر ریکام هم مشکل خاصی نیست.
    لطفا در مورد انتخاب دانشگاه و اینکه واسه مستر اقدام کنم یا پی اچ دی مستقیم منو راهنمایی کنید.
    لطفا اگه ممکنه در مورد فاند گرفتن هم بگید که آیا دارای شرایطش هستم یا نه؟
    با تشکر

Junior Member

سلام خسته نباشید من لیسانس ریاضی کاربردی شهید بهشتی بودم الان فوق صنایع-سیستم امیر کبیر می خونم تا خرداد 92 هم درسسم تموم میشه، خیلی سعی کردم به deadline ها به رسم واسه امریکا، اما استاد ها هیچ کدوم جوابمو ندادن بدتر از همه GRE انداختنمون بهمن ماه، الان من چی کار می تونا بکنم واسه اینکه 2013 سر کلاس باشم حالا پاییز هم نشد عیب نداره؟

Junior Member

سلام
    یه سوال، نمیدونم به این تاپیک ربط داره یا نه ( اگرچه سوال قبلی که ربط داشت رو هم کسی جواب نداد)
    من که هیچ گونه کارت اعتباری ندارم، الان هزینه اپلیکیشن و ریپورت تافل رو چجوری بدم. جایی هست که به من معرفی کنید؟

Junior Member

سلام ،من یه سوال داشتم اونم اینه که من دانشجوی صنایع بهشتی با گرایش ایمنی صنعتی ترم6 هستم،معدل کلم تا الان 16هستش ،مدرک زبان ندارم ولی زبانم خوبه.می خواستم ببینم برای ارشدم برا کدوم کشور و دانشگاه اقدام کنم می تونم جواب بگیرم(منظورم فاند هستش)،البته خودم تمایلم برا کانادا و آمریکاهستش،ضمناً یه مقاله هم دارم.

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط mossigoon نمایش پست ها
    سلام ،من یه سوال داشتم اونم اینه که من دانشجوی صنایع بهشتی با گرایش ایمنی صنعتی ترم6 هستم،معدل کلم تا الان 16هستش ،مدرک زبان ندارم ولی زبانم خوبه.می خواستم ببینم برای ارشدم برا کدوم کشور و دانشگاه اقدام کنم می تونم جواب بگیرم(منظورم فاند هستش)،البته خودم تمایلم برا کانادا و آمریکاهستش،ضمناً یه مقاله هم دارم.
    دروود.
    برای هر دو کشور شانس دارید البته اگر نمره زبان بالایی اخذ کنید که بهتره. برای کانادا خیلی gre مهم نیست اما داشتنش هم یه مزیته. اما اگر برای امریکا برنامه دارید بهتره gre خوبی داشته باشید تا در دوره فوق بتونید پذیرش فاند بگیرید.

Junior Member

با سلام خدمت همه ی دوستان
    یه سوال داشتم تو لینک زیر deadline برای همه ی رشته های مهندسی ( مهندسی صنایع) برای پاییز 2013 ، 1 JUNE ذکر شده می خواستم ببینم دارم اشتباه می کنم یا نه! به نظرتون من میرسم اپلای کنم؟ چون تازه تصمیم به ادامه تحصیل گرفتم و از قبل برنامه ریزی نکرده بودم و هیچ مدرکی ندارم ( نه ریز نمرات نه CV و نه دانشنامه ) . به نظرتون اگه از همین امروز تماس با اساتید و شروع کنم امکانش هست؟ تنها مدرکی که دارم پایان خدمته که دیروز اومد
    http://registrar.concordia.ca/pdf/GradAppDeadlines.pdf