صفحه 12 از 14 نخستنخست ... 234567891011121314 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 111 تا 120 , از مجموع 139

موضوع: امکان ابطال کارت معافیت پزشکی و نیاز به ابطال آن(جهت اقدام برای گواهینامه و...)

پیش فرض پاسخ : امکان ابطال کارت معافیت پزشکی و نیاز به ابطال آن(جهت اقدام برای گواهینامه و...

سلام، بهترین راه حل: جوابشونو ندید و بسپرید بگند از اونجا رفتید یا کلاً رفتید خارج از کشور. برند هر کاری می خواهند بکنند. خودتون رو به دردسر نیندازید.

نقل قول نوشته اصلی توسط behdeh نمایش پست ها
    سلام دوستان
    برای من یک مشکلی پیش اومده خواهش میکنم کمک کنید.
    من در سال 93 به دلیل بیماری صرع حین خدمت به بیمارستان رفتم و اونجا منو بستری کردن. ازم ازمایش گرفتن و بیماری من تایید شد. دکتر منو فرستاد کمیسیون پزشکی و اونجا من رو باز فرستادن برای معاینات بیشتر ب یه بیمارستان دیگه و اونا هم بیماری منو تایید کردن. بعدش رفتم کمیسیون ارتش و من معاف شدم.

الان دو سال از این قضیه گذشته و از نظام وظیفه با من تماس گرفتن گفتن ما به یکی از دکترامون مشکوکیم و شما هم باید مجدد معاینه بشی. در حالی که معافی من از زیر نظر یه دکتر رد نشده. حداقل 15 تا دکتر معافی من رو تایید کردن در پروسه معافیت. من هم نه با کسی ارتباط داشتم و نه با کسی زد و بند کردم و هیچ کار خلافی انجام ندادم.

اما بحث اینه که من الان سلامتیمو تا حد زیادی به دست اوردم و داروهامو هم شیش ماهه که قطع کردم.
    الان منو ببرن و ازم ازمایش بگیرن و بگن تو خوب شدی تکلیف چیه؟
    ایا منو مجدد اعزام میکنن؟ایا این کار قانونیه؟ ایا امکان اعتراض هست/؟

Junior Member

پیش فرض پاسخ : امکان ابطال کارت معافیت پزشکی و نیاز به ابطال آن(جهت اقدام برای گواهینامه و...

نقل قول نوشته اصلی توسط storagemeter نمایش پست ها
    سلام، بهترین راه حل: جوابشونو ندید و بسپرید بگند از اونجا رفتید یا کلاً رفتید خارج از کشور. برند هر کاری می خواهند بکنند. خودتون رو به دردسر نیندازید.
    نه بابا یعنی چی؟
    من میخوام تو این مملکت زندگی کنم. میخوام از حقوق اولیه هر شهروندی برخوردار باشم. نمیشه که یه عمر با استرس زندگی کنم.
    بحث من سر حقیه که دارم. من هیچ خلافی نکردم. خودشون اون موقع منو معاف کردن. الان میگن به دکترمون شک داریم باید دوباره معاینه بشی.
    من اصلا در حین خدمت معاف شدم. یه دکتر نبوده، حداقل 15 تا دکتر زیر برگه های منو امضا کرد.
    تازه من خوردم به دوران بگیر بگیرای فوتبالیستا. واسه همین سه تا بیمارستان منو فرستادن سه تاشون هم بیماری منو تایید کردن.

زندگی من بازی نیست که اینا الان بیان بگن تشخیص ما اون موقع اشتباه بوده، یا اینکه بگن الان نوار مغزت چیزی نشون نمیده بیا برو سربازی.
    امروز رفتم بیمارستان 60 هزار تومن حق ویزیت گرفتن و 150 هزار تومنم بابت نوار مغزی. قراره دوباره بفرستن کمیسیون گویا.

من فقط سوالم اینه که اینا میتونن حکمی که دو سال پیش دادن رو باطل کنن و به اسناد جدید استناد کنن یا خیر؟
    شیش ماهه دارو مصرف نمیکنم دیگه و بیماریم تا حد زیادی بهبود پیدا کرده.
    اون وقت خود صرع هم یه جوریه که نوار مغزی همیشه نشون نمیده بیماری رو
    شهریور ماه مراسم ازدواجمه. نمیدونم اصلا چه خاکی به سرم بریزم.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط exiit نمایش پست ها
    اگه فرستادن بیمارستان یه کاری کن حالت بد شه با دارویی
    این که بدتره.
    سلامتی خودم رو به خطر بندازم به خاطر این قضیه که چی بشه.
    شما سالمید قدر سلامتیتون رو بدونید. بخدا تشنج خیلی بده.

Banned

طبق قانون میتونن معافیت باطل کنن اگه ازمایشت نشون نده معافیتت باطل میشه

ببین دوست عزیز شما ظاهراً 3 تا راه حل بیشتر نداری:

1. محلشون نظاری و خودتو نشون ندی که بهترین راه حله
    2. مستقیماً بهشون بگی که یک پزشک تایید نکرده معافیتمو که با رد کردن یک پزشک منم معافیتم رد بشه و همون حرف های قشنگی که اینجا زدی. این راه حل هم بد نیست.
    3. پاشی بری پیش پزشک و کمیسیون که معنیش اینه که نتیجه کمیسیون هر چی باشه خواهی پذیرفت.

تا جایی که من میدونم اگه اونا مدعی اند شما تقلب کردی باید در دادگاه ثابت بشه بعد تازه شما گناهکار میشی، شما هم که میگی کار خلافی نکرذی پس نگران نباش ولی بنظر من پیش هیچ پزشک و کمیسیونی نرو چون اگه بری باید نتایجشو قبول کنی.

نقل قول نوشته اصلی توسط behdeh نمایش پست ها
    نه بابا یعنی چی؟
    من میخوام تو این مملکت زندگی کنم. میخوام از حقوق اولیه هر شهروندی برخوردار باشم. نمیشه که یه عمر با استرس زندگی کنم.
    بحث من سر حقیه که دارم. من هیچ خلافی نکردم. خودشون اون موقع منو معاف کردن. الان میگن به دکترمون شک داریم باید دوباره معاینه بشی.
    من اصلا در حین خدمت معاف شدم. یه دکتر نبوده، حداقل 15 تا دکتر زیر برگه های منو امضا کرد.
    تازه من خوردم به دوران بگیر بگیرای فوتبالیستا. واسه همین سه تا بیمارستان منو فرستادن سه تاشون هم بیماری منو تایید کردن.

زندگی من بازی نیست که اینا الان بیان بگن تشخیص ما اون موقع اشتباه بوده، یا اینکه بگن الان نوار مغزت چیزی نشون نمیده بیا برو سربازی.
    امروز رفتم بیمارستان 60 هزار تومن حق ویزیت گرفتن و 150 هزار تومنم بابت نوار مغزی. قراره دوباره بفرستن کمیسیون گویا.

من فقط سوالم اینه که اینا میتونن حکمی که دو سال پیش دادن رو باطل کنن و به اسناد جدید استناد کنن یا خیر؟
    شیش ماهه دارو مصرف نمیکنم دیگه و بیماریم تا حد زیادی بهبود پیدا کرده.
    اون وقت خود صرع هم یه جوریه که نوار مغزی همیشه نشون نمیده بیماری رو
    شهریور ماه مراسم ازدواجمه. نمیدونم اصلا چه خاکی به سرم بریزم.

Junior Member

سلام.
    من پاییز پارسال به خدمت رفتم و قبلش با معاینه دکتر سالم بودم. بعد از اتمام اموزشی و در طولش خیلی اذیت شدم و در یگان کار خودمو به سختی دنبال کردم با اینکه نمیذاشتن بهداری بریم. با کمیسیون اول دیسک کمرم معلوم شد و معاف از رزم دادن.با کمیسیون دوم ضعف عضله معلوم شد و طبق بند 9 فک کنم میوپاتی معاف دائم محسوب میشه و با برگه معافیت دائم شورا کارارو دنبال کردم و بعد از 4 ماه خدمت معاف شدم. اما موقع گرفتن کارت معافی از نظام وظیفه همه مبالغ رو واریز کردیم و گفتن 20 روز گذشت کارتت نیومد بیا نظام وظیفه. منم رفتم و گفتن باید دوباره پزشک بررسی کنه.و مدارک پزشکیت هم بیاری. من در همون دوران کمیسیون پارسال تایید تمام پزشک هارو هم گرفتم بدون هیچ تقلب و شاید بالای ده نفر بودن. البته فقط پزشک های ارتش. بیماریم هم با وضعیت علم فعلی جهان قابل درمان نیست و ضعف ارثی تشخیص داده شده به طوری که یکی از اونا برای ادامه درمان شخصی به دکتر ژنتیک ارجاع دادن. گواهینامه هم دارم و5 سال ازش مونده. برای تمدیدش تو 5 سال اینده نگرانم و الانم شاغلم و بخاطر همون گواهی معافیت دائم و تصفیه حساب منو بیمه و استخدام و سابقه کار هم رد کردن و نمیخوام بیکار شم
    نظر شما چی هست. چه مشکلی وجود داره که کارت منو صادر نکردن؟ و چه مشکلی در اینده پیش میاد و چکار کنم

Junior Member

یه نکته دیگه هم هست.
    بیماری من بند 7 هست ولی پلیس بعلاوه 10 از بند 6 در پرونده استفاده کرده. ممکنه مشکل بخاطر این بوجود اومده باشه؟
    بند 6- انواع صغر عضلاني بزرگ مشروط بر اينكه اختلال شديد و مشهود ايجاد كرده باشد معاف دائم.
    --------------------------------------------------------------------------------
    بند 7- انواع مبویاتي هاي اوليه و ثانويه معاف دائم.

Junior Member

دوستان خواهش میکنم اگر امکانش هست به من کمک کنید در مورد مشکلم . من هفته پیش معافیت کفالت پدرم رو گرفتم . امروز رفتم برای پرداخت فیش ها. به من گفتن معاف نیستی . کمیسیون اشتباهی روی ماده ای منو معاف کرده که توی معافیت بخش کسان مشمول و تک پسری هست اما من ماده شش هستم . رییس حوزه هم معافیت منو باطل کرد و گفتن برو که با اصرار من گفتن حالا یک بار دیگم بیا کمیسیون هفته دیگه. من الان خوندم معافیت کفالت اصلا قابل ابطال نیست و ایا همینطوره ؟ چطور من میتونم پیگیر شم ؟ همینطور چطور میتونم شکایت کنم ؟ به جایی میرسم اصلا ؟

Junior Member

سلام. من 2 سال پیش معافیت پزشکی بند 3 ماده 44 ( بخش روماتولوژی ) گرفتم. امروز برای تمدید گواهینامه اقدام کردم، گفتن باید بری کمسیون پزشکی. با توجه به اینکه من بهبودی کامل پیدا کرده ام آیا دردسر ساز هست و امکان داره معافیت من رو ابطال کنند؟! ممنون میشم راهنمایی صحیح بفرمایین.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    حسابداري آزاد تهران مركز

با سلام
    بنده هم مورد مشابه دارم.
    13 سال پیش معافیت پزشکی گرفتم بخاطر عرق کف دست. اما بعد این سالها با امتحان درمانهای مختلف شکر خدا عرق کف دستم خیلی خیلی کم شده.
    چند روز پیش جهت تمدید گواهینامه اقدام کردم و ارجاع دادن به کمیسیون معاینات ناجا. امکان ابطال معافیت بعد این همه سال آیا وجود داره؟؟!

لطفا راهنمایی کنید.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)