صفحه 11 از 14 نخستنخست ... 234567891011121314 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 101 تا 110 , از مجموع 139

موضوع: امکان ابطال کارت معافیت پزشکی و نیاز به ابطال آن(جهت اقدام برای گواهینامه و...)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : امکان ابطال کارت معافیت پزشکی

با سلام و درود . . .
    بنده سال 1387 عمل AVM. مغزی موفقیت آمییز داشتم.که هیچ عوارض جانبی مثل تشنج اختلال در امور . . .نداشت.
    سال 94 برای گواهی نامه اقدام کردم و دکتر معاینه چشم از بیماری ای وی ام مطلع شد. و گفت که باید به کمیسیون پزشکی مراجعه کنم.
    وقتی به کمیسیون پزشکی مراجعه کردم.به من جواب منفی برای اخذ گواهی نامه دادن.دکتر فقط با نگاه کردن به سی تی اسکن گفت قانون جدید گذاشتن که هرکسی لکه ی سیاه توی سی تی اسکنش داره. نمیتونه گواهی نامه بگیره بدون اینکه مورد دیگه ای رو معاینه بکنه.من که میدونستم هییچ عارضه اای از اون عمل برام باقی نمونده و واقعن کاملن سالم هستم به پزشک متخصصی که من را عمل کرده بوود مراجعه کردم.
    دکتر با تعجب و بسیار حق به جانب پس از بررسی سی تی اسکن به من گفت شما هیییییچ مشکلی برای رانندگی ندارید.امکان تشنج صفر است و از همه لحاظ مانند یک ادم سالم هستید.و قسمتی که لکه ی سیاه واقع شده قسمتی است که مربوط به میدان بینایی است که اگر هم ایراد داشته باشد .با آیینه های مخصوص رفع میشود.تاکید کرد قسمتی که لکه ی سیاه واقع شده ربطی به تشنج ندارد
    دکتر به من گفت یک آزمایش میدان بینایی انجام بده و نتیجه اش را بیار تا برای دکتر های نظام وظیفه دلایله علمیه محکم بیاورم که تو هییچ مشکلی نداری.
    آزمایش میدان را انجام دادم و هیچ مشکلی نداشتم.
    حال با یک نامه از طرف دکتر متخصص امید به اخذ گواهی نامه دارم سوالاتم از شما این است
    که اگر دکتر های نظام وظیفه دلیلهای علمی و محکم مارا قبول نکنند میتوان از راهه قانونیه دیگری مانند پزشکی قانونی وارد عمل شد؟؟؟
    2.آیا این قانون لکه ی سیاه تبصره ای دارد؟؟؟؟؟(دنبالش گشتم ولی پیداش نکردم)
    3.آیا اصلن امیدی هسحت که من گواهی نامه را بگیرم؟
    با تشکر

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط BeNNy_zrf نمایش پست ها
    با سلام و درود . . .
    بنده سال 1387 عمل AVM. مغزی موفقیت آمییز داشتم.که هیچ عوارض جانبی مثل تشنج اختلال در امور . . .نداشت.
    سال 94 برای گواهی نامه اقدام کردم و دکتر معاینه چشم از بیماری ای وی ام مطلع شد. و گفت که باید به کمیسیون پزشکی مراجعه کنم.
    وقتی به کمیسیون پزشکی مراجعه کردم.به من جواب منفی برای اخذ گواهی نامه دادن.دکتر فقط با نگاه کردن به سی تی اسکن گفت قانون جدید گذاشتن که هرکسی لکه ی سیاه توی سی تی اسکنش داره. نمیتونه گواهی نامه بگیره بدون اینکه مورد دیگه ای رو معاینه بکنه.من که میدونستم هییچ عارضه اای از اون عمل برام باقی نمونده و واقعن کاملن سالم هستم به پزشک متخصصی که من را عمل کرده بوود مراجعه کردم.
    دکتر با تعجب و بسیار حق به جانب پس از بررسی سی تی اسکن به من گفت شما هیییییچ مشکلی برای رانندگی ندارید.امکان تشنج صفر است و از همه لحاظ مانند یک ادم سالم هستید.و قسمتی که لکه ی سیاه واقع شده قسمتی است که مربوط به میدان بینایی است که اگر هم ایراد داشته باشد .با آیینه های مخصوص رفع میشود.تاکید کرد قسمتی که لکه ی سیاه واقع شده ربطی به تشنج ندارد
    دکتر به من گفت یک آزمایش میدان بینایی انجام بده و نتیجه اش را بیار تا برای دکتر های نظام وظیفه دلایله علمیه محکم بیاورم که تو هییچ مشکلی نداری.
    آزمایش میدان را انجام دادم و هیچ مشکلی نداشتم.
    حال با یک نامه از طرف دکتر متخصص امید به اخذ گواهی نامه دارم سوالاتم از شما این است
    که اگر دکتر های نظام وظیفه دلیلهای علمی و محکم مارا قبول نکنند میتوان از راهه قانونیه دیگری مانند پزشکی قانونی وارد عمل شد؟؟؟
    2.آیا این قانون لکه ی سیاه تبصره ای دارد؟؟؟؟؟(دنبالش گشتم ولی پیداش نکردم)
    3.آیا اصلن امیدی هسحت که من گواهی نامه را بگیرم؟
    با تشکر
    دوست عزیز شما چه سالی معاف شدید؟

Junior Member

ممنون از پاسخگویی و رسیدگی سریعتون . . .
    من هنوز مشمول نشدم الان بیست سالمه دانشجو هستم. . .
    از دکتری که جواب منفی به من داده بود پرسیدم گفت تو حتمن معافی. . .
    ولی با این شرایط من حاضرم خدمت برم . . ولی گواهی نامه بگیرم . ینی معافیت پزشکی نگیرم اصلن

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط BeNNy_zrf نمایش پست ها
    ممنون از پاسخگویی و رسیدگی سریعتون . . .
    من هنوز مشمول نشدم الان بیست سالمه دانشجو هستم. . .
    از دکتری که جواب منفی به من داده بود پرسیدم گفت تو حتمن معافی. . .
    ولی با این شرایط من حاضرم خدمت برم . . ولی گواهی نامه بگیرم . ینی معافیت پزشکی نگیرم اصلن
    حقیقتا دیدم کسانی و که واسه گواهینامه معاف بودن و بهشون گیر دادن اما متوجه نشدم آخر کارشون به کجا رسید واسه همینم از شما سوال کردم که معافیت دارید یا نه؟

واسه معافیت هم تو شوراهای پزشکی خیلی سخت میگیرن....

بنابراین از دوستانی که گواهینامه اقدام کردن با معافیت پزشکی خواهش میکنم اطلاع رسانی کنن

الان من باید تمدید کنم گواهینامم و اما حقیقتا مردد هستم....

در ضمن دوست عزیز شما امیدت و از دست نده ولی اینجور پیگیر بشی و ثابت کنی که سالمی بعد از اونور بعدا بخوای معافی هم بگیری ممکنه برات مشکل ساز بشه بازم از دوستان با تجربه خواهش میکنم راهنماییتون کنن...

Junior Member

پیش فرض پاسخ : امکان ابطال کارت معافیت پزشکی و نیاز به ابطال آن(جهت اقدام برای گواهینامه و...

آقا ما ده سال پیش با اشتغال به تحصیل گواهینامه گرفتیم و طی این مدت با صافی کف پا معاف شدم.الان وقت تمدید شده و برای معاینه رفتم گفتن باید بری کمیسیون بهداری ناجا.به نظرتون مشکلی که پیش نمیاد؟کسی تجربه ای داره؟

Junior Member

پیش فرض پاسخ : امکان ابطال کارت معافیت پزشکی و نیاز به ابطال آن(جهت اقدام برای گواهینامه و...

سلام
    من ٣ سال پيش معاف شدم و بعد از كميسيون شهرستان به شوراي عالي احضار شدم
    اونجا هم معاف شدم
    حالا بعد از گذشت سه سال دوباره از محل كميسيون شهرستان زنگ زدن و گفتن دوباره بايد مراجعه كني و ازمايش بدي
    اون زمان طبق سنگ شاخ گوزني معاف شدم
    حالا بعد معافيت سنگ رو شكستم و با ورزش و پياده روي مستمر الان سنگ ندارم
    الان با مراجعه و نداشتن سنگ ايا امكان ابطال كارت وجود داره؟
    كميسيون عالي استان راي به معافيت داد

ApplyAbroad Veteran
    nima_as آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    M.Sc-UT

نقل قول نوشته اصلی توسط moafiat_am نمایش پست ها
    سلام
    من ٣ سال پيش معاف شدم و بعد از كميسيون شهرستان به شوراي عالي احضار شدم
    اونجا هم معاف شدم
    حالا بعد از گذشت سه سال دوباره از محل كميسيون شهرستان زنگ زدن و گفتن دوباره بايد مراجعه كني و ازمايش بدي
    اون زمان طبق سنگ شاخ گوزني معاف شدم
    حالا بعد معافيت سنگ رو شكستم و با ورزش و پياده روي مستمر الان سنگ ندارم
    الان با مراجعه و نداشتن سنگ ايا امكان ابطال كارت وجود داره؟
    كميسيون عالي استان راي به معافيت داد
    معافیت شما موقت بوده یا دائم؟
    اگر دائم من اولین باره میشنوم که کسی که معافیت دائم گرفته دوباره به شورای پزشکی دعوت بشه مگه میشه؟
    And Nothing Else Matters ......

Please Don't Ask Your Questions Using Private Messages

Junior Member

سلام دوستان
    برای من یک مشکلی پیش اومده خواهش میکنم کمک کنید.
    من در سال 93 به دلیل بیماری صرع حین خدمت به بیمارستان رفتم و اونجا منو بستری کردن. ازم ازمایش گرفتن و بیماری من تایید شد. دکتر منو فرستاد کمیسیون پزشکی و اونجا من رو باز فرستادن برای معاینات بیشتر ب یه بیمارستان دیگه و اونا هم بیماری منو تایید کردن. بعدش رفتم کمیسیون ارتش و من معاف شدم.

الان دو سال از این قضیه گذشته و از نظام وظیفه با من تماس گرفتن گفتن ما به یکی از دکترامون مشکوکیم و شما هم باید مجدد معاینه بشی. در حالی که معافی من از زیر نظر یه دکتر رد نشده. حداقل 15 تا دکتر معافی من رو تایید کردن در پروسه معافیت. من هم نه با کسی ارتباط داشتم و نه با کسی زد و بند کردم و هیچ کار خلافی انجام ندادم.

اما بحث اینه که من الان سلامتیمو تا حد زیادی به دست اوردم و داروهامو هم شیش ماهه که قطع کردم.
    الان منو ببرن و ازم ازمایش بگیرن و بگن تو خوب شدی تکلیف چیه؟
    ایا منو مجدد اعزام میکنن؟ایا این کار قانونیه؟ ایا امکان اعتراض هست/؟

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط behdeh نمایش پست ها
    سلام دوستان
    برای من یک مشکلی پیش اومده خواهش میکنم کمک کنید.
    من در سال 93 به دلیل بیماری صرع حین خدمت به بیمارستان رفتم و اونجا منو بستری کردن. ازم ازمایش گرفتن و بیماری من تایید شد. دکتر منو فرستاد کمیسیون پزشکی و اونجا من رو باز فرستادن برای معاینات بیشتر ب یه بیمارستان دیگه و اونا هم بیماری منو تایید کردن. بعدش رفتم کمیسیون ارتش و من معاف شدم.

الان دو سال از این قضیه گذشته و از نظام وظیفه با من تماس گرفتن گفتن ما به یکی از دکترامون مشکوکیم و شما هم باید مجدد معاینه بشی. در حالی که معافی من از زیر نظر یه دکتر رد نشده. حداقل 15 تا دکتر معافی من رو تایید کردن در پروسه معافیت. من هم نه با کسی ارتباط داشتم و نه با کسی زد و بند کردم و هیچ کار خلافی انجام ندادم.

اما بحث اینه که من الان سلامتیمو تا حد زیادی به دست اوردم و داروهامو هم شیش ماهه که قطع کردم.
    الان منو ببرن و ازم ازمایش بگیرن و بگن تو خوب شدی تکلیف چیه؟
    ایا منو مجدد اعزام میکنن؟ایا این کار قانونیه؟ ایا امکان اعتراض هست/؟
    دوباره میفرستنت بیمارستان ازمایش میگیرن ولی تشخیص صرع خیلی سخته

Banned

اگه فرستادن بیمارستان یه کاری کن حالت بد شه با دارویی

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)