صفحه 13 از 14 نخستنخست ... 34567891011121314 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 121 تا 130 , از مجموع 139

موضوع: امکان ابطال کارت معافیت پزشکی و نیاز به ابطال آن(جهت اقدام برای گواهینامه و...)

پیش فرض پاسخ : امکان ابطال کارت معافیت پزشکی و نیاز به ابطال آن(جهت اقدام برای گواهینامه و...

سلام
    وقتتون بخیر
    من معافیت چشم دارم(نزدیک بینی)
    الان عمل کردم درست شده(دیدم 10/10)
    میخوام برم کواهینامه بگیرم
    کسی اطلاع داره چه جوریه؟
    برم اموزشگاه میفرستن دوباره بیمارستان سجاد که چک بشه
    اگر پزشک معتمد بزنه چششم سالمه مشکلی برای معافیتم پیش نمیاد؟(اگر بزنه چشمش عینک لازم داره بازم میفرستن سحجاد برای معاینه)
    ممنون میشم جواب بدید
    مهمه

Junior Member

پیش فرض پاسخ : امکان ابطال کارت معافیت پزشکی و نیاز به ابطال آن(جهت اقدام برای گواهینامه و...

خیر ابطال نمی شود.

نقل قول نوشته اصلی توسط moh3n133 نمایش پست ها
    خیر ابطال نمی شود.
    سلام
    ممنون که جواب دادید
    ولی شما مطمئن هستید
    چون یه جایی بود که نوشته بود نظام وظیفه تا 10 سال یا 5 سال (دقیقا یادم نیست) میتونه دوباره بررسی کنه و شخصو دوباره بخواد برا معاینه

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    حسابداري آزاد تهران مركز

نقل قول نوشته اصلی توسط xjopiter نمایش پست ها
    با سلام
    بنده هم مورد مشابه دارم.
    13 سال پیش معافیت پزشکی گرفتم بخاطر عرق کف دست. اما بعد این سالها با امتحان درمانهای مختلف شکر خدا عرق کف دستم خیلی خیلی کم شده.
    چند روز پیش جهت تمدید گواهینامه اقدام کردم و ارجاع دادن به کمیسیون معاینات ناجا. امکان ابطال معافیت بعد این همه سال آیا وجود داره؟؟!

لطفا راهنمایی کنید.
    سلام به دوستان عزیز
    پس از کلی خود خوری و این پا و اون پا، بالاخره رفتم مرکز معاینات برای کمیسیون. پزشک معاین یه پسر جوون خوش تیپی بود که معاینه کرد و از نحوه درمان پرسید. اصلا حرفی از خدمت و معافی و اینا نزد و بیشتر دنبال این بود که نکنه مشکلم باعث بشه ریسک و خطر رانندگیم بیشتر بشه. خلاصه تایید کرد که مانعی نداره و رفتم پلیس +10. گفتن باید بری شهرک آزمایش پیش کاردان فنی. منم رفتم شهرک آزمایش و طرف در حد یه کلیک زدن گفت مجددا برو پلیس +10 وکار تمومه. باز رفتم پلیس +10 و کار تموم شد.

ایشا... برای هیچ کسی ازین مشکلات پیش نیاد. موفق باشید

Junior Member

پیش فرض پاسخ : امکان ابطال کارت معافیت پزشکی و نیاز به ابطال آن(جهت اقدام برای گواهینامه و...)

دوستان من معافیت چشم آستیگمات دارم. می خوام چند ماه بعد لیزیک کنم. آیا یه وقت امکان داره بفهمن و معافیت باطل بشه؟ کلا بعد گرفتن معافیت امکان داره بررسی مجدد بشه؟
    و اگه بعد عمل واسه گواهینامه گرفتن برم مشکلی بوجود نمیاد؟
    ممنون

Member payamjj آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    ُSoftware Engineer

پیش فرض پاسخ : امکان ابطال کارت معافیت پزشکی و نیاز به ابطال آن(جهت اقدام برای گواهینامه و...)

نقل قول نوشته اصلی توسط arz2013 نمایش پست ها
    دوستان من معافیت چشم آستیگمات دارم. می خوام چند ماه بعد لیزیک کنم. آیا یه وقت امکان داره بفهمن و معافیت باطل بشه؟ کلا بعد گرفتن معافیت امکان داره بررسی مجدد بشه؟
    و اگه بعد عمل واسه گواهینامه گرفتن برم مشکلی بوجود نمیاد؟
    ممنون
    دوست عزیز اگه بری کمیسیون رای بدن نهایت دوهفته بعد از رای نهایی کارت معافیت درب منزل دیگه چیشو بررسی کنن؟؟ بررسی هارو قبلش میکن تا ندن بهت ... وقتی دادن دیگ کنسل نمیکنن که ... کارت از تهران میاد باطل شدن توی کار نیس ک...
    سوال دومت . وقتی گواهینامه میخوای بگیری چنانچه فرد عادی نباشی و کارت معافی پزشکی داشته باشی یه جلسه کمیسیون میگیرن برات ، چنانچه صلاحیت داشته باشی بهت گواهینامه میدن چنانچه نداشته باشی گواهینامه نمیدن. به همین سادگی
    جه دانستم ؟ که این سودا مرا زین سان کند مجنون !!!

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط payamjj نمایش پست ها
    دوست عزیز اگه بری کمیسیون رای بدن نهایت دوهفته بعد از رای نهایی کارت معافیت درب منزل دیگه چیشو بررسی کنن؟؟ بررسی هارو قبلش میکن تا ندن بهت ... وقتی دادن دیگ کنسل نمیکنن که ... کارت از تهران میاد باطل شدن توی کار نیس ک...
    سوال دومت . وقتی گواهینامه میخوای بگیری چنانچه فرد عادی نباشی و کارت معافی پزشکی داشته باشی یه جلسه کمیسیون میگیرن برات ، چنانچه صلاحیت داشته باشی بهت گواهینامه میدن چنانچه نداشته باشی گواهینامه نمیدن. به همین سادگی
    الان کارت دستمه. منظورم اینه چند سال بعد امکان داره بیان معاینه واسه بررسی بگیرن؟
    من اگه بعد عمل که چشمم دیگه مشکلی نداره برم با کارت معافیت چشم گواهینامه بگیرم نمیگن پس چرا چشم تو سالمه؟

Member payamjj آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    ُSoftware Engineer

نقل قول نوشته اصلی توسط arz2013 نمایش پست ها
    الان کارت دستمه. منظورم اینه چند سال بعد امکان داره بیان معاینه واسه بررسی بگیرن؟
    من اگه بعد عمل که چشمم دیگه مشکلی نداره برم با کارت معافیت چشم گواهینامه بگیرم نمیگن پس چرا چشم تو سالمه؟
    نه ... خو عمل کردی خوب شده ... ولی ممکنه ده سال دیگ چشمت دوباره اوت کنه .. ک انشااللاه نمیکنه...
    هیچ گیر و کنسلی وجود نداره. خیالت تخت. اون افسر گواهینامه هم اگ گف بگو اونموقع قبل عمل بود معافی گرفتم . چکارت میخواد بکنه ؟؟ چکار میتونه بکنه؟؟؟
    یکی دوبار ردت میکنه ها ؟؟؟ خو اینو که برا همه میکنن جون عقده ای ان ... پس خیالت راحت برو گواهینامه ات بگیر . پایه یک هم بگیر

من سال 91 معاف دایم شدم و بعد 5 سال زندگی در خارج امروز رفتم برای تمدید گواهی نامه و ارجاعم دادن به کمیسیون پزشکی! الان که قوانین رو بررسی کردم دیدم که سال 93 قانون جدیدی امده که مطابق اون قانون من معاف از رزم می شم! می دونم که عطف به ما سبق نیست ولی از اون جا که مملکت قانون نداره می ترسم برم کمیسون کارتمو بگیرن باطل کنن دستم هم به جایی بند نشه! چی کار کنم؟ اصلا بی خیال گواهی نامه بشم؟

Member payamjj آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    ُSoftware Engineer

نقل قول نوشته اصلی توسط mahanmecha نمایش پست ها
    من سال 91 معاف دایم شدم و بعد 5 سال زندگی در خارج امروز رفتم برای تمدید گواهی نامه و ارجاعم دادن به کمیسیون پزشکی! الان که قوانین رو بررسی کردم دیدم که سال 93 قانون جدیدی امده که مطابق اون قانون من معاف از رزم می شم! می دونم که عطف به ما سبق نیست ولی از اون جا که مملکت قانون نداره می ترسم برم کمیسون کارتمو بگیرن باطل کنن دستم هم به جایی بند نشه! چی کار کنم؟ اصلا بی خیال گواهی نامه بشم؟
    امکانش کمه که ببرنت خدمت .
    اون کمیسیون هم برا موارد خاصه. چون شما کارت گواهینامه رو قبل خدمت گرفتی انگار اره؟
    بعد حالا که معاف شدی میخوان بببینن برا چیه که معافی ؟ بیماریت چی بوده؟
    معمولا چشم و اعصاب روان رو میبرن کمیسیون که ببینن صلاحیت تمدید گواهینامه رو دارن یا نه . بقیه بیماریها فقط برا اون 40تمن کمیسیونه که میبرن . نترس

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)