صفحه 5 از 14 نخستنخست 1234567891011121314 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 139

موضوع: امکان ابطال کارت معافیت پزشکی و نیاز به ابطال آن(جهت اقدام برای گواهینامه و...)

ApplyAbroad Guru

پیش فرض پاسخ : لغو معافیت پزشکی

برطبق گفته معاون نیروی انتظامی عمل لیزیک چشم باعث لغو معافیت پزشکی دائم نمی شود:

http://www.mehrnews.com/fa/NewsDetai...NewsID=1612887

در ضمن نیازی به ایجاد تاپیک جدید نبود. این موضوع اینجا بحث شده:

http://www.applyabroad.org/forum/sho...B4%DA%A9%DB%8C

Junior Member

پیش فرض پاسخ : امکان ابطال کارت معافیت پزشکی

نه من تاپیکو در بخش بیماری های داخلی مغز و اعصاب ایجاد کردم
    در این مورد چطور ؟
    پارتی بازیو اینا هم میشه ؟

سلام من حدود 4 ماه پیش کارت معافیت خودمو گرفتم. معافیت من مربوط به بيماريهاي روانپزشكي است. سال پیش اقدام کردم که بهم 9 ماه معاف موقت دادن. اون موقع توی کمسیون پزشکی شهر خودم گواهینامه ام رو گرفتن. بعد از 9 ماه تونستم معافیت پزشکی رو بگیرم و خرداد ماه کارتش واسم اومد.
    الان رفتم واسه گواهینامه و اونو باطلش کردن و گفتن برو پلیس +10. رفتمو فرم ها رو گرفتم. واسه معاینه چشم رفتم دکتر گفت برو نظام وظیفه اصفهان (شورای پزشکی).

سوال من اینه اگه برم اونجا چه اتفاقی می افته؟ آیا ممکنه بگن سالمی و کارتت باطله؟
    چیکار باید بکنم. فعلا هیچ اطلاعی ندارم
    اگه ممکنه کمکم کنید

Member meamari2 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Artificial intelligence

نه شورای پزشکی نیست قانون اینه که کسائی که معافیت میگیرن برای تمدید گواهینامه باید پزشک نظام وظیفه معاینشون کنه شما اگر بابت یه مشکلی معافیت گرفتید همونو نشون بدید حتی اگر به قیمت نگرفتن گواهینامه تموم بشه چون بهرحال میتونن شما برای برای معاینه مجدد بفرستن و کارتتونو باطل کنن

شما جای من بودی چیکار میکردی
    من به سختی معافیت گرفتم و نمیخام به هیچ وجه از دستش بدم
    ضمن اینکه نداشتن گواهینامه هم سخته برام

Member meamari2 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Artificial intelligence

نقل قول نوشته اصلی توسط mohammaduir نمایش پست ها
    شما جای من بودی چیکار میکردی
    من به سختی معافیت گرفتم و نمیخام به هیچ وجه از دستش بدم
    ضمن اینکه نداشتن گواهینامه هم سخته برام
    ببینید اگر نوع بیماری تون باعث ممنوعیت گرفتن گواهینامه میشه بله قیدشو بزنید چون گرفتن گواهینامه یعنی اینکه اون مشکل در شما برطرف شده و به طبع باید برید خذمت ! اما اگر مانع گرفتن گواهینامه نمیشه برید بگید من هنوز مشکلی که باهاش معافیت گرفتم رو دارم ایا میشه گواهینامه هم بگیرم با شرایط خاص ؟

مشکل من روانپزشکیه. گواهینامه شرایط خاص داره؟

Junior Member

گواهینامه شما باطل نمیشه.. بلکه زمانیکه اونجا شما رو میفرستن... میخوان دلیل معافیت شما قید بشه...معافیت روانپزشکی تا 3 سال حق گرفتن گواهینامه نداره..
    بعد از اون هم باید به بهداری ناجا مراجعه کنید.. شما رو دکتر معاینه میکنه و مینویسه که آیا میتونه گواهینامه بگیرید یا خیر و اینکه گواهینامه شما فکر میکنم 1ساله و بعد 3 ساله میشه..
    اما این رو هم بگم.. به همین راحتی نمیتونید گواهینامه بگیرید... ممکنه کمی اذییتتون کنند و بگن هنوز شایسته گرفتن گواهینامه نیستید..
    درضمن هیچ کاری به بندی که بر روی کارت شما ثبت شده ندارن.. بلکه باید حتما از نظام وظیفه استعلام بگیرید..

دوستان لطفااااااااا کمکم کنید!!!!!!

من دفترچم رو فرستادم و 3-4 روز دیگه برگ سبزم میاد
    جدیدا شخصی رو پیدا کردم که در ازای 7 ملیون برام معافی پزشکی جور میکنه و میکه روندش 4 ماه طول میکشه و باید برم نظام وظیفه دفترچمو باطل کنم

میشه راهنماییم کنید که روندش چه جوریه؟ و اینکارو بکنم یا نه؟

در ضمن لیسانس هستم و پدرم هم نظامیه

ممنون

Junior Member

دوست من ... یه توصیه...
    خیلیها دیده شدن که کارت رو گرفتن و بعد از یک سال هم تونستن از ایران خارج بشن و برگردن اما زمانیکه برگشتن بعد از چند ماه اذیت شدن و به مشکلاتی فراوانی بر خوردن که پشیمونی زیادی داشته..
    شما اول از همه سعی کنید کاملا مطمئن بشید که کاری که براتون انجام میشه بدون مشکل باشه... به هر شخصی اعتماد نکنید.... پولتون رو دست هر کسی ندهید..چون این راه برای خیلی از اشخاصی که دزدی رو خوب بلدن کاری آسونه و چون نمیتونید سندی داشته باشید مجبورید اعتمادی داشته باشید الکی... هر جایی عنوان نکنید حتی اینجا....

در ضمن این رو هم بگم اگر خدایی نکرده بیماری دارید پیشنهاد میکنم خودتون اینکارو میکردید و چک میکردید که امکانش هست معاف بشید یا نه..
    و اینکه شما لیسانس هستید...پس سختی کامل شما فقط آموزشی هست که من حتی دیدم آموزشی رو هم خیلی از دوستان با کارهای مفید تونستن کمتر برن....و بعد از آموزشی هم یکجورایی صبح بره و ظهر خونه بوده و یا حتی نرفته... پس برای شما سختیه زیادی فکر نکنم داشته باشه و همینطور که پدر شما نظامی هم هست شاید بتونن کاری کنن در جای خوبی خدمت کنید که راحت باشید...
    در مورد باطل کردن دفترچه تا جاییکه میدونم دفترچه رو نمیشه باطل کرد... چونکه دیگه رفته و وارد شده و اگه هم بخوایید برید بگین باطل بشه باید علتی محکم داشته باشید که فکر نکنم به همین راحتی باشه...
    اما میتونید سریعا بگید بیمار هستید و موارد بیماری رو اعلام کنید تا برگه اعزام به بیمارستان براتون فرستاده بشه...

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)